Hi, How Can We Help You?
پیدا کردن بهترین بورسیه های تحصیلی مرتبط با شما بصورت رایگان در مجموعه بورسیه

Blog

ژوئن 26, 2022

دانلود نمونه کاورلتر

هنگامی که شما برای اخذ پذیرش از یک دانشگاه خارجی اقدام می کنید نیاز به یک سری از مدارک دارید از جمله کاورلتر.

کاورلتر یا همان نامه پوششی یکی از مدارک مهمی است که همراه رزومه تحصیلی برای دانشگاه مقصد ارسال می شود. و می تواند تاثیر بسزایی در درخواست پذیرش شما داشته باشد.
در واقع شما به عنوان یک متقاضی اشتغال به کار یا تحصیل در یک موسسه، با داشتن یک کاورلتر می توانید شانستان را برای دیده شدن افزایش دهید.

کاورلتر در حد یک صفحه و شامل اطلاعاتی مختصر از خود، اهداف و انگیزه هایتان برای اشتغال یا تحصیل است و شما را به مسئولان موسسه معرفی می کند و اگر به درستی نوشته شود ممکن است شما را به مصاحبه دعوت کنند.

دانلود رایگان نمونه کاورلتر:

نمونه کاورلتر برای موقعیت پسادکتری 1

نمونه کاورلتر برای موقعیت پسادکتری 2

نمونه کاورلتر برای دانلود

نمونه کاورلتر دستیار پژوهشی

نمونه کاورلتر برای دانشگاه

نمونه کاورلتر از طریق ایمیل

نمونه کاورلتر برای اخذ بورسیه

نمونه کاورلتر برای موقعیت داوطلبانه 1

نمونه کاورلتر برای موقعیت داوطلبانه 2

 

تمامی کاورلتر های ارائه شده به عنوان نمونه جهت ایده گرفتن ارائه شده است، از آنجایی که تیم بررسی کننده این کاورلتر ها دارای تجربه در این زمینه هستند کپی برداری و استفاده از قالب های آماده در اینترنت می تواند شانس شما را برای دریافت موقعیت مورد نظر کم کند. برای نگارش کاورلتر می توانید از کارشناسان مجموعه بورسیه راهنمایی دریافت کنید.

مجموعه بورسیه با کمک کارشناسان حرفه ای در زمینه نگارش کاورلتر نیز خدمات ارائه می دهد. در صورتی که به دنبال نگارش کاورلتر منحصر به فرد و با کیفیت هستید می توانید با تکمیل فرم نگارش کاورلتر در خواست خود را ثبت کنید تا کاورلتری مخصوص شما با توجه به رزومه و سوابق علمی و شغلیتان نوشته شود.

مشاوره کالج | مشاوره اپلای | مشاوره اسکایپ | مدارس تابستانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.