Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

مشاوره اپلای

مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی

مشاوره اپلای

سفارش مشاوره اپلای | مسیر مهاجرت تحصیلی و اپلای همیشه با مسائل و مشکلاتی همراه بوده است که با وجود یکسری پیچیدگی ها همواره برای متقاضیان مبهم بوده است. عدم آگاهی و توانایی لازم در هر یک از مراحل اپلای می‌تواند ازبین رفتن زمان و عمر. همچنین ضرر های مادی شود. ازطرفی تصورات رایج غلط و اشتباه که در طول سالیان سال در این مسیر به دانشجویان یکی پس از دیگری منتقل می شود، باعث می شود تا دانشجویان از مسیر موفقیت در اخذ پذیرش دور شوند. از این رو نیاز به مشاوره اپلای تخصصی در این زمنیه می تواند راهگشای بسیاری از مسائل شود.

همانطور که ذکر کردیم، مسیر اپلای یک راهی طولانی و زمان بر است در حدود چند ماه تا الی یک سال شاید زمان ببرد. برای موفقیت در این مسیر باید هزینه کرد چه هزینه های مادی و چه هزینه های معنوی نظیر زمان و عمر که جزو با رزاش ترین این سرمایه ها است. بنابراین اگر این مراحل با احتیاط برداشته نشوند با یک گام غلط و اشتباه علاوه بر اینکه زمان شما در این مسیر تلف می شود، هزینه های جانبی نیز در این صورت ضایع خواهد شد.

به عنوان نمونه متقاضیان بسیاری هستند که از دانشگاه های بسیار خوب ایران فارغ التحصیل شده اند و دارای رزومه مناسبی نیز هستند اما به علت تصورات غلط و یا مشاوره های اشتباه موفق به پذیرش نمی شوند و به نوعی به سرخوردگی دست پیدا می کنند. این در حالی است که افرادی دیگری که از رزومه متوسط و یا پایین تری برخوردار هستند و صرفا چون آشنا با این مسیر بوده اند و یا یک مشاوره درست داشته اند در کمتر از یک سال موفق به اخذ پذیرش شده اند.

از این رو ما در خدمت شما دوست دارانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند هستیم تا به آن مشاوره تحصیلی کامل و متناسب با نیازها را ارائه دهیم و برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می کنیم تا مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

مشاوره گام به گام اپلای

ویرایش sop | شهریه پزشکی در کانادا | پرداخت اپلیکیشن فی