Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

روند سفارش Purpose of travel

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل با دو حالت 9 روز یا 5 روز کاری که میتوانید در فرم مشخص نمائید
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

فرم درخواست اولیه برای Purpose of travel

 

نامه هدف از سفر Purpose of travel

آن دسته از افرادی که قصد مهاجرت را دارند وقتی به پروسه اخذ ویزا می رسند برای آماده سازی مدارک دچار سردرگم می شوند و حتی برخی از این مدارک را به جای هم اشتباه می گیرند. یکی از این مدارک که متقاضیان با ان آشناییت کمی دارند و ممکن است با سایر اسناد یکسان تلقی کنند نامه هدف از سفر یا Purpose of travel است.

برای اخذ ویزا تحصیلی یا سایر ویزا ها، یکی از مدارک مورد نیاز برای اخد ویزا نامه هدف از سفر یا Purpose of travel می باشد. نامه Purpose of travel یکی از مدارک ضروری برای سفر محسوب می شود که در این نامه متقاضی هدف از سفر خود به ان کشور مربوطه تشریح می کند بطوریکه این هدف با نوع ویزایی که برای آن اقدام می کند باید مطابقت کند. به عنوان نمونه اگر برای ویزای توریستی اقدام می کنید نمی توانید هدف خود را تحصیل یا کار و موضوعات غیر مرتبط بیان کنید. نامه هدف از سفر یا POT به آفیسر کنسولگری کمک می کند تا دید بهتری از اهداف و قصد ویزای شما داشته باشد و بر مبنای آن، در مورد صدور ویزا شما تصمیم گیری کند. در نامه POT، متقاضی باید مواردی مانند هدف از سفر، مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به هدف سفر، ارتباط با کشور مبدا و تضمین بازگشت را ذکر کند.

نگارش نامه هدف از سفر Purpose of travel

در نامه هدف از سفر، متقاضی بایستی برنامه سفر و مهاجرتی خود را که در کشور مقصد دارد برای ایام اقامت بیان کند. در نامه هدف از سفر، متقاضی باید تلاش کند تا آفیسر خود را قانع کرده که پس از پایان مدت زمان ویزا موقت خود به کشور خود باز می گرد و علت قانع کننده ای برای سفر به کشور مقصد دارد و برنامه های زمانی آن در زمان اقامت در ان کشور مشخص و برنامه ریزی شده است.
برای نگارش Purpose of travel بایستی برنامه سفر خود را به صورت مشخص و دقیق توضیح دهید. البته با توجه به نوع سفر متقاضی، این برنامه زمانی متفاوت می باشد. به عنوان نمونه برای فردی که قصد حضور در یک دوره کوتاه مدت در کانادا را دارد بایستی برنامه زمانی ورود به کانادا، خروج از کانادا، محل اسکان در کانادا و … را بیان کند و مدارکی مرتبط با این اظهارات ضمیمه کند.

در نامه هدف چه مواردی باید ذکر شود؟

برای نگارش این نامه هدف بایستی یکسری فاکتورها را در نظر گرفت. در ادامه به برخی از مواردی که بایستی در نامه هدف ذکر شوند اشاره می کنیم:

 • هدف اصلی از سفر شما(تحصیل، کار، توریستی و ..).
 • اهمیت سفر برای شما
 • تاریخ شروع و پایان سفر شما
 • اطلاعات پرواز شما
 • اطلاعات محل اقامت شما
 • اطلاعات وضعیت مالی شما

از انجایی که نگارش چنین نامه ای اهمیت ویژه ای برای اخذ ویزا دارد و بدلیل شباهت ان با سایر نامه ها مانند کاورلتر پیشنهاد می شود که از یک فرد با تجربه در امر نگارش نامه Purpose of travel کمک بگیرید. در این راستا مجموعه بورسیه دات کام به عنوان بخشی از خدمات خود، شما را در امر نگارش کامل این نامه با کمترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه یاری می کند. برای ثبت سفارش می توانید از طریق فرم بالا اطلاعات خود را ثبت کرده و سپس کارشناسان ما با شما تماس میگیرند.