09333696798 - 02166860560 info@borsieh.com
0
  • No products in the cart.

فاند دکتری دانشگاه پنسیلوانیا در زمینه فیزیک محیط متخلخل

فاند دکتری دانشگاه پنسیلوانیا

Ph.D. Candidate, Pennsylvania State University, Porous Media Physics

گروه تحقیقاتی مهمانی (Mehmani) در گروه انرژی و مهندسی مواد معدنی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا برای دانشجویان دکتری دو فرصت تحصیلی فول فاند در دو زمینه تحقیقاتی زیر ارائه کرده است.

1) فیزیک محاسباتی دینامیک سیالات ریز مقیاس و مکانیک جامدات

2) توصیف مشخصات Geomaterials از طریق تصویربرداری با وضوح چندگانه

این آزمایشگاه بر روی فیزیک بنیادی جریان و تغییر شکل در محیط متخلخل تمرکز دارد. هدف این گروه این مرتبط ساختن مکانیسم های کنترل در مقیاس کوچک به رفتارهای ظهور یافته در مقیاس بزرگ می باشد. بخش اصلی فعالیت های این گروه به سمت طراحی الگوریتم های غیر کلاسیک و تکنیک های تصویربرداری تجربی است که فرآیندهای ریز مقیاس را بررسى می کند و مشاهدات را به اطلاعات در مقیاس دارسی تبدیل می کند. برای اطلاعات به وبسایت گروه تحقیقاتی مهمانی ( www.mehmaniresearchgroup.com ) مراجعه کنید.

داوطلبان با پیشینه قوی در یک یا چند زمینه از فیزیک محاسباتی (دینامیک سیالات یا مکانیک جامدات)، ریاضیات کاربردی، روش های عددی، برنامه نویسی، جزیه و تحلیل تصویر و یادگیری ماشین برای این فرصت تحقیقاتی ارجحیت دارند. داشتن مدرک کارشناسی ارشد یک مزیت است اما یک شرط نیست. دانشجویانی که در زمینه مدل سازی فعالیت می کنند با متخصصان آزمایشگاهی همکاری نزدیک خواهند داشت. دانشجویانی که در زمینه تصویربرداری فعالیت می کنند تجربه کار با ابزارهای پیشرفته را در آزمایشگاه ویژگی مواد کسب می کنند و الگوریتم های یادگیری ماشین را اعمال یا طراحی می کنند.

برای اپلای، لطفا با یاشار مهمانی از طریق ایمیل ymehmani@stanford.edu تماس بگیرید تا در مورد پروژه های تحقیقاتی بحث کنید. موارد زیر را به ایمیل پیوست کنید:

مدارک مورد نیاز برای اپلای

1- ریز نمرات غیر رسمی

2- CV

3- مشخصات و اطلاعات تماس سه معرف

4- بیانیه شخصی که انگیزه متقاضی برای پیوستن به گروه و چگونگی مناسب بودن پیشینه خود را برای زمینه های تحقیقاتی فوق الذکر

5- همچنین متقاضیان باید حداقل شرایط پذیرش تعیین شده توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی و بخش EME را داشته باشند.

فاند دکتری دانشگاه پنسیلوانیا

مهلت اپلای

مهلت درخواست تا 15 ژانویه 2021 است.

یاشار مهمانی در حال حاضر همکار تحقیقاتی در گروه مهندسی منابع انرژی در دانشگاه استنفورد است و در ژانویه 2021 به عنوان استادیار گروه انرژی و مهندسی مواد معدنی به دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا می پیوندد.

منبع:

https://findajob.agu.org/job/8013843/phd-candidate-pennsylvania-state-university-porous-media-physics/

انگیزه نامه | رزومه | توصیه نامه | هزینه ielts | ددلاین دانشگاه های کانادا برای ترم پاییز | انگیزه نامه به انگلیسی | فرصت مطالعاتی کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره: 09333696798