Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

اپلیکیشن فی

پرداخت اپلیکیشن فی

پروسه پرداخت اپلیکیشن فی

  1. اطلاعات خود را در فرم پرداخت اپلیکیشن فی با کمترین کارمزد وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان پرداخت و شما میشود.
  4. دریافت اطلاعات اولیه و تست روش های پرداخت جهت انتخاب بصرفه ترین و امن ترین راه جهت واریز
  5. پرداخت در حداقل زمان ممکن: 24 ساعت

ثبت درخواست پرداخت اپلیکیشن فی

پرداخت اپلیکیشن فی با کمترین کارمزد

در مسیر اپلای زمانی که مراحلی مانند انتخاب دانشگاه، مکاتبه با اساتید را پشت سر گذاشتید زمان تکمیل اپلیکیشن فرم به صورت انلاین می باشد. در زمان تکمیل اپلیکیشن فرم بایستی یکسری مدارک ضمیمه درخواست شما شود و پس از تکمیل تمامی موارد نوبت سابمیت اپلیکیشن شما می شود. پس از سابمیت پروند شما وارد پروسه پردازش می شود. اکثر دانشگاه ها برای برای بررسی اپلیکیشن شما هزینه ای را دریافت می کنند که به اپلیکیشن فی(Application Fee) معروف است. هزینه اپلیکیشن فی فقط برای بررسی پرونده شما توسط کمیته پذیرش دانشگاه می باشد و ضمانت کننده پذیرش صددرصد شما نمی باشد. در این بین بعضی از دانشگاه ها هستند که هزینه را پس از رد درخواست ریفاند نمی کنند و برخی دیگر از دانشگاه ها هستند که با توجه به شرایط مالی متقاضی از دریافت این هزینه چشم پوشی میکنند و اصطلاحا ان را ویو می کنند.

در روند اپلای و مهاجرت تحصیلی یکی از مهمترین بخش ها می تواند مربوط به پرداخت اپلیکیشن فی باشد که بورسیه دات کام پرداخت اپلیکیشن فی با کمترین کارمزد را برای شما انجام میدهد. بسیاری از دانشگاه ها و کالج های دنیا برای رسیدگی به درخواست دانشجو پرداخت اپلیکیشن فی را الزامی می دانند و دانشجو باید در زمان ثبت نام اپلیکیشن فی مربوط به دانشگاه مورد نظر را پرداخت کند. در صورتی که این هزینه توسط دانشجو پرداخت نشود پروسه اپلای و پذیرش تکمیل نشده و رسیدگی نخواهد شد.

دلیل اهمیت و تعیین هزینه اپلیکیشن فی از طرف دانشگاه ها این است که آنها می خواهند مطمئن شوند که دانشجو برای درخواست خود جدی بوده و فقط متقاضیانی که در درخواست خود مصمم هستند ثبت نام کرده اند. همچنین دلیل دیگر این موضوع است که دانشگاه این مبالغ را صرف هزینه های مربوط به رسیدگی به درخواست دانشجویان می کند که اگر بخواهد خود دانشگاه آنها را به عهده بگیرد مجبور به پرداخت هزینه های زیادی می شود؛ زیرا تعداد درخواست های پذیرشی که به دانشگاه ها ارسال می شود بسیار زیاد است. در این مواقع پس از پر کردن فرم اپلیکیشن فی در فرآیند سابمیت نهایی فرم پرداخت هزینه و لینک مربوط به آن نمایش داده می شود تا دانشجو پرداخت را انجام داده و ثبت نام نهایی انجام شود.

نحوه پرداخت اپلیکیشن فی

هزینه اپلیکیشن فی را می توان از طریق کارت‌های اعتباری مانند مسترکارت، ویزاکارت، کردیت‌کارت، پی‌پال را پرداخت کرد. همچنین با توجه به تحریم‌ ها و عدم دسترسی متقاضیان ایرانی به سیستم های مالی جهانی می توان هزینه اپلیکیشن فی را از طریق شرکت‌های واسط در ایران یا از طریق اشنایان در خارج‌ از کشور پرداخت کرد. بسیاری از دانشجویان از آنجایی که به دانشگاه های مختلف درخواست می دهند دغدغه ی هزینه های مربوط به پرداخت فی را دارند که بسیار مهم است زیرا دانشگاه های مختلف مبالغ متفاوتی را درخواست می کنند و با وجود اختلافات ارزی موجود بین کشور ما و کشور های خارجی این مبالغ می تواند بالا باشد و کار را برای بسیاری از دانشجویان سخت کند. بنابراین بسیار مهم است پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با کمترین کارمزد و با دقت توسط گروهی مطمئن انجام شود تا در وقت و هزینه ی متقاضی صرفه جویی شود.

مجموعه مهاجرتی بورسیه دات کام با توجه به نیاز دانشجویان ایرانی این قسمت از خدمات پرداختی را فراهم کرده تا شما عزیزان با حداقل کارمزد و در سریعترین زمان تمامی پرداخت های آنلاین ارزی دانشجویی خود را انجام دهید.

نکات مهم پرداخت اپلیکیشن فی

 • در اکثر مواقع هزینه اپلیکیشن فی غیر قابل برگشت است و به منظور هزینه بررسی پرونده متقاضی محسوب می شود.
 • قبل از پرداخت هزینه اپلیکیشن فی اطلاعاتی که در اپلیکیشن فرم خود وارد کرده اید را بررسی کنید زیرا پس از پرداخت هزینه و سابمت نهایی در اکثر موارد قابل ویرایش نخواهد بود.
 • ددلاین دانشگاه هارا با دقت بررسی کنید و به طور ویژه به ددلاین پرداخت اپلیکیشن  فی توجه کنید. در اخرین مهلت برای پرداخت اپلیکیشن فی به شما گفته می شود که تا پایان آن تاریخ به وقت کشور محل قرارگیری دانشگاه فرصت دارید تا اپلیکیشن خود را سابمیت کنید.
 • پس از پرداخت هزینه اپلیکیشن حتما از رسید پرداختی یک نسخه داشته باشید. چون در صورت عدم ارسال رسید پرداختی اپلیکیشن فی مدارک شما از سمت دانشگاه بررسی نمی شود.

عوامل تاثیر گذار بر مبلغ اپلیکیشن فی:

 • کشور و سیستم آموزشی مقصد
 • مقطع تحصیلی
 • رشته تحصیلی
 • نوع برنامه تحصیلی ( معمولا هزینه برنامه Part-time کمتر از Full-time است).
 • وضعیت مهاجرتی داوطلب

✅ پیشنهاد مطالعه: پرداخت شهریه دانشگاه‌ خارجی