Hi, How Can We Help You?
موسسه ندای یاران کاووشگر با مجوز رسمی اعزام دانشجو به استرالیا در خدمت شما عزیزان است

پارافرایز مقاله انگلیسی

5/5 - (1 امتیاز)

فرآیند سفارش پارافرایز مقاله

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل 30 روز کاری است
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 12 روز پس از دریافت خدمات)

پارافرایز مقاله و متن انگلیسی برای چاپ بین المللی | ویراستاری انگلیسی مقالات با کیفیت تضمینی و اکسپت در ژورنال های بین المللی

فرم درخواست پارافرایز مقاله

پارافریز مقاله 

بازنویسی و پارافریز تخصصی مقاله به این معنی است که در ساختار و جملات مقاله تغییر ایجاد کرده، بطوریکه مفهوم و نتیجه اصلی برقوت خود باقی باشد و کیفیت مقاله بیش از پیش شود. استفاده نکردن از ساختار مناسب و استفاده از جملات تکراری و  اشتباهات نگارشی از عوامل اصلی تاثیر گذاری بر روی انتشار یک مقاله می باشد.

زمانی یک مقاله از نظر کمیته داوران استاندارد لازم برای چاپ در مجلات معتبر را دارد که علاوه بر داشتن نتایج و ایده های بی نظیر از لحاظ ساختاری و نگارشی نیز استانداردهای لازمه را داشته باشد. همچنین قبل از هر گونه اقدامی برای چاپ مقاله خود بایستی متن مقاله خود را از لحاظ میزان مشابهت ها و یا سرقت ادبی بررسی کنید و هرگونه شباهت با سایر مقالات را برطرف کنید. وقتی که این کار را انجام دهید اصطلاحا گفته می شود که مقاله خود را پارافریز کرده اید.

مزیت های استفاده از پارافریز مقاله و نحوه انجام پارافریز 

همانطور که گفته شد پارافریز یا paraphrase، به معنی تبدیل یک جمله به جمله ی دیگر اما با حفظ معنای ان جمله می باشد. یعنی وقتی یک متن یا مقاله را پارافریز می کنید، دارید تفسیر خود را از دیتاها و ایده های فرد دیگری به شکل جدید ارائه می دهید. از این رو پارافریز مقاله یک راه قانونی برای جلوگیری از سرقت علمی است. البته به این نکته باید دقت کرد که پارافریز با خلاصه کردن متن متفاوت است. در خلاصه برداری، فقط به بیان نکات اصلی مطرح شده پرداخته می شود اما در پارافریز، به بیان اطلاعات مطرح شده از دیدگاه خود می پردازید.

پارافریز مقاله این مکان را فراهم می کند تا مقاله روشن و واضح ایده‌ها و نظرات نویسنده را بیان کند و از هر گونه مشکلاتی چون ساختاری، نگارشی و سرقت ادبی بدور باشد. پس پارافریز مقاله نیاز به تخصص و مهارتمناسب نگارنده در تدوین مقاله دارد. در جوامع اکادمیک یک نویسنده می تواند برای تکمیل مقاله خود به منابع  مربوط به ان زمینه مراجعه کند و از اطلاعات موجود در آن منابع برای پیشبرد اهداف مقاله خود استفاده کند. اما استفاده از منابع موجود و استناد به انها نباید به صورت کپی برداری کامل باشد بلکه باید بصورت ذکر برداشت خود از ان منبع باشد. همچنین نویسنده باید برای ایده گرفتن از منابع موجود از نوشته های دیگران کمک بگیرد. با این حال اگر نگارنده مقاله بدون استناد و بدون هیچ ویرایشی از مطالب مقاله دیگران استفاده کند، یک سرقت ادبی صورت می گیرد و با ریجکتی مقاله مواجه می شود. بنابراین برای برطرف کردن هر گونه محتوایی که موجب سرقت ادبی می شود نیاز به پارافریز یا بازنویسی مقاله می باشد تا شباهت های ساختاری و ادبی مقاله رفع گردد.

انجام خدمات پارافریز توسط مترجمان متخصص مجموعه بورسیه دات کام

انجام اقداماتی مانند پارافریز مقاله علاوه بر اینکه نیازمند برخورداری از دانش کامل زبان انگلیسی می باشد بلکه نیازمند تسلط فرد بر رشته موردنظر و اصلاحات تخصصی در آن زمینه می باشد. مجموعه بورسیه دات کام با بهره ­گیری از متخصصین در رشته های متعدد، توانایی این را دارد تا شما را در امر پارافریز کردن یاری کند.