Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان
5/5 - (1 امتیاز)

درخواست طراحی سایت آکادمیک جهت اخذ پذیرش


طراحی سایت آکادمیک جهت اخذ پذیرش تحصیلی و نشان دادن با اساتید خارجی و نمایش حرفه ای سوابق تحصیلی.

طراحی سایت آکادمیک شخصی برای اپلای

طراحی سایت آکادمیک شخصی برای اپلای | داشتن وب سایت شخصی اکادمیک یکی دیگر از گزینه های کمتر مرسوم اما بسیار مهم و تاثیر گذار در پروسه اپلای می باشد. در کنار رزومه و لینکداین که می تواند گویای پیشنیه تحصیلی و کاری شما باشد، داشتن وب سایت شخصی هم می تواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

با بررسی آمار افرادی که در  بهترین دانشگاه های دنیا موفق به اخذ پذیرش شده اند، به این نتیجه می توان رسید که یک پذیرش موفق متشکل از مجموعه از سوابق و ابزارها برای به نمایش گذاشتن خود به موثرترین شکل ممکن است و صرفا اکتفا کردن به یکسری سوابقه گذشته خود نمی تواند تضمین کننده پذیرش شود. به عنوان نمونه فردی که از رزومه خوبی برخوردار است وقتی نتواند این رزومه را به خوبی نمایش دهد و صرفا فقط به یک رزومه کاغذی اکتفا می کند و از ارائه بصری آن مانند استفاده از وب سایت شخصی برای نمایش کامل دستاوردهای خود اجتناب می کند معلوم است که نمی تواند در مقایسه با سایر رقبای خود موفقیت انچنانی بدست بیاورد.

علاوه براین، رزومه و لینکداین هرکدام محدودیت های خاص خود را دارند و قطعا نمی تواند تمامی دستاورد های شما را به نماش بگذارد. به عنوان مثال عکس هایی از فعالیت ها و جوایز و شرح گذشته و علاقه و چشم اندازها را نمی توان به طور کامل و با کیفیت در رزومه و لینکداین به نمایش گذاشت. همچنین متقاضیانی که قصد اپلای برای رشته های هنر و یا معماری را دارند نیازی به ارائه چیزی تحت عنوان پورتفولیو دارند. از این رو بهترین راه برای نمایش تمامی دستاوردها و پورتفولیو با بالاترین کیفیت استفاده از یک وب سایت شخصی اکادمیک می باشد.

بدون تردید ارائه بصری کامل و با کیفیت شما تنها از طریق یک وب سایت شخصی امکان پذیر است و تاثیر بسیار چشمگیری در معرفی شما به سایر موسسات و محققان در سرتاسر جهان دارد. دلیل تاکید ما بر داشتن وب سایت شخصی آکادمیک این است که موسسات معروفی در دنیا همچون Research Gate، Elsevier و Google با مهیا کردن بستری برای ساخت صفحات شخصی مانند ریسرچ گیت و گوگل اسکولار در تلاش هستند تا شبکه ای موثر بین پژوهشگران در سراسر دنیا ایجاد کنند. از این رو داشتن یک وبسایت شخصی برای توضیح بیشتر در مورد سوابق خود بسیار تاثیر گذار خواهد بود. یکی دیگر از مزیت های وب سایت شخصی این است که برای هر عنوانی در روزمه که برای مکاتبه استفاده کردید یک صفحه اختصاصی در وب سایت خود داشته باشید تا جزئیات دقیق تری از شما را به نمایش بگذارد.

یکی دیگر از خدمات مجموعه بورسیه دات کام طراحی و تولید محتوای وب سایت شخصی است. کارشناسان ما در زمینه IT و مهاجرت ابتدا تمامی اطلاعات شما را گرداوری کرده و بنا برسلیقه شما و هدف شما برای مهاجرت شروع به ساخت وب سایت شخصی می کند.