Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان
5/5 - (1 امتیاز)

پروسه پرداخت هزینه پذیرش تحصیلی

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان پرداخت و شما میشود.
  4. دریافت اطلاعات اولیه و تست روش های پرداخت جهت انتخاب بصرفه ترین و امن ترین راه جهت واریز
  5. پرداخت در حداقل زمان ممکن:
    پرداخت های زیر 500 دلار حداکثر 48 ساعته
    پرداخت های بالای 500 دلار: 2 تا 5 روز (در صورت فورس بودن پرداخت با پشتیبانی هماهنگ کنید)

ثبت درخواست پرداخت ادمیشن فی

هزینه پذیرش | ادمیشن فی | Admission Fee

یکی از این هزینه‌هایی که در فرایند اپلای با ان موجه می شوید، هزینه پذیرش، ادمیشن فی یا دیپازیت فی است. این هزینه در اکثر دانشگاه ها رایج نیست و غالبا در دانشگاه های امریکا مرسوم است. دلیل اعمال ادمیشن فی یا پرداخت دیپازیت فی این است که متقاضی به دانشگاه مورد نظر خود نشان دهد که تصمیمش برای تحصیل در آن دانشگاه قطعی است. پس هزینه پذیرش یا ادمیشن فی به نوعی یک ضمانت است که دانشجو وقتی ظرفیت دانشگاه را برای ادامه تحصیل اشغال می کند همزمان برای سایر دانشگاه های دیگر اقدام نکند. در حقیقت ادمیشن فی به نوعی هزینه ای برای حفظ صندلی شما در ان دانشگاه می باشد.

حال اگر کسی پس از پرداخت ادمیشن فی از تحصیل در ان دانشگاه منصرف شود باید چکار کند؟  به طور کلی، ادمیشن فی در بیشتر دانشگاه‌ها قابل استرداد (Refundable) است با این حال برای استرداد ادمیشن فی نخست باید قوانین و مقررات دانشگاه مورد نظر را بررسی کنید.

بطور کلی هزینه ادمیشن فی از یک دانشگاه به دانشگاهی دیگر متغییر است ولی معمولا روش پرداخت یکسانی دارند. از این رو برای پرداخت هزینه Admission Fee  مانند سایر پرداخت ها می توانید از کارت های اعتباری معتبر بین المللی استفاده کنید. همانطور که همگی ما به ان واقف هستیم اکثر ایرانیان به دلیل تحریم های اعمالی قابلیت پرداخت های بین المللی و استفاده از کردیت کارتهای بین المللی را ندارند. از این رو برای پرداخت این هزینه می توانند از یک شرکت واسطه برای پرداخت یا یک آشنا که خارج از کشور است بهره ببرد. در این راستا مجموعه بروسیه دات کام برای رفاه حال شما عزیزان بخش پرداخت هزینه ادمیشن فی را فعال کرده تا شما را در این مرحله یاری کند. مجموعه ما در تلاش است تا با کمترین کارمزد و سریعترین زمان ممکن این پرداخت را برای شما میسر کند.

پرداخت هزینه پذیرش | پرداخت Admission Fee

پرداخت هزینه Admission Fee دانشگاه بستگی به سیستم پرداختی دانشگاه و روش های قابل قبول در آن دارد. بسیاری از دانشگاه ها، برای پرداخت هزینه Admission Fee از روش های مختلفی مانند کارت اعتباری، کارت بانکی، شبکه الکترونیکی بانکی، و یا از طریق سامانه های پرداخت آنلاین استفاده می کنند. بهتر است با مراجعه به سایت دانشگاه یا تماس با دفتر پذیرش دانشگاه، اطلاعات دقیق تری در این مورد کسب کنید.

میانگین هزینه پذیرش دانشگاه های خارجی

میانگین هزینه Admission Fee دانشگاه بستگی به کشور، نوع دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظر دارد. در بسیاری از کشورها، هزینه Admission Fee به طور قابل توجهی متفاوت است و ممکن است بین چند دلار تا چند هزار دلار باشد. همچنین، در برخی از دانشگاه های معتبر جهان، هزینه Admission Fee بسیار بالاست. برای مثال، برای درخواست پذیرش در دانشگاه هاروارد آمریکا، هزینه Admission Fee حدود 75 دلار آمریکاست. در هر صورت، برای اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه Admission Fee دانشگاه ها، بهتر است به وب سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید یا با دفتر پذیرش دانشگاه تماس بگیرید.

انگیزه نامه | استادی پلن | نگارش CV