Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

Blog

نوامبر 22, 2022

بورسیه دکتری حقوق هلند

عنوان پروژه بورسیه دکتری هلند

بورسیه دکتری حقوق: دکترا در مورد تأثیرات تصمیم گیری خودکار بر تصمیم گیری و اعتراض در مورد پناهندگی اتحادیه اروپا

دپارتمان TILT (موسسه حقوق، فناوری و جامعه تیلبورگ) یک جای خالی برای یک محقق دکتری حقوق دارد. این موضع بر استفاده از تصمیم گیری خودکار در زمینه مهاجرت و پناهندگی اتحادیه اروپا با تمرکز ویژه بر پرونده هلند تمرکز خواهد کرد. این پروژه بر اساس تحقیقات کیفی و قوم نگارانه در مورد اثرات انسانی و حقوقی تصمیم گیری خودکار در مرزهای اروپا و پیامدهای آن در سطح کشور خواهد بود.

دانشگاه مقصد برای اپلای

دانشگاه تیلبورگ

مقطع مورد نظر برای اپلای

مقطع دکتری

شرح موقعیت تحصیلی برای بورسیه دکتری حقوق

استفاده از سیستم‌های تصمیم‌گیری خودکار جدید (ADS) در فرآیندهای مهاجرت و پناهندگی توسط اتحادیه اروپا، سؤالاتی را در مورد راه‌هایی که چنین سیستم‌هایی در ارائه عدالت، و به‌ویژه روند قانونی، در حوزه مهاجرت تغییر می‌دهند، ایجاد می‌کند. این در چندین سطح مختلف اتفاق می‌افتد، که هر یک پیامدهایی برای ارزش‌هایی از جمله رفتار برابر، حقوق بشر مهاجران، کرامت انسانی و مسئولیت‌پذیری دارد. اول، در سطح کنترل مهاجرت بین المللی، که در آن اتوماسیون در سیستم های طراحی شده برای تجزیه و تحلیل و پیش بینی جریان های مهاجر وجود دارد. دوم، در مرزهای کشور، جایی که ADS مانند تشخیص دروغ و تشخیص سن برای ارزیابی اعتبار پناهجویان اعمال می شود. سوم، در سطح بوروکراتیک، تصمیم‌گیری‌ها در مورد نحوه رسیدگی به مهاجران و ادعاهای آنها به طور فزاینده‌ای بر اساس منطق جمعی گرفته می‌شود تا تصمیم‌گیری متمرکز بر فردی که توسط قانون حقوق بشر اتحادیه اروپا اجباری شده است.

پروژه بورسیه دکتری حقوق بر این تمرکز خواهد داشت که چگونه ADS مورد استفاده برای افزایش پردازش مهاجرت، اطلاعات موجود برای مهاجران و افراد و موسسات مسئول تصمیم‌گیری قانونی در مورد مهاجرت و پناهندگی را تغییر می‌دهد. معرفی سیستم هایی مانند iBorderCtrl به قدری جدید است که پیامدهای آن برای تصمیم گیری قانونی هنوز آشکار است، اما عواملی مانند نرخ خطا، تصمیم گیری مبتنی بر گروه، استدلال آماری و عدم شفافیت سیستمی همگی نیازمند دانش و تصمیم گیری در مورد بخشی از مراجع قانونی مانند وکلا، قضات پناهندگی و دادگاه های تجدیدنظر. جدید بودن این ADS یک مشکل فوری از نظر درک چگونگی درک این بازیگران در سیستم حقوقی از سیستم های مورد نظر ایجاد می کند. مهاجران و انجمن‌های مهاجر چقدر می‌توانند از نحوه تصمیم‌گیری با کمک فناورانه برخوردار باشند. و این برای کسانی که ادعاهای مهاجران را در دادگاه مطرح می کنند و از آنها حمایت می کنند چه معنایی دارد.

این پروژه بخشی از برنامه Gravitation Public Values ​​in the Algorithmic Society (algosoc) است. برنامه Gravitation یک ابتکار توسط دولت هلند برای حمایت از تحقیقات عالی در هلند است. این بودجه برای کنسرسیوم های علمی که پتانسیل رتبه بندی در بین بهترین های جهان را در زمینه خود دارند، محفوظ است. Algosoc پاسخی به نیاز فوری به یک دیدگاه اجتماعی آگاهانه در مورد تصمیم گیری خودکار است. تحقیقات در برنامه algosoc که توسط وزارت آموزش، فرهنگ و علوم برای یک دوره 10 ساله تأمین مالی می شود، درک عمیقی از تغییرات سیستمی ایجاد می کند که تصمیم گیری خودکار برای مؤسسات عمومی اصلی، برای جامعه و چگونگی ارزش های عمومی به همراه دارد. محقق می شوند. این تحقیق بر سه بخش متمرکز خواهد بود: عدالت، سلامت و رسانه. این برنامه پژوهشگران حقوق، علوم ارتباطات، علوم کامپیوتر، مطالعات رسانه، فلسفه، حکومت عمومی، STS، اقتصاد و علوم اجتماعی را از پنج دانشگاه هلندی (آمستردام، اوترخت، تیلبورگ، دلفت و روتردام) گرد هم می‌آورد. با هم، جامعه algosoc راه‌حل‌هایی را برای طراحی چارچوب‌های حاکمیتی مورد نیاز برای تکمیل طرح‌های مبتنی بر فناوری در جامعه الگوریتمی توسعه خواهند داد.

اگر جای خالی برای شما جذاب است، اما شک دارید که آیا ممکن است فردی باشید که ما به دنبال او هستیم، لطفاً درخواست دهید. ما از همه متقاضیان واجد شرایط، از جمله اقلیت ها، زنان، افراد دارای معلولیت و اعضای سایر گروه هایی که در آکادمیک نمایندگی کمتری دارند، تشویق می کنیم که درخواست دهند. ما می خواهیم یک کنسرسیوم ایجاد کنیم که متشکل از افرادی باشد که هر کدام به روش منحصر به فرد خود به تیم کمک کنند. مکمل بودن و نه همگونی چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

توسعه یک چشم انداز اجتماعی در مورد تصمیم گیری خودکار به همه ما مربوط می شود. ما معتقدیم که تنوع دیدگاه‌ها در کنسرسیوم ما در توسعه یک چشم‌انداز اجتماعی فراگیر مهم خواهد بود و بنابراین در سیاست استخدامی خود برای تشویق متقاضیان با پیشینه‌های مختلف نیز تلاش می‌کنیم. ما متعهد به ایجاد محیطی از احترام متقابل، فراگیری، فرصت‌های برابر با فضایی برای تجارب، دیدگاه‌های متنوع و ایده‌ها برای شکوفایی هستیم. این تعهد در مورد تحقیقات، سازمان، فضای انعطاف‌پذیری، آموزش و فعالیت‌های اجتماعی و همچنین استراتژی استخدام ما اعمال می‌شود.

شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی

دانشگاه تیلبورگ کنجکاو است که چگونه می‌توانید به تحقیقات، آموزش، تأثیرگذاری ما و تیمی که بخشی از آن خواهید بود کمک کنید. بنابراین، ما می خواهیم بهترین تصویر ممکن را از دانش، بینش، مهارت ها و شخصیت شما داشته باشیم. در زیر می توانید مدارکی را که ما برای این موقعیت مهم می دانیم بیابید.

  • گذراندن مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات مهاجرت، جامعه شناسی، علوم سیاسی، مدیریت دولتی یا رشته های مرتبط.
  • سابقه کار در زمینه حقوق (مهاجر) به عنوان یک دارایی تلقی خواهد شد.
  • مهارت‌های تحقیقاتی کیفی عالی، از جمله تحقیقات قوم‌نگاری، و توانایی سفر منظم برای انجام کار میدانی؛
  • مدیریت پروژه و مهارت های سازمانی؛
  • ذهنیت بین رشته ای و روحیه تیمی قابل نمایش؛
  • توانایی همکاری با شرکای غیر آکادمیک، تبادل ایده و انتقال دانش به مخاطبان غیر متخصص.
  • مهارت های نوشتاری و ارتباطی عالی در زبان انگلیسی. دانش هلندی و/یا زبان اروپایی دیگر دارایی است، اما الزامی نیست.
  • توانایی نظارت بر دانشجویان در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق و فناوری و توانایی خواندن و نمره دادن پایان نامه های کارشناسی ارشد در موضوعات مختلف.
  • آگاهی از نگرانی های اخلاقی و صداقت علمی هنگام انجام تحقیق؛
  • برای زندگی در هلند و حضور در دانشگاه تیلبورگ حداقل 2 روز در هفته مطابق با ساعات اداری خط مشی کاری ترکیبی TILT آماده باشید و متعهد شوید که در محیط ارائه شده توسط دپارتمان TILT و دانشکده حقوق تیلبورگ ادغام شوید.

برای حفظ یک جامعه پویا و فعال دانشگاهی، مهم است که به طور منظم یکدیگر را ملاقات کنیم و ارتباط بین ما خوب باقی بماند. بنابراین، فرض این است که همه کارکنان کار خود را در هلند انجام دهند و سخنرانی به صورت فیزیکی انجام شود.

شرایط اپلای بورسیه دکتری حقوق

دانشگاه تیلبورگ با توجه به انعطاف پذیری و فضایی برای توسعه (شخصی) شرایط کاری عالی را ارائه می دهد. ما کارکنان خود را می شناسیم و به آنها پاداش می دهیم و استفاده از استعدادها و نقاط قوت را تشویق می کنیم.

دانشگاه تیلبورگ متعهد به یک فرهنگ باز و فراگیر است که تنوع را در بر می گیرد و ادغام متقابل گروه های کارکنان و دانشجویان را تشویق می کند. ما فرصت های برابری را برای همه کارکنان و دانشجویان خود ایجاد می کنیم تا همه در جامعه دانشگاهی خود احساس کنند که در خانه هستند.

ما در یک محیط (کار) پر جنب و جوش و پر جنب و جوش در محوطه زیبای خود، نزدیک به جنگل و به راحتی با وسایل نقلیه عمومی قابل دسترسی است. ما متعهد به جامعه ای پایدار هستیم و شما را به مشارکت فعال در این امر دعوت می کنیم.

برای این موقعیت، ما پیشنهاد می کنیم:

  • موقعیتی بر اساس 0.8-1.0 FTE (32-40 ساعت در هفته).
  • این یک جای خالی برای یک موقعیت موقت مطابق با ماده 2.3 بند 8 CLA برای دانشگاه های هلند است. به شما یک قرارداد کار موقت به مدت 16 ماه داده می شود. در صورت اثبات شایستگی و ادامه در همان سمت، پس از این مدت قرارداد کاری بعدی دریافت خواهید کرد که حداکثر تا 48 ماه قابل تمدید است.
  • فرصتی عالی برای کسب تجربه در زمینه تحقیق و همچنین تدریس، زیرا ما دوست داریم ببینیم که شما حدود 80٪ از وقت خود را برای تحقیق و 20٪ از وقت خود را در تدریس صرف می کنید.
  • حقوق 2.541 یورو ناخالص در ماه برای استخدام تمام وقت، بر اساس مشخصات UFO Promovendus و مقیاس حقوق و دستمزد P از ⦁ قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند. دانشگاه تیلبورگ از یک سیستم پاداش خنثی برای مقیاس حقوق استفاده می کند که بر اساس تحصیلات و تجربه کاری مرتبط است.
  • کمک هزینه تعطیلات (8٪) و پاداش پایان سال (8.3٪)؛
  • روزهای تعطیل (41 روز برای یک هفته کاری 40 ساعته)؛
  • مدل گزینه ها برای مزایا و بازپرداخت هزینه های جابجایی؛
  • کارمندان خارج از هلند ممکن است واجد شرایط دریافت کمک هزینه معاف از مالیات 30٪ از دستمزد مشمول مالیات خود باشند. ما برای این بازپرداخت برای شما درخواست خواهیم کرد.
  • شما از طریق ما در صندوق بازنشستگی عمومی برای کارفرمایان دولتی (ABP) ثبت نام خواهید کرد.
  • دوره های آموزشی مختلف، به عنوان مثال در مهارت های رهبری، اثربخشی شخصی، و توسعه شغلی؛
  • طیف وسیعی از امکانات و امکانات و ترتیبات مختلف برای ایجاد تعادل مطلوب بین کار و زندگی؛

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استخدام ما، از محل کار در دانشگاه تیلبورگ دیدن کنید.

درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه

دانشگاه تیلبورگ
شعار دانشگاه تیلبورگ درک جامعه است. بر اساس این چشم انداز، بیش از 1500 کارمند ما تحقیقاتی را انجام می دهند، بیش از 19000 دانش آموز از 110 ملیت را الهام می بخشند و افراد را از رشته ها و سازمان های مختلف دور هم جمع می کنند تا از یکدیگر بیاموزند. از این طریق می خواهیم به حل مسائل پیچیده اجتماعی کمک کنیم. برای انجام این کار، ما در زمینه های اقتصاد، تجارت و کارآفرینی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و مدیریت دولتی، علوم انسانی و علوم دیجیتال و الهیات کار می کنیم. ما به دنبال ارتباط بین رشته های مختلف برای یافتن راه حل برای مسائل عمده ای هستیم که به عنوان یک جامعه با آن روبرو هستیم. دانش آموزان ما آموزش دیده اند تا متفکرانی مسئولیت پذیر و کارآفرین شوند که توسط همبستگی، احساس مسئولیت و همدلی هدایت می شوند و می توانند به شیوه ای نوآورانه بر جامعه ای که به سرعت در حال تغییر است تأثیر بگذارند و جهت دهند. دانشگاه تیلبورگ دارای فرهنگ همکاری و ایجاد مشترک در سطح محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی است.

از زمان تأسیس آن در سال 1963، دانشکده حقوق تیلبورگ به یکی از دانشکده های حقوقی پیشرو در اروپا تبدیل شده است. از طریق تحقیقات برتر و ارائه آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا، مدرسه به جامعه کمک می کند. دانشکده حقوق تیلبورگ به پنج بخش سازماندهی شده است: حقوق عمومی و حکومت. موسسه قانون، فناوری، بازار و جامعه تیلبورگ؛ حقوق خصوصی، تجارت و کار؛ موسسه مالی تیلبورگ؛ و حقوق جزا. رسالت مدرسه درک و بهبود نقش قانون و مدیریت دولتی در رسیدگی به مشکلات اجتماعی امروز و فردا است. از طریق تحقیق و آموزش، دانشمندان ما به این مأموریت کمک می کنند.

بیش از 4000 دانشجو در مقطع لیسانس، پیش کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق تیلبورگ تحصیل می کنند. از طریق این آموزش، ما دانشجویانی را در زمینه حقوق، مدیریت دولتی و علوم داده آموزش می دهیم. نمایه آموزشی Tilburg (TEP) در هلند منحصر به فرد است. محور اصلی آن سه مفهوم اصلی است: دانش، مهارت و شخصیت. تحصیلات دانشگاهی به دانشجویان جدیدترین دانش اساسی را ارائه می دهد و آنها را به عنوان متفکران انتقادی و متخصصان انعطاف پذیر تربیت می کند. علاوه بر این، مدرسه به مفاهیم آموزشی نوآورانه متعهد است و تا حدی در پاسخ به بحران کرونا، سرمایه‌گذاری زیادی بر روی کیفیت آموزش آنلاین و ابزارهای آموزشی نوآورانه برای ایجاد و کنجکاو کردن دانش‌آموزان انجام داده است.

تحقیقات دانشکده حقوق تیلبورگ در سطح ملی و بین المللی بسیار مورد توجه است. دپارتمان‌های دانشکده حقوق تیلبورگ در تحقیقات خود در چهار برنامه تحقیقاتی با هم همکاری نزدیکی دارند: 1) قانون جهانی و حکومت. 2) قانون و امنیت; 3) اتصال سازمان ها. و 4) تنظیم تغییرات اجتماعی و فنی.

مؤسسه قانون، فناوری و جامعه دپارتمان تیلبورگ (TILT) محل آموزش و تحقیق در مورد تأثیرات تغییرات اجتماعی و فنی بر تنظیم و مدیریت فعالیت‌های اقتصادی در عصری است که فناوری اطلاعات محرک اصلی نوآوری است. TILT یکی از گروه های تحقیقاتی پیشرو در اروپا در تقاطع قانون، فناوری و جامعه است. این بر اساس تحقیقات چند رشته ای در مورد تغییرات اجتماعی-فنی، با هدف درک تعامل بین فناوری و شیوه های اجتماعی و هنجاری برای روشن کردن چگونگی رسیدگی به چالش های نظارتی تغییرات اجتماعی- فنی است.

آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟

آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:

  • 15 ژانویه 2023
  • 25 دی 1401 می باشد.

روش اپلای برای بورسیه دکتری تیلبورگ


مشاوره کالج | مشاوره اپلای | مشاوره اسکایپ | مدارس تابستانی

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.