Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

هزینه UEMS

مراحل پرداخت هزینه پست UEMS

    1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
    2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
    3. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان پرداخت و شما میشود.
    4. دریافت اطلاعات اولیه و تست روش های پرداخت جهت انتخاب بصرفه ترین و امن ترین راه جهت واریز
    5. پرداخت در حداقل زمان ممکن: میانگین 24 ساعته

ثبت درخواست پرداخت هزینه پست UEMS

شرکت ShipGlobal

هزینه پست UEMS | شرکت ShipGlobal یک شرکت حمل و نقل بین المللی است که در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا و محصولات و همچنین خدمات تجارت الکترونیک فعالیت می کند. این شرکت قادر به ارائه خدمات حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی با استفاده از کشتی ها، هواپیماها و خودروهای حمل و نقل است. شرکت ShipGlobal با استفاده از فناوری های پیشرفته، به مشتریان خود خدماتی را ارائه می دهد که امنیت، سرعت و کیفیت را تضمین می کند.

شرکت ShipGlobal برای پرداخت هزینه‌های خود از روش‌های مختلف استفاده می‌کند. یکی از روش‌های پرداخت، پرداخت آنلاین است که در آن شما می‌توانید با استفاده از کارت اعتباری یا دبیت خود، هزینه‌های خود را پرداخت کنید. همچنین، قابلیت پرداخت از طریق حواله بانکی و چک نیز فراهم است. در صورت تمایل به پرداخت هزینه‌های، می‌توانید با تماس با واحد مالی شرکت، روش پرداخت مناسب برای شما را مشخص کنید و یا در سایت شرکت اطلاعات بیشتری در این رابطه مشاهده کنید.

در حوزه اپلای و مهاجرت تحصیلی، افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا را دارند گاهی اوقات نیاز است که مدارک خود را نظیر مدارک تحصیلی به دانشگاه مورد نظر خود، به صورت فیزیکی ارسال کنند. این موضوع به خودی خود برای اکثر متقاضیان می توانند چالش برانگیز باشد. برای حل این چالش پست‌های بین‌المللی ظاهر می شوند که معتبر ترین گزینه برای دریافت و ارسال مدارک تحصیلی محسوب می شوند.

پست University Express Mailing System که به صورت مخفف UEMS نیز گفته می شود، رابط بین دانشگاه‌های آمریکا و افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های امریکا را دارند. در حقیقت دانشگاه با این پست ها مدارک لازم را به دانشجویان ارسال می کند و یا از این طریق مدارک لازمه برای انجام پروسه ویزا یا ادامه پذیرش تحصیلی از دانشجویان دریافت میکنند. همچنین پست UEMS برای مبادله مدارک دانشگاهی، سفارت و اسناد هویتی میان دانشگاه ها و دانشجویان با دیگر شرکت‌های پست بین‌المللی مانند DHL ،FedEx و UPS برای انجام سریعتر کارها همکاری می‌کند.