Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی

مشاوره اپلای

سفارش مشاوره اپلای | فرآیند مهاجرت تحصیلی و اپلای همواره با مسائل و چالش هایی همراه بوده است که به دلیل گستردگی فاکتورهای تاثیرگذار و مهم در این مسیر همواره برای عموم متقاضیان مبهم و حتی ترسناک بوده است. مراحل اپلای و مدارکی که در این فرآیند ضرورت دارد تا اماده شود و مدت زمان این پروسه همگی بیش از پیش بر سختی این مسیر تاثیر گذاشته اند. مراحلی نظیر اماده سای مدارک، ترجمه مدارک، پیدا کردن دانشگاه و یا استاد متناسب با رزومه متقاضی، نگارش اسناد مهمی نظیر رزومه و انگیره نامه و نامه های مکاتباتی، مکاتبه با دانشگاه ها و اساتید، انجام مصاحبه، تکمیل اپلیکیشن فرم ها و بسیاری از عوامل دیگر همگی از فاکتورهای بسیار مهم است بایستی با بهترین وجه ممکن انجام گیرند.

فرآیند اپلای یک پروسه طولانی مدت است و می تواند تا 9 ماه و یا حتی 1 سال به درازا بکشد. همچنین برای موفقیت در این مسیر باید هزینه هایی مادی و هزینه های معنوی مانند زمان که جزو ارزشمندترین دارایی هاست صرف کرد. در کنار این فاکتورهای گوناگون، عدم آگاهی و توانایی لازم در هر یک از مراحل اپلای می‌تواند منجر به ضایع شدن زمان متقاضی شود و حتی منجر به زیان های مادی شود. بنابراین اگر این مراحل با دقت و صحیح برداشته نشوند علاوه بر اینکه زمان شما در این مسیر تلف می شود، هزینه های دیگری نیز دربر خواهد شد.

در این بین استفاده از تصورات غلط و اشتباهات رایجی که در طول سال های متمادی در این مسیر از یک فرد به دیگری منتقل شده، باعث شده تا متقاضیان نتوانند در پروسه اخذ پذیرش موفق شوند. بنابراین دلایل برای داشتن اطلاعات درست و روشن شدن مسیر اپلای استفاده از راهنمایی های یک فرد با تجربه و یا کمک از یک  مشاوره اپلای تخصصی در این زمینه می تواند راهگشای بسیاری از مسائل شود.

مجموعه ما در طی این سال ها و مشاوره صدها متقاضی به این نتیجه رسیده که صرفا داشتن رزومه خوب تضمین کننده یک پذیرش خوب یا پذیرش با فاند نیست. به عنوان نمونه متقاضیان بسیاری مشاهده شده که از دانشگاه های بسیار خوب ایران فارغ التحصیل شده اند و دارای رزومه مناسبی هستند اما به علت اشتباهات رایج و یا مشاوره های غلط نمی توانند موفق به اخد پذیرش شوند و متعاقبا تسلیم سختی های این مسیر می شوند. این در حالی است که متقاضیان بسیار دیگری نیز مشاهده شده که از رزومه متوسط و پایین تری برخوردار هستند و چون ترفند های این پروسه را بلد بودند و با این مسیر آشنا بوده اند و یا یک مشاوره درست داشته اند در کمتر از یک سال موفق به اخذ پذیرش شده اند.

کارهایی که یک مشاور اپلای یا یک فرد باتجربه می تواند برای موفقیت در مسیر اپلای انجام میدهد شامل اقداماتی مانند راهنمایی و هدایت برای ارتقا و بهبود رزومه تحصیلی با انجام کارهایی مانند پروژه، یا نگارش مقاله و ..،  معرفی کشور ها و یا دانشگاه هایی بیشتر متقاضی رشته شما هستند، روش ها وزمان های مکاتبه با اساتید، امکن دریافت بورسیه یا فاند تحصیلیو نحوه افزایش شانس برای دریافت بورسیه تحصیلی، نحوه گرداوری مدارک مهم؛ است.

از این رو ما در خدمت شما عزیزانی هستیم که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند؛ تا با انجام مشاوره های کامل تحصیلی براساس رزومه شما این مسیر را تسهیل کنیم. برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین می توانید استفاده کنید تا مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود داشته باشید.

مشاوره گام به گام اپلای

ویرایش sop | شهریه پزشکی در کانادا | پرداخت اپلیکیشن فی