Hi, How Can We Help You?
پیدا کردن بهترین بورسیه های تحصیلی مرتبط با شما بصورت رایگان در مجموعه بورسیه

کاورلتر ویزا توریستی کانادا

روند سفارش کاورلتر ویزای توریستی کانادا

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل با دو حالت 8 روز یا 4 روز کاری که میتوانید در فرم مشخص نمائید
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 12 روز پس از دریافت خدمات)

درخواست نگارش کاورلتر ویزای توریستی کانادا

اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید، در بسیاری از موارد باید از قبل ویزا دریافت کنید. الزامات بسته به کشور مبدا و مقصد شما متفاوت است. اما برای بسیاری از افراد، روند اعطای ویزا می تواند دلهره آور و نامشخص به نظر برسد. در این مقاله نکات مهمی در مورد ویزا به اشتراک می گذاریم تا شما را به دانش آماده سازی برای سفر بین المللی خود مجهز کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار ویزای توریستی، از جمله یک نمونه نامه بسیار مفید برای درخواست ویزای توریستی خود، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

ویزای توریستی دقیقا چیست؟

ویزای توریستی یا ویزای بازدید کننده یک سند رسمی است که به شما امکان می دهد در کشور دیگری دریافت کنید. به طور کلی، هر بار که به کشور دیگری سفر می کنید، احتمالاً به یکی از آنها نیاز خواهید داشت. با این حال، این بستگی به این دارد که از کدام کشور هستید و به کجا می روید، زیرا برخی از کشورها توافق نامه هایی دارند که اجازه ورود حتی بدون آن را می دهد.

ویزای توریستی ممکن است اشکال مختلفی داشته باشد: می تواند یک سند کاغذی باشد، اگرچه اغلب به عنوان یک مهر ساده در پاسپورت شما آمده است. برخی از کشورها از شما می خواهند قبل از ورود به کشور ویزای خود را تنظیم کنید، در حالی که برخی دیگر پس از فرود در فرودگاه آن را برای شما صادر می کنند.

ویزای توریستی نشان دهنده مدت زمان اقامت شما در این کشور است. همچنین مشخص می کند که در چه فعالیت هایی مجاز به شرکت یا عدم شرکت در آن هستید، مانند کار و تحصیل.

انواع دیگر ویزا

ویزای توریستی رایج ترین و اکتسابی ترین نوع ویزا است. معمولاً فقط برای مدت کوتاهی معتبر است که معمولاً از چند هفته تا چند ماه متغیر است.

اگر فقط قصد سفر به این کشور را دارید به این نیاز خواهید داشت. اما ویزای توریستی به شما اجازه کار و تحصیل در زمانی که در یک کشور خاص هستید، نمی دهد.

انواع دیگر ویزاها شامل ویزای دانشجویی، ویزای تجاری، ویزای رسانه ای، ویزای نامزد و بسیاری دیگر بسته به مکانی است که به آن سفر می کنید.

ویزای اقامت برای کسانی که می خواهند در یک کشور خاص زندگی کنند نیز در دسترس است. معمولاً برای دریافت این نوع ویزا به دلیل معتبری نیاز خواهید داشت، زیرا دریافت آنها دشوارترین است.

آنچه برای درخواست ویزای توریستی نیاز دارید

همانطور که در بالا ذکر شد، شرایط ویزای توریستی بسته به ملیت و مقصد شما و همچنین محل درخواست شما متفاوت است. شما همیشه باید دستورالعمل‌های مربوط به شرایط خاص خود را در وب‌سایت سفارت یا کنسولگری مربوطه بررسی کنید.

با این اوصاف، برخی از الزامات کلی و مدارک مشترکی وجود دارد که برای اکثر درخواست های ویزای توریستی مورد نیاز است.

این شامل:

 • گذرنامه با اعتبار حداقل شش (6) ماه بیشتر از مدت اقامت در نظر گرفته شده
 • فرم های درخواست ویزا را به درستی پر کنید
 • بلیط های رفت و برگشت تایید شده
 • نامه پوششی برای ویزای توریستی یا نامه به کنسولگری

نکته برتر: بیمه مسافرتی برای درخواست ویزای شما

اکثر درخواست‌های ویزای توریستی از شما می‌خواهند که مدرکی مبنی بر پوشش بیمه مسافرتی در طول مدت سفر خود ارائه دهید. ما از SafetyWing به عنوان ارائه دهنده بیمه درمانی مسافرتی ترجیحی خود استفاده می کنیم و توصیه می کنیم. این منعطف ترین و مقرون به صرفه ترین است که ما پیدا کرده ایم و از 1.32 دلار در روز شروع می شود. آنها همچنین می توانند یک نامه ویزا برای پشتیبانی از درخواست شما ارائه دهند. اگر به دنبال پوشش جامع تری هستید، World Nomads نیز یک جایگزین قابل اعتماد و بسیار محبوب در بین مسافران جهانی است.

توجه: طبق تجربه ما و بهترین دانش ما، این دو گزینه بیمه مسافرتی الزامات اکثر درخواست های ویزای توریستی را برآورده می کنند. با این حال، لطفاً مطمئن شوید که آنها با معیارهای خاص قابل اجرا در مورد فردی شما مطابقت دارند.

نمونه نامه پوششی برای درخواست ویزای توریستی

کاور لتر یا نامه به کنسولگری برای ویزای توریستی که نیاز به مصاحبه دارد ضروری است. این نامه باید توضیح دهد که چرا می خواهید به این کشور سفر کنید و در کجا در کشور اقامت خواهید داشت. همچنین باید تاریخ های مورد نظر و مدت اقامت شما را مشخص کند.

علاوه بر این، این نامه راه شما برای اطلاع دادن به سفارت است که از یک دوست، والدین یا شریک عاشقانه ای که در حال حاضر در آن کشور مستقر هستند، حمایت مالی دریافت می کنید. مهم است که برای نوشتن نامه خود وقت بگذارید، اگرچه باید مطمئن شوید که آن را به موقع و نه خیلی طولانی نگه دارید.

اگر قرار است سفر توسط شخص دیگری حمایت شود، حتماً جزئیات زیر را در نامه پوششی درخواست ویزای توریستی خود درج کنید:

 • نام شخصی که قرار است اسپانسر سفر شما باشد
 • شغل یا منبع درآمد شخصی که قرار است از شما حمایت مالی کند
 • مدرک یا رابطه شما (معمولاً تصاویر)
 • اثبات توانایی مالی اسپانسر شما
 • هزینه هایی که حامی شما پوشش خواهد داد

نامه پوششی سند بسیار مهمی است که باید قبل از سفر ارائه دهید. هر نکته مهمی را که می خواهید به سفارت یا کنسولگری بگویید بیان می کند. اطمینان حاصل کنید که هر سندی را که ارسال کرده اید ذکر و توضیح می دهد.

برای اینکه بینش بهتری در مورد نحوه ایجاد یک نامه پوششی برای درخواست ویزای خود داشته باشید، در اینجا یک نمونه نامه پوششی برای ویزای توریستی مورد نیاز برای ورود به یک کشور آورده شده است:

TO THE HONORABLE CONSUL

EMBASSY OF (Country you’re visiting)

<Address of the Consulate>

Dear Sir/Madam:

I, <Your full legal name> would like to apply for a tourist visa to spend a vacation in <name of the country> from <date of arrival> to <date of departure.>

My main purpose for travel is tourism, to see the beautiful sights of <name of the country>, particularly <name of tourist attractions.> I’m also looking forward to experiencing the culture, tasting the cuisine, and meeting locals to experience everything the country has to offer.

I am employed at <name of the company> located in <location of the company> since <date you were employed> and am currently holding the position of <your job position.> Vacation from work has already been approved for the whole duration of this trip.

During my trip, my <your relationship with the sponsor> <full name of the sponsor,> who works as <job title of the sponsor> at <place of employment> will sponsor my trip. He/she will cover my accommodations, food expenses, and plane tickets.

Please find the following documents to support the legitimacy of what is outlined in this letter:

Passports (including old ones if applicable)
Application form, duly dated and signed with passport-size picture
Employment and leave certificates showing the date I’m expected to return to work
Payslips, tax report, credit card statements, bank certificate & statement of account as proof of income
Plane ticket booking reservation
Hotel booking reservation as proof of accommodation directly faxed to the embassy
Travel insurance with benefits

Please don’t hesitate to contact me if you require any further information. I may not be available at all times due to my working schedule or I might be engaged in a mission, but you may still try to reach me at the following:

Sincerely,

البته نمونه نامه پوششی برای درخواست ویزای توریستی ارائه شده در بالا فقط یک الگو است و با توجه به شرایط شما قابل تغییر است. باز هم، گنجاندن این مورد در درخواست ویزای مسافرتی شما بسیار مهم است، بنابراین مطمئن شوید که برای فکر کردن به آنچه می خواهید بنویسید و جمع آوری تمام اسناد لازم برای پشتیبانی از اطلاعاتی که در نامه خود ارائه می دهید، وقت بگذارید.