09120269404 - 02166860560 borsieh.com@gmail.com
0
  • No products in the cart.

بورسیه های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های برتر تحصیلی در سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تحصیلی سوئیس | آیا می دانید شهریه دانشگاه های سوئیس در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً کم است؟ شما می توانید با حداقل 1500 دلار در سال در دانشگاه سوئیس ثبت نام کنید. این موضوع سوئیس را به یکی از گزینه های برتر برای دانشجویان بین المللی که به دنبال ادامه تحصیل در اروپا هستند، تبدیل می کند. علاوه بر این، بورسیه‌های تحصیلی سوئیس برای دانشجویان بین‌المللی وجود دارد که به شهریه و هزینه‌های زندگی کمک می‌کنند.

بورسیه های دولتی سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تعالی سوئیس برای دانشجویان خارجی (ETH Excellence Scholarships)

هر ساله، کنفدراسیون سوئیس برای ارتقاء همکاری‌های بین‌المللی و تحقیقاتی بین سوئیس و بیش از 180 کشور دیگر، بورسیه‌های تعالی دولت را ارئه می‌دهد. بورسیه تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در هر رشته (که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد) هستند و قصد دارند به سوئیس عزیمت کنند در دسترس هستند. بورسیه تحصیلی شامل پرداخت ماهانه، معافیت شهریه، بیمه درمانی، هزینه پرواز، کمک هزینه مسکن و غیره می شود.

بورسیه های تعالی سوئیس برای دانشجویان خارجی

بورسیه های تحصیلی دانشگاه های سوئیس برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های تحصیلی عالی ETH

بورسیه تحصیلی عالی شامل یک کمک هزینه‌ای است که هزینه‌های زندگی و تحصیل را پوشش می‌دهد (12000 CHF در هر ترم) و همچنین پرداخت شهریه. همچنین بورسیه تحصیلی ETH-D متشکل از یک حق الزحمه جزئی برای هزینه‌های زندگی و تحصیل (5-500 CHF در هر ترم) و همچنین پرداخت شهریه است. علاوه بر این، بورسیه تحصیلی 3000 CHF در هر ترم و یا کمک هزینه (با پرداخت 500 – 600 CHF در هر ماه) ارائه می دهد. برنامه های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان برتر اعم از ETH و سایر دانشگاه ها (ملی و بین المللی) که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود در ETH زوریخ هستند، باز است.

بورسیه های تحصیلی عالی ETH

بورسیه های تحصیلی سوئیس

بورسیه های تحصیلی سوئیس

کمک هزینه های مالی دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

دانشگاه لوزان سوئیس بورسیه های تحصیلی را به دانشجویان بین‌المللی که مایل به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه هستند از طریق کمک هزینه‌های کارشناسی ارشد UNIL ارائه می دهد. مبلغ کمک هزینه برای هر ماه 1600 CHF است.

کمک هزینه های مالی دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

بورسیه های تعالی EPFL

Ecole Polytechnique Federale de Lausanne یا (EPFL) تعداد محدودی بورسیه تحصیلی را در سطح کارشناسی ارشد به دانشجویان دارای سوابق تحصیلی برجسته ارائه می دهد. هر داوطلبی که در یک برنامه کارشناسی ارشد EPFL تحصیل کند واجد شرایط است. برای متقاضیان بین المللی، هر بورسیه تحصیلی شامل یک بسته مالی 16،000 CHF در هر سال تحصیلی به علاوه رزرو اتاق در خوابگاه دانشجویان است.

بورسیه های تعالی EPFL

بورسیه ونیر کانادا در مقطع کانادا | بورسیه تحصیلی دولت سوئیس | وب سایت راهنمای اپلای | کارت آبی آلمان برای اقامت کاری

بورسیه های تحصیلات تکمیلی موسسه ژنو

این مؤسسه با هدف جذب پژوهشگران با استعداد از سراسر جهان، فارغ از کشور و توانایی مالی، منابع قابل توجهی را برای کمک های مالی سرمایه گذاری می کند. در حالی که سایر مؤسسات معمولاً فقط هزینه شهریه را ارائه می دهند، این مؤسسه تعداد زیادی بورسیه تحصیلی از هر 20،000 CHF را نیز ارائه می دهد. کمک‌های مالی ممکن است به شکل های زیر باشد: بورسیه تحصیلی کامل به مبلغ 20،000 CHF؛ بورسیه تحصیلی جزئی به مبلغ 10،000 CHF؛ بورسیه تحصیلی شایسته اعطا شده براساس برتری دانشگاهی، کمک هزینه‌ای برای شهریه سالانه 1000 CHF در کلیه موارد.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی موسسه ژنو

کمک هزینه کارشناسی ارشد دانشگاه ژنو

دانشکده علوم دانشگاه ژنو با همکاری چندین حامی مالی، برنامه حمایت از کاندیداهای برجسته و بسیار با انگیزه را دارد که قصد دارند تا در هر یک از رشته های تحت پوشش این دانشکده در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند، ایجاد کرده است. این کمک هزینه شامل یک گرنت از محدوده مبلغ 10،000 CHF به 15،000 CHF در سال می‌باشد.

کمک هزینه کارشناسی ارشد دانشگاه ژنو

بورسیه های MBD  برای MBA

IMD تعدادی بورسیه تحصیلی را برای دانشجویان بین‌المللی از کشور های مختلف ارائه می دهد. این بورسیه برای هر برنامه در حدود 25000-50،000 CHF می باشد.

بورسیه های MBD  برای MBA

اپلای تحصیلی آمریکا | ددلاین دانشگاه های آمریکا | بورسیه چونینگ انگلستان | کلیرنس ویزای آمریکا

بورسیه های تحصیلی سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید