Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

روند سفارش نگارش پرسنال استیتمنت

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل با دو حالت 8 روز یا 4 روز کاری که میتوانید در فرم مشخص نمائید
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

فرم درخواست نگارش کاورلتر

من یک بلاک متنی هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

personal statement چیست؟

یکی از مدارک اصلی در فرایند اپلای برای کالج ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌ها بیانیه شخصی یا پرسونال استیتمنت است. بیانیه شخصی به منظور تشریح علایق و ویژگی‌های شخصی و آکادمیک متقاضی است. در حقیقت متقاضی در این نامه باید بیان کند که  چه علائق و توانایی هایی دارد، چه ویژگی های شخصیتی دارد، چه چشم اندازهایی برای خود متصور می شود و چه هدفی را در زندگی حرفه‌ای دنبال می‌کند. این نامه هم برای اهداف اکادمیک و هم اهداف شغلی مورد استفاده قرار می گیرد.

طول بیانیه شخصی باتوجه به هدف متقاضی که اپلای می کند تحصیلی یا کاری متغیر است و غالبا بین 600 تا 1500 کلمه نگارش  می شود.  بطور کلی هدف از بیانیه شخصی این است که متقاضی متناسب با هدف مهاجرتی خود بتواند مهارت‌ها، تجربیات و صلاحیت‌های خود را به نمایش بگذارد و بیان کند که چرا یک کاندید ایده‌آل برای انتخاب در ان پوزیشن مربوطه است. از اهمیت نگارش بیانیه شخصی می توان به این نکته اشاره کرد که این نامه به شما این امکان را میدهد تا تأثیر اولیه قوی را بر روی شخص مخاطب نامه بگذارید و شایستگی های خود را برجسته  و نقص های موجود را بپوشانید.

نگارش بیانیه شخصی

بیانیه شخصی یا Personal Statement شما را به کمیته پذیرش یا استادی که با ان برای پذیرش مکاتبه کرده اید معرفی می کند.  این نامه هم برای اخذ پذیرش تحصیلی و هم در برخی سازمان‌ها برای اعطای موقعیت شغلی درخواست می‌شود. برای بیانیه شخصی (Persoanl Statement) در پروسه اپلای غالبا موارد زیر بیان می‌شود:

 • توصیف توانایی ها و مهارت های خود به عنوان یک شخص یا دانشجو
 • ایجاد انگیزه به مخاطب برای ارتباط با شما به منظور شناخت شخصیت و استفاده از توانایی های شما
 • بیان اولویت‌های شما در طول تحصیل و زندگی
 • بیان علایق و چشم اندازهای آینده شما
 • نمایش استعداد، اشتیاق و تعهد خود

از انجایی که نگارش چنین سندی نیازمند تجربه کافی و داشتن مهارت مناسب زبان انگلیس است توصیه می شود که برای تدوین بیانیه شخصی از راهنمایی های یک فرد باتجربه استفاده کنید. همچنین می توانید برای نگارش این نامه از خدمات استفاده نمایید. کارشناسان ما با داشتن تجربه زیاد و تسلط بسیار بالا بر زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان و با مقرون به صرفه ترین حالت نگارش بیانیه شخصی را برعهده می گیرند.