Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

نگارش بیانیه DEI

روند سفارش نگارش DEI

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل با دو حالت 9 روز یا 5 روز کاری که میتوانید در فرم مشخص نمائید
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 12 روز پس از دریافت خدمات)

نگارش بیانیه DEI یا نوشتن Diversity Equity Inclusion برای اپلای تحصیلی یا دریافت فاند تحصیلی که تضمین کیفیت انجام میشود

فرم درخواست نگارش Diversity Equity Inclusion

نگارش بیانیه DEI 

اگر برای موقعیت یا پذیرش در مؤسسه‌ای در ایالات متحده امریکا درخواست می‌کنید، به احتمال زیاد از شما خواسته می‌شود که یک بیانیه DEI یا یک بیانیه ترکیبی DEI، مانند آنچه در مورد شیوه‌های آموزشی یا تحقیقاتی شما بحث می‌کند، ارسال کنید.

بیانیه DEI چیست؟
بیانیه DEI (diversity, equity, and inclusion) (تنوع، برابری، و شمول) که «بیانیه تعهد به تنوع» یا «بیانیه مشارکت در تنوع» نیز نامیده می‌شود، یک مقاله کوتاه (1 تا 2 صفحه) است که در آن مشارکت‌های خود را در کلاس، دانشگاه و رشته خود در رابطه با DEI برجسته می‌کنید. بیانیه ایده آل DEI به دنبال روایتی در مورد اهداف و دستاوردهای شما در پیشبرد DEI به عنوان یک مربی و محقق است.

تنوع (Diversity): این به تمام جنبه های تفاوت انسانی اشاره دارد. محیط متنوع محیطی است که در آن افراد، گروه‌ها و یا جوامع مختلف با ویژگی‌های متفاوت در کنار هم وجود دارند. تنوع ضروری است، اما کافی نیست.
برابری(Equity): این به پذیرش این موضوع اشاره دارد که افراد مختلف دسترسی یکسانی به فرصت ها دارند.
شمول(Inclusion): این به نوعی درگیری فعال، عمدی و مداوم با تنوع اشاره دارد که محیطی را پرورش می دهد که در آن هر فرد یا گروهی می تواند احساس احترام، حمایت و ارزشمندی را داشته باشد.

دلایل نگارش یک بیانیه DEI 

بیانیه برابری، تنوع و شمول (DEI) فرصتی برای یک نامزد است تا تعهد خود را به برتری در تحقیق و آموزش از طریق پیشرفت تنوع، برابری و شمول نشان دهد و معمولاً یک صفحه است. مشاغل دانشگاهی به طور فزاینده ای به بیانیه های DEI به عنوان بخشی پروسه پذیرش نیاز دارند. علاوه بر این، بیانیه DEI فرصتی برای شما است تا در مورد نقش خود در پیشبرد عدالت، شمول و تعلق در جوامع علمی (تحقیق، تدریس و خدمات) خود صحبت کنید. این بیانیه همچنین به شما امکان می دهد کارهای مهمی را که قبلاً انجام داده اید ارئه دهید. این اظهارات به همان اندازه که درباره گذشته و حال است، به آینده نیز مربوط می شود. در نهایت، بیانیه DEI فرصتی است برای شما تا راه‌های مشخصی را که از جوامع اقلیت‌شده (دانشجویان، همکاران، جمعیت‌های پژوهشی شما) دفاع می‌کنید، بحث کنید و برای یک محیط آموزشی و علمی عادلانه‌تر تلاش کنید.