Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

خدمات مشاوره اپلای

خدمات مشاوره اپلای

خدمات مشاوره اپلای تحصیلی

خدمات مشاوره اپلای تحصیلی و توریستی در بورسیه دات کام

خدمات مشاوره اپلای

1- مشاوره ثبت نام مدرسه تابستانی

مدرسه تابستانی روشی نوین در حیطه آموزش است که مدارس و دانشگاه ها در زمان تعطیلات تابستانی با ارائه مباحث آموزشی فشرده مرتبط با مهارت­ها علمی و کاربردی برای متقاضیان سعی در منتقل کردن آموزش و تجربه جدید هستند.  به طور کلی آنها دوره های کوتاهی هستند که مطالب زیادی را در مدت زمان کوتاه تری فشرده می کنند.

2- مشاوره در پر کردن فرم های پذیرش تحصیلی

یکی از موارد لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی ازهر دانشگاه بین المللی تکمیل فرم درخواست یا Application Form مربوط به همان دانشگاه می باشد. برای تکمیل این فرم بایستی وارد حساب کاربردی خود در سایت دانشگاه مورد نظر شوید و بخش Apply Now در دسترس قرار دارد. این فرآیند میتواند مراحل متفاوتی داشته باشد و مجموعه بورسیه میتواند خیال شمارا از این بابت راحت نماید.

3- جلسه آزمایشی اسکایپ و مشاوره مصاحبه پذیرش و ویزا

وقتی برای اپلای درخواست می دهید و فرم پذیرش پر می کنید ممکن است استاد یا تیم کمیته پذیرش بخواهد که با شما مصاحبه ای از طریق اسکایپ داشته باشند(مخصوصا برای دانشجوی دکتری) تا شما را ارزیابی کنند و صحت اطلاعاتی که در رزومه و انگیزه نامه فرستادید را بسنجند. این مصاحبه که در واقع مرحله نهایی است به شدت مهم است و برای انتخاب متقاضی از میان دیگر دانشجویان برگزیده است.

4- مشاوره گام به گام اپلای تحصیلی

مسیر مهاجرت تحصیلی و اپلای همیشه با مسائل و مشکلاتی همراه بوده است که با وجود یکسری پیچیدگی ها همواره برای متقاضیان مبهم بوده است. عدم آگاهی و توانایی لازم در هر یک از مراحل اپلای می‌تواند ازبین رفتن زمان و عمر. همچنین ضرر های مادی شود. ازطرفی تصورات رایج غلط و اشتباه که در طول سالیان سال در این مسیر به دانشجویان یکی پس از دیگری منتقل می شود، باعث می شود تا دانشجویان از مسیر موفقیت در اخذ پذیرش دور شوند. از این رو نیاز به مشاوره اپلای تخصصی در این زمنیه می تواند راهگشای بسیاری از مسائل شود.

5- مشاوره ثبت نام کالج در خارج از کشور

برای اخذ پذیرش در کالج و ثبت نام کالج در تمامی کشور ها و رشته های تحصیلی شما می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از خدمات ما در تمامی مراحل اخذ پذیرش بهره مند شوید. ما با کمک گروهی حرفه ای و متخصص در زمینه اپلای و مهاجرت تحصیلی مفتخریم که خدمات با کیفیت تضمینی و کمترین قیمت ارائه می دهیم.

6- مشاوره تلفنی اپلای در پروسه اپلای

اصلی‌ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه‌های خیلی خوب در اپلای عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. بنابراین، برنامه‌ریزی صحیح، مشاوره اپلای مناسب و پشت سر گذاشتن یک فرایند قدم به قدم قطعاً ضروری است.

7- طراحی سایت رزومه برای نمایش رزومه در پروسه اپلای

طراحی سایت رزومه برای مراحل اپلای میتواند به دانشجو کمک کند. این وبسایت میتواند یک پرتفولیو حرفه ای شود و در آینده نیز بدد شما بخورد.