Hi, How Can We Help You?
موسسه ندای یاران کاووشگر با مجوز رسمی اعزام دانشجو به استرالیا در خدمت شما عزیزان است

Diversity Statement

4.7/5 - (3 امتیاز)

فرآیند سفارش نگارش بیانیه Diversity

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل با دو حالت 8 روز یا 4 روز کاری که میتوانید در فرم مشخص نمائید
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 12 روز پس از دریافت خدمات)

فرم درخواست نگارش بیانیه Diversity

نگارش Diversity Statement

ماموریت آموزش عالی ارتقاء رفاه انسان در دنیایی است که به سرعت در حال تغییر می باشد. مؤسساتی که واقعاً فراگیر هستند و تنوع نژادی و جنسیتی را در همه جا، در هر برنامه، در هر مدرسه و هر منطقه دارند جزو موفق ترین ها خواهند بود.

با درک این موضوع، باید به وضوح بیان کنیم که چرا تنوع و شمول برای اکثر دانشگاه ها بخصوص امریکا مهم است. منظور از شمول یا Inclusion این است که شمول فرهنگی را ایجاد می­‌کند که در آن از هر فرد یا هر گروهی برای مشارکت و نقش‌ آفرینی، دعوت می کند  تا همه افراد از هر قومیت و نژاد و جنسیتی احساس راحتی و آسایس کنند.

Diversity Statement چیست؟

یکی دیگر از اسنادی که زمان اپلای از دانشجویان بالاخص مقطع پسادکتری و حتی استاد یاری از متقاضیان دریافت می شود سندی تحت عنوان بیانیه تنوع یا Diversity Statement است. بیانیه تنوع یک سند نوشتاری شخصی است که تصویری از تجربیات گذشته متقاضی را نشان میدهد و توضیح می دهد که چگونه این تجربیات به رشد شخصی و حرفه ای شما کمک کرده است. بیانیه تنوع یک بیانیه سلیس و روان و روایی است که معمولاً 1 تا 2 صفحه طول دارد و دستاوردها، اهداف و فرآیند متقاضی را برای ارتقای تعالی در تنوع، شمول، برابری و تعلق به عنوان معلم و محقق در آموزش عالی توصیف می کند.

در Diversity Statement به این موضوع پرداخته می شود که متقاضی به عنوان یک فرد اکادمیک یا محقق چه نقشی در تنوع جامعه دانشگاه می تواند داشته باشد و غالبا برای دانشگاه های ایالات متحده امریکا مورد استفاده قرار می گیرد. دانشگاهی که این بیانیه را از متقاضیان درخواست می‌کند، معمولاً به این فکر می‌کند که متقاضی با جمعیت‌های متنوع دانشجویی خود آشنا باشند و مایل به حمایت از دانشجویان در راستای بیانیه مأموریت دانشگاه باشند.

نکاتی برای نوشتن یک بیانیه تنوع یا Diversity Statement  موثر

 • داستان خود را بیان کنید. اگر برای رسیدن به جایی که هستید بر موانع غلبه کرده اید، به آنها اشاره کنید.
 • تمرکز بر بر درک رایج پذیرفته شده از تنوع و برابری: روی موضوعاتی مانند نژاد، جنسیت، طبقه اجتماعی و گرایش جنسی تمرکز کنید.
 • در مورد کارهای خاصی که انجام داده اید بنویسید
 • هر برنامه‌ای را که برای دانش‌آموزان کم‌نماینده‌ مانند بانوان است و در آن شرکت کرده‌اید را برجسته کنید.
 • در مورد تعهد خود به فعالیت در جهت دستیابی به برابری نژاد وجنسیت و افزایش تنوع بنویسید.

از آنجایی که نگارش این سند نیاز به یک سری تجربه و ترفندها دارد پیشنهاد میکنیم که حتما از راهنمایی های یک فرد با تجربه کمک بگیرید. یکی دیگر از خدمات ما نگارش Diversity Statement است. کارشناسان ما در برخوداری از تجربه چندین ساله در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه اماده نگارش این بیانیه برای شما می باشد.