Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

خدمات نگارشی اپلای تحصیلی و مهاجرت تحصیلی

خدمات نگارشی اپلای تحصیلی و مهاجرت تحصیلی

خدمات نگارشی مجموعه بورسیه دات کام

تضمین کیفیت، منحصر به فرد برای هر مورد، سیستم پشتیبانی گام به گام

توضیحات خدمات نگارش اپلای

1- نوشتن کاورلتر

کاورلتر یا نامه پوششی یک سند یک صفحه ای است که شما بعنوان بخشی از درخواست شغلی خود (همراه با رزومه یا CV) ارسال می کنید. هدف آن معرفی شما و خلاصه ای از سوابق حرفه ای شماست. به طور متوسط، نامه شما باید از 250 تا 400 کلمه باشد. یک نامه پوششی خوب می تواند علاقه مدیر منابع انسانی را برانگیزد و آنها را وادار به خواندن رزومه شما کند. با این حال، به خاطر داشته باشید که نامه پوشش مکمل رزومه شما است، نه جایگزین. به این معنی که شما فقط هر آنچه در رزومه شما ذکر شده است را تکرار نمی کنید. اگر برای اولین بار است که یک نامه پوششی را می نویسید، نوشتن همه اینها ممکن است بسیار سخت به نظر برسد. پس از همه، شما احتمالا یک نویسنده حرفه ای نیستید.

2- نوشتن استادی پلن:

درخواست ویزای تحصیلی در کانادا مستلزم ارائه یک استادی پلن است. یک برنامه تحصیلی به افسر ویزا یک نمای کلی از اینکه چرا می خواهید در کانادا تحصیل کنید و اینکه چگونه تحصیل در کانادا با اهداف آینده شما همخوانی دارد، ارائه می دهد. شما می خواهید واضح و مختصر و در عین حال خاص باشید. کل تاریخ زندگی خود را در برنامه مطالعه خود بازگو نکنید. در عوض، بر این تمرکز کنید که چگونه ادامه تحصیل در کانادا به شما کمک می کند تا به اهداف تحصیلی و شغلی خود برسید.

3- نوشتن رزومه تحصیلی:

رزومه شما ارزشمندترین کاغذ در مدارک شماست و اولین مدرکی است که برسی می شود. رزومه خلاصه ای از سوابق تحصیلی و علمی شماست که معمولا در حد یک صفحه است (در مواردی ممکن است که دانشگاه هدف دوصفحه درخواست کرده باشد). کمیته بررسی معمولا زمان کمی برای بررسی می گذارند حتی ممکن است در حد چند ثانیه باشد. پس باید یک رزومه عالی بنویسید که سریعا توجه کمیته بررسی را جلب کند.  در اصل یک رزومه خوب باید سریعا به کمیته بررسی نشان دهد که شما یک نامزد عالی برای این موقعیت هستید. مجموعه بورسیه به کمک کارشناسان حرفه ای در زمینه اپلای و مهاجرت تحصیلی به نگارش انواع نامه های مکاتباتی مورد نیاز برای اپلای از جمله نگارش و ویرایش رزومه (CV)، با بهترین کیفیت در کمترین زمان می پردازد و می تواند شما را در جهت رسیدن به اهدافتان یاری کند.

4- نوشتن توصیه نامه تحصیلی:

ریکامندیشن لتر تحصیلی سندی است که دستاوردهای تحصیلی، شخصیت و اهداف دانش آموز را شرح می دهد. معلمان، مشاوران راهنما، مدیران مدرسه، سازمان دهندگان باشگاه و مربیان اغلب شواهد زیادی از توانایی های دانش آموز دارند. آنها اغلب واجد شرایط ترین منابع برای نوشتن توصیه نامه های آکادمیک هستند که نشان می دهد دانشجو چگونه با دانشگاه یا شغل جدید سازگار می شود. ریکامندیشن لتر های آکادمیک می تواند ریز نمرات دانشجو را تکمیل کند تا به سازمان ها کمک کند تا بهتر بفهمند دانشجو کیست و چه آرزویی دارند. آنها همچنین می توانند رزومه و نامه پوششی دانش آموز را به یک شرکت تکمیل کنند تا بینش بیشتری در مورد دستاوردهای مربوط به مدرسه ارائه دهند.

5- نوشتن ایمیل مکاتباتی:

اگر می خواهید به استادی که سوالی می پرسد ایمیل بزنید، ابتدا برنامه درسی خود را بررسی کنید. احتمال اینکه پاسخ را پیدا کنید بسیار قوی است. برنامه درسی می تواند در مورد حجم کاری، تکالیف، ضرب الاجل ها و موارد دیگر به شما بگوید. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن بودید، نیازی به ارسال ایمیل و تلف کردن وقت استادتان نیست. همکلاسی های شما منبع ارزشمند دیگری از اطلاعات هستند، بنابراین ابتدا با آنها صحبت کنید. اگر برنامه درسی یا همتایان شما نمی توانند به سؤال شما پاسخ دهند، ارسال ایمیل با سؤالات اضافی خوب است.

6- نوشتن انگیزه نامه:

مجموعه بورسیه به کمک کارشناسان حرفه ای در زمینه اپلای و مهاجرت تحصیلی به نگارش انواع نامه های مکاتباتی مورد نیاز برای اپلای از جمله نگارش موتیویشن لتر، با بهترین کیفیت در کمترین زمان می پردازد و می تواند شما را در جهت رسیدن به اهدافتان یاری کند. یکی از مزیت های مجموعه بورسیه این است که پس از تحویل انگیزه نامه، شما 2 بار می توانید درخواست ویرایش نامه را بدهید (تا 10 روز فرصت دارید). و چنانچه نیاز دارید که نامه شما سریعتر آماده شود ما می توانیم طی 2 روز آن را برای شما آماده کنیم میتوانید در فرم مشخص نمائید.

7- نگارش کورس دسکریپشن

شرح دوره را می توان به طور خلاصه به عنوان “تمام جزئیات مربوط به دوره شما” تعریف کرد. شرح عالی دوره می تواند عامل تعیین کننده ای باشد که آیا دانشجو ثبت نام می کند یا از دوره آنلاین شما کلیک می کند و هرگز باز نمی گردد. توضیحات خوب نوشته شده یکی از مهمترین جنبه های هر پیشنهاد تجارت الکترونیکی است.

8- نگارش پرتفولیو هنر و معماری برای اپلای

علاوه بر تأمین نیازهای آکادمیک، معمولا مدارس هنر و معماری، دانشگاه ها و کالج ها به عنوان بخشی از روند درخواست، به نمونه کارهای هنری عملی نیز نیاز دارند. بر اساس تعریف دانشگاه هنر لندن از پورتفولیو: “یک پورتفولیو به مجموعه ای از نمونه کارهای شما که نشان دهنده مهارت ها و ایده های شما در طی یک دوره زمانی گفته می شود که نمایش دهنده رشد و پیشرفت شما در طول زمان می باشد. پورتفولیو خلاقیت، شخصیت، توانایی ها و تعهد شما را نشان می دهد و به دانشگاه کمک می کند تا پتانسیل شما را ارزیابی کند”.

9- پارافرایز مقاله یا نوشته انگلیسی

پارافریز و بازنویسی متون و مقالات یعنی ایجاد تغییر در متن و جملات به نحوی که شباهت متن تغییر یافته به متن اصلی کاهش یابد، ولی هیچ تغییری در مفهوم متن ایجاد نشود. در پارافریز متن، عبارات و کلمات طوری دستخوش تغییر می‌شوند که معنا و مفهموم جملات دچار هیچ آسیبی نشوند. پارافریز معمولاً زمانی استفاده می شود که شما نیاز به بازنویسی مقالات آنلاین، مقالات تحقیقاتی و قطعات محتوای روزنامه نگاری دارید. همه چیز در مورد بازنویسی یک متن بدون تغییر زمینه اصلی است. در حین نوشتن یک محتوا، در واقع سعی در ارائه ایده ها و افکار در مورد یک موضوع خاص دارید. گزینه ای وجود دارد که از استدلال خود با بازنویسی یا نقل قول از شخصی پشتیبانی کنید. فرض کنید چیزی را برای یک مخاطب عام یادداشت می کنید، ممکن است مجبور شوید یک استدلال خاص دامنه را ساده کنید. این به شما کمک می کند تا ایده یا فکر دقیق را به طور مؤثر با کلمات ساده منتقل کنید.

10- نگارش نامه اعتراض به ریجکتی ویزا

در بسیاری از مواقع افراد با موسسات مهاجرتی و یا وکلای مهاجرتی قرار داد بسته و تمامی مراحل اخذ ویزا و یا در صورت ریجکتی تنظیم نامه اعتراض به ریجکتی ویزا بر عهده وکیل و یا آژانس مهاجرتی خواهد بود. اما در مواقعی که شخص خود اقدام کند و برای دریافت ویزا درخواست دهد ممکن است از قوانین به طور کامل اطلاع نداشته باشد و در صورت ریجکتی اطلاعات کافی در خصوص نگارش نامه اعتراض ریجکتی و یا نحوه اعتراض به ریجکت ویزا نداشته باشد. ما در مجموعه مهاجرتی Borsieh میتوانیم به شما کمک کنیم.

11- نگارش نامه Teaching Statement

Teaching Statements یا بیانیه آموزشی در حال تبدیل شدن به بخشی متداول تر در زندگی آکادمیک، برای اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. دانشجویان فارغ التحصیل گزارش می دهند که کالج ها و دانشگاه ها اغلب از متقاضیان پست های هیات علمی Teaching Statements یا بیانیه آموزشی درخواست می کنند. اعضای هیئت علمی در تعداد فزاینده‌ای از مؤسسات باید با نزدیک شدن به دوره تصدی و ارتقاء، یک بیانیه آموزشی تهیه کنند. مربیان در همه سطوح متوجه می شوند که نوشتن بیانیه آنها به آنها کمک می کند تا به عنوان معلم رشد کنند، زیرا مستلزم صریح کردن دیدگاه های ضمنی آنها در مورد تدریس و یادگیری دانش آموزان و مقایسه آن دیدگاه ها با عمل تدریس واقعی است.

12- نگارش Research Interest

یک کارفرمای بالقوه با خواندن Research Interest  شما اطلاعات زیر را در موردتان به دست خواهد آورد: علایق و تجربه شما، اشتیاق شما به تحقیق، مطابقت بین علایق شما و تحقیقات کارفرما، توانایی شما برای تفکر منطقی، استقلال شما از سرپرستتان، میزان مهارت های نوشتاری شما (برای نوشتن مقاله و کمک هزینه، و در نتیجه برای کسب درآمد برای تحقیق شما مهم است!).

13- نگارش بیانیه DEI یا نوشتن Diversity Equity Inclusion

بیانیه Diversity Equity Inclusion یکی از اسناد و مدارکی است که جز سیاست ها یا ماموریت های بیشتر سازمان هاست و در بسیاری از مواقع مبنای این سازمان ها برای سنجش افراد، شایستگی آنها برای موقعیت مورد نظر است و تاکید اصلی آنها بر برابری افراد از هر سطح درآمدی، جنس، نژاد مذهب و فرهنگ خواهد بود. بدین معنا که این سازمان ها بدون در نظر گرفتن عوامل نژادی، جنسیتی، مذهبی و … افراد را بر اساس شایستگی ها و قابلیت های آنها برای موقعیت مورد نظر انتخاب می کنند.

14- نگارش موتیویشن لتر

موتیویشن لتر یک سند شخصی است که جزئیات مهارت های حرفه ای و دلایل درخواست برای دوره تحصیلی، بورسیه تحصیلی یا شغل داوطلبانه را نشان می دهد. این نامه همراه با درخواست و مدارک پشتیبان شما است، مانند ریز نمرات شما یا رزومه. موتیویشن لتر گاهی اوقات “بیانیه هدف” یا “نامه انگیزشی” نامیده می شود. موتیویشن لتر معمولاً برای برنامه های شغلی با حقوق که با نامه های پوششی همراه است استفاده نمی شود. کاورلتر مقدمه ای برای رزومه شما است و مثال هایی از اینکه چگونه تجربه شغلی شما با فرصتی که برای آن درخواست می دهید مطابقت دارد را ارائه می دهد، در حالی که موتیویشن لتر بیشتر بر داستان شخصی شما تمرکز می کند و جزئیات علایق، شخصیت و انگیزه های شما برای درخواست یک برنامه را نشان می دهد.

15- نگارش ریسرچ پروپوزال

یک ریسرچ پروپوزال به طور خلاصه یک نوشته کوتاه است که مشخص میکند در یک پروژه تحقیقاتی بزرگتر چه چیزی را پوشش می دهید. احتمالاً از شما خواسته می شود که برای پایان نامه خود یا پذیرش دانشگاه های خارجی یک پروپوزال بنویسید.  در حال حاضر، ما به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم و به شما کمک می کنیم. یک پیشنهاد پژوهشی همچنین نشان می دهد که نویسنده توانایی انجام این تحقیق و کمک به وضعیت فعلی رشته خود را به شیوه ای معنادار دارد. برای انجام این کار، پروپوزال تحقیقاتی شما، نیاز به بحث در مورد سوابق علمی و اعتبار شما دارد و همچنین نشان می دهد که ایده های پیشنهادی شما دارای شایستگی علمی هستند.

16- نگارش رایتینگ سمپل

اکثر دانشگاه ها به رایتینگ سمپل به عنوان بخشی از فرآیند درخواست پذیرش تحصیلی نیاز دارند، به خصوص اگر برای مدرک مبتنی بر نوشتن مانند روزنامه نگاری، نویسندگی خلاق یا انگلیسی درخواست می دهید. یک کارفرما همچنین ممکن است در طول فرآیند اپلای برای یک شغل، یک نمونه نوشتاری بخواهد، به ویژه اگر این موقعیت بر روی نوشتن و ویرایش محتوای نوشته شده یا انجام تحقیقات متمرکز باشد. ارائه نمونه های نوشتاری لازم نیست یک کار سخت یا خسته کننده از برنامه شما باشد و با چند مرحله ساده به خوبی انجام می شود.

17- نگارش بیانیه Diversity

18- نگارش تراول پلن