Hi, How Can We Help You?
پیدا کردن بهترین بورسیه های تحصیلی مرتبط با شما بصورت رایگان در مجموعه بورسیه

Blog

سپتامبر 18, 2022

فاند دکتری خاک شناسی انگلستان

فاند دکتری خاک شناسی

 افزایش پایداری زیست محیطی کشت انگور در بریتانیا

ما در میان شرایط اضطراری آب و هوایی و تنوع زیستی هستیم که به دلیل نیاز به تولید غذای بیشتر برای تغذیه جمعیت رو به رشد تشدید شده است. به عنوان بخشی از رویکرد تولید پایدار مواد غذایی، کشاورزی بریتانیا در نظر دارد تا سال 2040 به کشاورزی صفر خالص دست یابد. در حالی که این یک هدف چالش برانگیز است، فرصت های متعددی را برای کشاورزان فراهم می کند تا نه تنها مستقیماً انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهند، بلکه با اقداماتی درگیر شوند. منجر به ذخیره کربن بیشتر، کاهش وابستگی آنها به محصولات حفاظت از گیاه (PPPs) و بهره مندی از تنوع زیستی گسترده تر خواهد شد. واضح است که نیاز فوری به توسعه رویکردهای پایدارتر و بنابراین انعطاف پذیرتر برای تولید مواد غذایی در بریتانیا وجود دارد.

تولید شراب در بریتانیا در سال های اخیر به طور تصاعدی افزایش یافته است که با استفاده از زمین های بیشتری برای کشت انگور همراه شده است. نکته مهم این است که انتظار می رود تقاضا برای شراب بریتانیا بیشتر افزایش یابد، از 5.9 میلیون بطری که در سال 2017 تولید می شد به 40 میلیون بطری تا سال 2040. بنابراین، ما در زمان حساسی برای این بخش کشاورزی با توجه به پایداری زیست محیطی آن هستیم.

در حال حاضر، تاکستان‌ها برای کنترل بیماری‌های قارچی (کپک‌ها و کپک‌های خاکستری) و آفات حشرات به استفاده شدید از محصولات محافظت از گیاه (PPPs) نیاز دارند. استفاده از چنین محصولاتی پیامدهایی برای سلامت انسان، تنوع زیستی و محیط زیست دارد. با توجه به نگرانی‌های مداوم پیرامون اثرات مستقیم و غیرمستقیم PPPها، فشار فزاینده‌ای بر تولیدکنندگان برای کاهش وابستگی خود به مواد شیمیایی وجود دارد، به‌ویژه با ادامه خروج محصولات. در تاکستان‌ها، کنترل اضافی آفات و بیماری‌های قارچی از طریق قطع منظم کوچه‌ها برای کوتاه نگه داشتن پوشش گیاهی حاصل می‌شود، با این حال این رویکرد همچنین بر تنوع زیستی در بالا و زیر زمین تأثیر می‌گذارد و میزان کربن ذخیره شده در خاک را محدود می‌کند.

تولیدکنندگان انگور نه تنها با اتکای بیشتر به استراتژی‌های جایگزین مدیریت آفات و بیماری‌ها، بلکه همچنین استراتژی‌هایی برای جذب و ذخیره کربن بیشتر در خاک، نیاز به تولید مطمئن در آینده دارند. تا به امروز، تحقیقات در مورد کشت انگور در انگلستان عمدتاً بر رویکردهایی برای به حداکثر رساندن کیفیت و کمیت انگور تولید شده متمرکز بوده است. ما اکنون به تحقیقاتی نیاز داریم که صنعت را با توجه به پایداری زیست محیطی آن به جلو ببرد. بنابراین، به عنوان بخشی از یک سیستم تولید پایدار، شواهد قوی در مورد اینکه چگونه تولیدکنندگان انگور می توانند وابستگی خود به PPP ها را کاهش دهند، از تنوع زیستی حمایت کنند، و کربن بیشتری را جذب و در خاک ذخیره کنند، مورد نیاز است. طرحی برای مدیریت تاکستان‌های بریتانیا ضروری است اگر بخواهیم این بخش با اعتبار زیست‌محیطی عالی و در عین حال گسترش تصاعدی پیش برود.

با افزایش تنوع گیاهی کوچه‌های تاکستان، تنوع و فراوانی قارچ‌های میکوریزی آربوسکولار (AMF) نیز احتمالاً افزایش می‌یابد (van Geel et al. 2015). AMF برای عملکرد سالم اکوسیستم های زمینی ضروری تلقی می شود زیرا چرخه مواد مغذی و تامین مواد مغذی و آب را به طور مستقیم به گیاهان مستعمره تسهیل می کند (Trouvelot و همکاران، 2015). همچنین انتظار می رود که پیوندهای میسلیوم با تاک های انگور تحمل به تنش های زیستی و غیرزیستی را افزایش دهد (Turrini et al. 2017)، از جمله تنش آبی (Auge 2004) و بیماری (Berdeni et al. 2018). بنابراین افزایش فراوانی و تنوع AMF در مناطق زراعی یک عامل مهم برای تشدید اکولوژیکی تلقی می شود (ژانگ و همکاران 2019).

اهداف و مقاصد دوره تحصیلی دکتری

در طی یک دوره سه ساله، هدف اصلی این مطالعه بررسی پتانسیل تولیدکنندگان انگور بریتانیا برای کاهش اتکای خود به محصولات حفاظت از گیاه (PPPs)، حمایت از تنوع زیستی و افزایش جذب و ذخیره کربن است. هدف کلی توسعه رویکرد انعطاف پذیرتر و پایدارتر برای تولید انگور در بریتانیا است.

اهداف کلیدی دوره دکتری عبارتند از:

تعیین اثربخشی مداخلات زیستگاه گل‌های وحشی برای حمایت از دشمنان طبیعی در تاکستان‌های بریتانیا برای کنترل طیف وسیعی از آفات کلیدی انگور.

تعیین نقش مداخلات رویشگاه گل‌های وحشی برای بهبود سلامت خاک با توجه به فراوانی و تنوع قارچ‌های میکوریزی آربوسکولار (AMF) و بیوتای خاک (به عنوان مثال، کرم‌های خاکی).

بررسی تأثیر مداخلات رویشگاه گل‌های وحشی بر رابطه بین سلامت خاک (بیوماس AMF) و سلامت تاک.

تعیین پتانسیل برای مداخلات زیستگاه گل‌های وحشی برای افزایش ذخیره کربن خاک در کوچه‌های تاکستان‌های بریتانیا، و سهم آن‌ها در کشت خالص صفر.

بررسی نقش مداخلات زیستگاه گل‌های وحشی در حمایت از شاخص‌های گسترده‌تر تنوع زیستی در تاکستان‌های انگلستان.

بورسیه چه مواردی را پوشش خواهد داد؟

کمک هزینه تحصیلی بدون مالیات 15609 پوند به مدت 3 سال.

معافیت از هزینه به مدت 4 سال (انتظار می رود دانشجویان تمام وقت در 3 سال تمام شوند. اگر وارد سال 4 شوید، بورس متوقف می شود اما از هزینه ها صرف نظر می شود).

بودجه ای برای حمایت از هزینه های پروژه مستقیم شما از جمله هزینه های انتشار.

دانشجویان در سراسر جهان می توانند برای این بورسیه تقاضا دهند.

کورس دسکریپشن | کاورلتر | انگیزه نامه | نوشتن ایمیل

محل تحصیل دانشجویان برگزیده این بورسیه کدام کشور است؟

دانشکده علوم و محیط زیست دانشگاه ورستر بریتانیا در انگلستان می باشد.

این دوره دانشجویی برای یک دوره 4 ساله به صورت تمام وقت از ژانویه 2023 ارائه می شود. این دوره دانشجویی در دانشگاه است، اما این پروژه شامل سفرهای گسترده ای از دانشگاه ورچستر به سایت های میدانی در جنوب شرقی انگلستان است.

شرایط لازم برای تقاضا این بورسیه چیست؟

برای شروع فرآیند درخواست دانشجویی لطفاً به این لینک بروید و روی “اکنون درخواست کنید” در کنار پروژه ای که می خواهید برای آن درخواست دهید کلیک کنید.

شرایط اپلای برای دکتری خاک شناسی 

مدرک کارشناسی ارشد در یک رشته مرتبط مانند اکولوژی، حشره شناسی، علم خاک، علوم محیطی، تنوع زیستی و حفاظت، یا تجربه حرفه ای معادل.

درجه اول یا بالاتر (2.1) درجه افتخارات.

توانایی مشارکت در طراحی تحقیقاتی پروژه.

تجربه روش ها و مهارت های تحقیق مرتبط.

تجربه شناسایی بی مهرگان با استفاده از کلیدهای شناسایی.

تجربه نمونه برداری از خاک و آنالیز آزمایشگاهی.

بورسیه جهت تحصیل در چه رشته هایی ارایه شده است؟

  1. تنوع زیستی
  2. بوم شناسی
  3. علوم محیطی
  4. خاک شناسی

 

روش اپلای

شما میتوانید با لینک زیر بصورت مستقیم فرآیند اپلای تحصیلی خود را دنبال نمایید

لینک اپلای: ورود

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.