Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

مراحل انجام مشاوره اخذ پذیرش مدرسه تابستانی

 1. ثبت سفارش اولیه (پر کردن فرم مشاوره اولیه در آخر همین صفحه)
 2. بررسی شرایط شما توسط کارشناس بر اساس فرم درخواست اولیه
 3. هماهنگی کارشناس با کاربر و دریافت اطلاعات و مشاوره اولیه مورد نیاز
 4. برآورد هزینه بر اساس کشور و درخواست دانشجو
 5. در صورت توافق، دانشجو میبایست فاکتور تنظیم قرارداد به مبلغ 100 هزار تومان را بعد از وارد کردن اطلاعات هویتی در این لینک پرداخت نماید.
 6. تنظیم قرار داد و امضا طرفین
 7. پرداخت پیش پرداخت و شروع پرسه اپلای در حداقل زمان ممکن
 8. ضمنا مجموعه بورسیه خدمات متنوعی را بعد از اپلای به نوجوانان ارائه می کند از قبیل اجاره مسکن، تحویل امن فرودگاهی افراد و همراهی و مشاوره در ادامه کار

 

تحصیل در مدارس تابستانی یا سامر اسکول(summer schools)

در کنار دوره های بلندمدتی که توسط دانشگاه ها و کالج ها ارائه می شود دوره های کوتاه مدتی نیز وجود دارد که در یک بازه کوتاه به دانشجویان یا متقاضیان یکسری مهارت و اموزش های مرتبط را ارائه میدهند. ین دوره های کوتاه مدت که در ایام تابستان برگزار می شوند معروف به مدرسه تابستانی هستند.

مدرسه تابستانی (یا دانشگاه تابستانی) یک مدرسه یا برنامه ای است که عموماً توسط یک مدرسه یا منطقه مدرسه حمایت می شود یا توسط یک شرکت خصوصی ارائه می شود که در طول تعطیلات تابستانی درس ها و فعالیت هایی را ارائه می دهد. شرکت در مدارس تابستانی اثرات مفید قابل توجهی بر آموزش دارد.

در حقیقت مدرسه تابستانی روشی جدید از ارائه آموزش و مهارت عملی است که مدارس و دانشگاه ها در ایام تعطیلات تابستان آموزش هایی مرتبط با مهارت­های علمی و کاربردی را به صورت فشرده در بازه های زمانی یک تا 10 هفته برای دانشجویان و دانش آموزان ارائه میدهند. دانش آموختگان با حضور در دوره های مدرسه تابستانی، فعالیت های تحقیقاتی و مهارت های کاربردی در حوزه تحصیلی و کاری و زندگی را فرا می گیرند. همچنین با حضور در این دوره ها می توانند یک شبکه از افراد و دوستا جدیدی را برای خود ایجاد کنند.

از دیگر مزیت های حضور در یک مدرسه تابستانی در خارج از کشور، فراهم شدن فرصتی برای آموزش یک زبان خارجی همراه با تحصیل در زمینه دیگر در پردیس های دانشگاه می باشد. در این محیط دانشجویان یا دانش آموزان بصورت مستمر هر روز با معلمان و هم دوره ای های خود با یک زبان خارجی ارتباط برقرار می کند و تورهای گردشگری و تفریحی و علمی را تجربه می کنند.

اکثر دانشگاه های معتبر نظیر Harvard Summer School مدارس تابستانی گوناگونی  برگزار می کنند. امروزه بیش از 100 عنوان آموزشی برای مدارس تابستانی در سراسر دنیا تعریف شده است. هر چند در ایران مدارس تابستانی همانند خارج از کشور مرسوم نشده اما به تازگی در برخی از دانشگاه ها برای دانشجویان در ایران این مدارس برپا می شوند.

حضور در مدارس تابستانی در آمریکا یا اروپا فرصت بسیار مناسبی برای تقویت رزومه و اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر در سرتاسر جهان فراهم می کند. شناخت از کشور مقصد برای انتخاب مدرسه تابستانی و تخمین هزینه و انجام پروسه پذیرش برای مدارس تابستانی نیازمند زمان و تجربه مناسب می باشد. از این رو اگر قصد دارید تا چنین محیط  پرجنب و جوش و هیجان انگیز را تجربه کنید می توانند با تکمیل فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را تا زمان رسیدن به این محیط یاری کنند.

فرم پیش ثبت‌نام مدارس تابستانی

مدارس تابستانی اروپا، کانادا و آمریکامدارس تابستانی

مدارس تابستانی اروپا |  دوره های علمی، تخصصی و کاربردی که در طول ماه‌های تابستان در کالج‌ها و دانشگاه‌ها ارائه می‌شوند به مدرسه تابستانی معروف است. این دوره ها برای تمامی سنین (دانش آموزان و دانشجویان و حتی اعضای هیات علمی) ارائه می شود.

به عبارتی دیگر مدرسه تابستانی روشی نوین در حیطه آموزش است که مدارس و دانشگاه ها در زمان تعطیلات تابستانی با ارائه مباحث آموزشی فشرده مرتبط با مهارت­ها علمی و کاربردی برای متقاضیان سعی در منتقل کردن آموزش و تجربه جدید هستند.  به طور کلی آنها دوره های کوتاهی هستند که مطالب زیادی را در مدت زمان کوتاه تری فشرده می کنند.

به طور مثال مدرسه تابستانی اوترخت انتخاب گسترده ای از بیش از 180 دوره تابستانی را در رشته های مختلف، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه می دهد. مدرسه تابستانی دانشگاه اوترخت، با همکاری دانشگاه علوم کاربردی HU و دانشگاه هنر HKU است. این مؤسسات آموزش عالی دوره های تابستانی با کیفیت بالا و کاملاً معتبر را به زبان انگلیسی در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و پسا آکادمیک ارائه می دهند.

یشنهادهای بسیار متنوع از جمله: دوره های علوم داده، موسیقی، تاریخ هنر و علم، در تمام سطوح مختلف در وب سایت این دانشگاه منتشر شده است.

 • مدرسه تابستانی اوترخت

Homepage | Utrecht Summer School

 • مدرسه تابستانی دانشگاه هاروارد

https://summer.harvard.edu/

اکثر این دوره ها علاوه بر برنامه های آموزشی تخصصی، برنامه های اجتماعی، ورزشی، کوهنوردی، پیاده روی های هیجان انگیز و کارهای هنری و گردشگری همراه با بازدید از اماکن تاریخی، فرهنگی و تجاری را ممکن می سازند.

مدارس تابستانیمزایای شرکت در مدرسه تابستانی:

 • آشنایی با نظام آموزشی پیشرفته دنیا
 • شکل دادن یک درک اجتماعی خوب
 • افزایش اعتماد به نفس و مهارت های اجتماعی
 • شایستگی و کفایت لازم برای پذیرش از بهترین دانشگاه ها را در دانش آموزان به اثبات می رساند
 • ارتقای فعالیت های بدنی
 • ایجاد شبکه های علمی با دانشگاه های بین المللی
 • سرگرمی های بسیار
 • پیدا کردن دوستان بین المللی
 • افزایش مهارت های زبانی
 • اشنایی با فرهنگ های جدید
 • ارتقای رزومه برای پذیرش در دانشگاه مطلوبتان
 • هموار شدن تحصیل در خارج از کشور برای شخص، زیرا مدرک تحصیلی دریافتی و تجربه سفر اروپایی در رزومه فرد ثبت شده و برای صدور ویزا بسیار اهمیت دارد.
 • این دوره های بین المللی برای دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکتری یک فرصت خوب است که با شرکت در دوره ها و کنفرانس های معتبر بین المللی دانشگاه های برتر دنیا، یک رزومه خوب برای خود بسازند. فرصت ارتباط با اساتید و چهره های علمی شاخص را فراهم می کند. این کار امکان بررسی بورسیه ها و پوزیشن های موجود را به خوبی میسر می سازد و اقدامات بعدی را ساده تر کند.
  • دریافت توصیه نامه های بین المللی برای فرآیند اپلای تحصیلی یک امتیاز مثبت به حساب می آید و شما می توانید از مسئولان و استادان دوره، این توصیه نامه ها را برای شرکت در جمع های علمی آینده دریافت کنید.

نحوه ثبت نام مدرسه تابستانی

برای ثبت نام مدرسه تابستانی و شرکت در مدارس تابستانی ابتدا به وبسایت مورد نظر ان دانشگاه و یا دوره خاص مراجعه بفرمایید. چون شرایط و مدارک حضور در هر نوع مدرسه تابستانی متفاوت است و یک چیز ثابت نیست. بهترین عملکرد در رابطه با مدرسه تابستانی استفاده از مشاوره و راهنمایی افراد با تجربه و خبره و مشاوره انها در این زمینه است، تا به خوبی مسیر درست را به شما نشان دهند.

مدارس تابستانیشرایط اخذ ویزا برای شرکت در مدرسه تابستانی

دعوت نامه ای که از طرف مدارس تابستانی برای شما فرستاده می شود، کار صدور ویزا را بسیار ساده می کند. مهمترین سند برای شروع پروسه ویزا همین دعوت نامه است. در کنار آن نیز مدارک هویتی و تحصیلی و منبع مالی نیز بنا بر ضرورت سفارت از شما ممکن است درخواست شود.

بنابراین وقتی که پروسه پذیرش شما برای ثبت نام مدرسه تابستانی به اتمام رسید فرآیندهای زیر را بایستی طی کنید.

مدارک لازم سفارت برای صدور ویزای مدرسه تابستانی

  • نامه تائیدیه یا پذیرش دوره تابستانی
  • رسید پرداخت هزینه مدرسه تابستانی
  • گواهی تمکن مالی ارزی
  • ترجمه رسمی شناسنامه و کارت شناسایی با اعتبار شش ماهه.

نگارش رزومه | نگارش کاورلتر | نگارش استادی پلن | نگارش انگیزه نامه (SOP)

مدارس تابستانی اروپا