Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

Blog

نوامبر 20, 2022

فاند دکتری مهندسی حمل و نقل هلند

عنوان پروژه فاند دکتری هلند

فاند دکتری مهندسی حمل و نقل: تعیین موقعیت دکتری منشأ مزاحمت ارتعاشی در ناپیوستگی‌های قطار و مسیر

دانشگاه مقصد برای اپلای

دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)

مقطع مورد نظر برای اپلای

مقطع دکتری

مقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری

ماهیانه 2541-3247 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته شده است.

شرح موقعیت تحصیلی برای فاند دکتری مهندسی حمل و نقل

در برنامه تحقیقاتی STEM – “SpoorTrillingen Emissie Model (مدل انتشار ارتعاش مسیر)” – ProRail، TNO، Deltares و TU Delft برای بررسی منشأ و انتشار ارتعاشات در راه‌آهن‌های معمولی هلند و توسعه یک ابزار محاسباتی با هم کار خواهند کرد. دانش انباشته ای که با آن می توان ارتعاشات مسیر و اثرات اقدامات کاهشی را محاسبه کرد. TU Delft 4 دانشجوی دکترا را برای کار در این برنامه تحقیقاتی جذب می کند. یک موقعیت دکترا برای کار بر روی مشخص کردن منشأ مزاحمت ارتعاشات ناشی از قطار، به ویژه در ناپیوستگی‌ها، در دسترس است.

زمینه:

فعل و انفعال قطار با مسیر، به ویژه در ناپیوستگی ها (مفاصل عایق، اتصالات جبرانی، سوئیچ ها و تقاطع ها، تقاطع های همسطح، عیوب ریل و چرخ)، منشأ ایجاد مزاحمت ارتعاشی ناشی از قطار است. این مزاحمت در درجه اول در مکان های خاصی رخ می دهد، اما در مکان های دیگر نه. لازم است درک کنیم که چرا مزاحمت در این مکان ها رخ می دهد و سپس ابزار و اقدامات متقابلی را برای پیش بینی، اصلاح، حذف و جلوگیری از مزاحمت از طریق تعمیر و نگهداری و طراحی ایجاد کنیم.

شرح پروژه

پروژه فاند دکتری مهندسی حمل و نقل با همکاری نزدیک با سایر پروژه های دکترا و با شرکای STEM انجام خواهد شد. هدف دانشجوی دکترا (الف) توسعه مدل‌های عددی برای توصیف برهم‌کنش قطار و مسیر در ناپیوستگی‌ها، شناسایی و مشخص کردن منشأ مزاحم ارتعاش، و همچنین مشخص کردن و تعیین کمیت ارتعاشی که به بالاست منتقل می‌شود. (ب) توسعه روش‌های ساده و سریع که می‌توانند برای تعریف و توصیف قطار و مسیر، با یا بدون ناپیوستگی، در ابزار محاسبه STEM استفاده شوند. ج) پیشنهاد روش‌هایی برای پایش طولانی‌مدت هندسه تماس و مسیر، سختی مسیر و بار قطار. (د) ارائه بینش، روش‌ها، دستورالعمل‌ها برای پیش‌بینی مزاحم ارتعاش، و برای بهبود طراحی و نگهداری مسیر مرتبط.

شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی

ما به دنبال یک داوطلب با مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مکانیک، عمران، ژئوتکنیک یا مهندسی هوافضا یا رشته های مرتبط هستیم. دانش دینامیک و ارتعاش و تجربه در مدل سازی اجزای محدود الزامی است. تجربه در اندازه گیری و پردازش سیگنال امتیاز محسوب می شود. متقاضیان باید در زبان انگلیسی نوشتاری و گفتاری مهارت بالایی داشته باشند و مهارت های ارتباطی بسیار خوبی داشته باشند. انتظار می رود کاندیدای موفق با سایر اعضای تیم تحقیقاتی و شرکای خارجی همکاری کند.

انجام دکترا در TU Delft مستلزم تسلط بر زبان انگلیسی در سطح معینی است تا اطمینان حاصل شود که داوطلب می تواند ارتباط و تعامل خوبی داشته باشد، در دوره های آموزش دکتری آموزش داده شده به زبان انگلیسی شرکت کند و مقالات علمی و پایان نامه نهایی بنویسد. برای جزئیات بیشتر لطفاً شرایط پذیرش مدارس تحصیلات تکمیلی را بررسی کنید.(لینک)

شرایط اپلای برای فاند دکتری مهندسی حمل و نقل

قرارداد مدت معین: 4 سال.

به داوطلبان دکتری دوره استخدام اصولی 4 ساله اما در قالب 2 قرارداد کاری پیشنهاد می شود. یک قرارداد اولیه 1.5 ساله با ارزیابی رسمی پیشرفت / بدون رفتن در طی 15 ماه. به دنبال یک قرارداد اضافی برای 2.5 سال باقی مانده با فرض اینکه همه چیز خوب پیش می رود و الزامات عملکرد برآورده می شود.

حقوق و مزایا مطابق با قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند است که از 2541 یورو در ماه در سال اول به 3247 یورو در سال چهارم افزایش یافته است. به عنوان کاندیدای دکترا در مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft ثبت نام خواهید کرد. مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft یک محیط تحقیقاتی الهام بخش با تیمی عالی از سرپرستان، کارکنان دانشگاهی و یک مربی فراهم می کند. برنامه آموزش دکترا با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال، مرتبط با رشته و تحقیق شما انجام می شود.

TU Delft یک بسته جبرانی قابل تنظیم، تخفیف در بیمه سلامت و عضویت ورزشی، و کمک هزینه کار ماهانه ارائه می دهد. می توان برنامه کاری انعطاف پذیری ترتیب داد. برای متقاضیان بین المللی، ما خدمات Coming to Delft و مشاوره شغلی شریک را ارائه می دهیم تا به شما در جابجایی شما کمک کند.

درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه

دانشگاه صنعتی دلفت
دانشگاه صنعتی دلفت بر پایه های قوی بنا شده است. TU Delft به عنوان خالق آبراهه هلندی معروف جهانی و پیشگام در بیوتکنولوژی، یک دانشگاه بین المللی برتر است که علم، مهندسی و طراحی را ترکیب می کند. این نتایج در سطح جهانی در آموزش، تحقیق و نوآوری برای مقابله با چالش‌ها در زمینه‌های انرژی، آب و هوا، تحرک، سلامت و جامعه دیجیتال ارائه می‌کند. برای نسل‌ها، مهندسان ما ثابت کرده‌اند که حل‌کننده مشکلات کارآفرینی هستند، هم در تجارت و هم در زمینه اجتماعی.

در TU Delft ما تنوع را به عنوان یکی از ارزش‌های اصلی خود می‌پذیریم و فعالانه مشارکت می‌کنیم تا دانشگاهی باشیم که در آن احساس کنید در خانه هستید و می‌توانید شکوفا شوید. ما برای دیدگاه ها و کیفیت های مختلف ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که این کار ما را نوآورانه تر، جامعه TU Delft را پر جنب و جوش تر و جهان را عادلانه تر می کند. ما با هم، راه حل هایی را با استفاده از فناوری تصور، اختراع و ایجاد می کنیم تا تأثیر مثبتی در مقیاس جهانی داشته باشیم. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم که درخواست دهید. درخواست شما مورد توجه منصفانه قرار خواهد گرفت.

چالش. تغییر دادن. تأثیر!

دانشکده مهندسی عمران و علوم زمین
دانشکده مهندسی عمران و علوم زمین (CEG) متعهد به تحقیقات و آموزش بین المللی برجسته در زمینه مهندسی عمران، علوم زمین کاربردی، ترافیک و حمل و نقل، فناوری آب و فناوری دلتا است. تحقیقات ما از برنامه های آموزشی ما تغذیه می کند و چالش های اجتماعی مانند تغییرات آب و هوا، انتقال انرژی، کاهش منابع، شهرنشینی و در دسترس بودن آب پاک را پوشش می دهد که با همکاری نزدیک با طیف گسترده ای از موسسات تحقیقاتی انجام می شود. CEG متقاعد شده است که علوم باز به دستیابی به اهداف ما کمک می کند و از دانشمندان خود در ادغام علوم باز در فعالیت های تحقیقاتی خود حمایت می کند. دانشکده CEG شامل 28 گروه تحقیقاتی در هفت بخش زیر است: مدیریت و طراحی مکانیک مواد، سازه های مهندسی، علوم زمین و مهندسی، علوم زمین و سنجش از دور، حمل و نقل و برنامه ریزی، مهندسی هیدرولیک و مدیریت آب.

برای رفتن به وب سایت دانشکده مهندسی عمران و علوم زمین اینجا کلیک کنید.

آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟

آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:

    • 2 ژانویه 2023
    • 12دی ماه 1401 می باشد.

روش اپلای برای فاند دکتری هلند

    • لینک اپلای مستقیم: ورود

نمونه انگیزه نامه | نگارش تراول پلن | بهترین سایت های جستجوی بورسیه تحصیلی

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.