بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند دکتری هلند


فول فاند دکتری مهندسی الکترونیک: موقعیت دکترا در EMC و ایمنی سیستم های الکترونیکی باتریدانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه توئنته (UT)مقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


ماهیانه 2541-3247 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته شده است.شرح موقعیت تحصیلی برای فول فاند دکتری مهندسی الکترونیک


شما به تداخل الکترومغناطیسی (EMI) به دلیل سوئیچینگ سریع الکترونیک برق که بر عملکرد قابل اعتماد بسته های باتری در برنامه های دریایی تأثیر می گذارد، رسیدگی می کنید. جریان‌ها و ولتاژهای فرکانس بالا ناشی از الکترونیک برق سوئیچینگ سخت، ولتاژها و جریان‌هایی را در مکان‌هایی که ممکن است آسیب‌رسان باشد، از جمله عملکرد نامناسب سیستم مدیریت باتری (BMS) القاء می‌کند. همچنین، استرس فرکانس بالا (نویز RF، امواج جریان، جریان‌های حالت دیفرانسیل و غیره) روی بسته‌های باتری دریایی نه تنها بر عملکرد آن، بلکه بر وضعیت سلامت (SOH) تأثیر می‌گذارد و منجر به تخریب سریع‌تر می‌شود. درک، مدل‌سازی و پیشنهاد کاهش پدیده EMC در کاربرد دریایی اولین هدف این موقعیت دکترا است. علاوه بر این، تشخیص زودهنگام و کاهش خطا یک ویژگی مهم برای محافظت از بسته های باتری دریایی است. سیستم های باتری قابل تنظیم مجدد برای کاربردهای دریایی با حذف سلول ها/ماژول های قدیمی و/یا معیوب از بسته، ایمنی را بهبود می بخشد. توسعه یک BMS دریایی مبتنی بر الکترونیک قدرت پیشرفته که ایمنی را بیشتر بهبود می بخشد، هدف بعدی این پروژه است.


پروژه "باطری‌های دریایی" توسط فراخوان ارسال بدون انتشار و حمل و نقل دایره ای سازمان هلند برای تحقیقات علمی (NWO) در حوزه الکترونیک قدرت در گروه PE (Electronic Power و EMC) تامین می شود. شما این تحقیق را در دانشگاه انشده هلند با حمایت نزدیک از چندین سرپرست مجرب (دکتر پراسانت ونوگوپال، پروفسور تیاگو باتیستا سوئیرو و پروفسور فرانک لفرینک) انجام خواهید داد که به شما نظارت معمولی را ارائه خواهند داد. همکاری یک جنبه مهم از موقعیت دکترا با شرکای پروژه مانند TU Delft، دانشگاه لیدن، دانشگاه رادبود و دانشگاه علوم کاربردی NHL Stenden است. علاوه بر این، شما با طیف وسیعی از سهامداران مانند NLDA (آکادمی دفاعی هلند)، MARIN، TNO، Praxis Automation، EST-Floattech، ELEO Technologies، RHMarine، Wärtsilä، Huisman Equipment، Damen، Royal van Lent Feadship، DMO کار خواهید کرد. (سازمان مواد دفاعی)، حمل و نقل ون دم، مرکز صلاحیت باتری (BCC)، KNVR (انجمن سلطنتی مالکان کشتی هلند) و DNV، نروژ.
فعالیت های آموزشی 10 تا 20 درصد از زمان شما را می گیرد.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی

  • شما بسیار با انگیزه و یک محقق مشتاق هستید.

  • شما دارای مدرک کارشناسی ارشد در الکترونیک قدرت، مهندسی مخابرات و/یا مهندسی برق هستید یا در شرف دریافت هستید.

  • دانش و تجربه قبلی با ابزارهای شبیه‌سازی (MATLAB، SPICE) و R&D الکترونیک قدرت/EMC (طراحی، اشکال‌زدایی، تست) و غیره. یک مزیت است؛

  • شما یک هم تیمی عالی در یک گروه مشتاق و سخت کوش از دانشمندان و مهندسین هستید که در گروه PE کار می کنند.

  • شما خلاق هستید، دوست دارید مرزها را جابجا کنید و انگیزه بالایی برای رسیدگی به چالش های علمی عمده در EMC، الکترونیک قدرت و انتقال انرژی دارید.

  • شما نه تنها توسط برتری علمی، بلکه تأثیر اجتماعی فناوری نیز هدایت می شوید.

  • شما به زبان انگلیسی مسلط هستید و می توانید به طور فشرده با مهمانی های صنعتی و دانشگاهی در جلسات منظم و بازدیدهای کاری همکاری کنید.
شرایط اپلای فول فاند دکتری مهندسی الکترونیک

  • به عنوان یک دانشجوی دکترا در UT، شما به مدت چهار سال به یک موقعیت تمام وقت منصوب خواهید شد، با یک مدرک در سال اول، در یک محیط علمی بسیار مهیج و هیجان انگیز.

  • دانشگاه یک اکوسیستم پویا با همکاران مشتاق ارائه می دهد.

  • حقوق و شرایط شما مطابق با قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند (CAO-NU) است.

  • شما حقوق ناخالص ماهانه ای از 2541 یورو (سال اول) تا 3247 یورو (سال چهارم) دریافت خواهید کرد.

  • مزایای بسیار خوبی از جمله کمک هزینه تعطیلات 8٪ از حقوق ناخالص سالانه، پاداش پایان سال 8.3٪ و یک طرح مستمری ثابت وجود دارد.

  • دسترسی رایگان به امکانات ورزشی در محوطه دانشگاه؛

  • موسسه ای مناسب برای خانواده که مرخصی والدین (هم با حقوق و هم بدون حقوق) را ارائه می دهد.

  • شما یک برنامه آموزشی به عنوان بخشی از مدرسه تحصیلات تکمیلی Twente خواهید داشت که در آن شما و سرپرستانتان برنامه ای برای آموزش و نظارت مناسب تعیین می کنید.

  • ما در عین همکاری با همکاران نزدیک، محققان و سایر کارکنان، مسئولیت پذیری و استقلال بالایی را تشویق می کنیم.
آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چهزمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 15 ژانویه 2023

  • 25 دی ماه 1401 می باشد.
روش اپلای برای فول فاند دکتری هلند

  • لینک اپلای مستقیم: ورودتکمیل فرم پذیرش | پرداخت اینترنتی خارجی | پرداخت هزینه پذیرش

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه بورسیه دکتری هلند


بورسیه دکتری حقوق: دکترا در مورد تأثیرات تصمیم گیری خودکار بر تصمیم گیری و اعتراض در مورد پناهندگی اتحادیه اروپا


دپارتمان TILT (موسسه حقوق، فناوری و جامعه تیلبورگ) یک جای خالی برای یک محقق دکتری حقوق دارد. این موضع بر استفاده از تصمیم گیری خودکار در زمینه مهاجرت و پناهندگی اتحادیه اروپا با تمرکز ویژه بر پرونده هلند تمرکز خواهد کرد. این پروژه بر اساس تحقیقات کیفی و قوم نگارانه در مورد اثرات انسانی و حقوقی تصمیم گیری خودکار در مرزهای اروپا و پیامدهای آن در سطح کشور خواهد بود.دانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه تیلبورگمقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریشرح موقعیت تحصیلی برای بورسیه دکتری حقوق


استفاده از سیستم‌های تصمیم‌گیری خودکار جدید (ADS) در فرآیندهای مهاجرت و پناهندگی توسط اتحادیه اروپا، سؤالاتی را در مورد راه‌هایی که چنین سیستم‌هایی در ارائه عدالت، و به‌ویژه روند قانونی، در حوزه مهاجرت تغییر می‌دهند، ایجاد می‌کند. این در چندین سطح مختلف اتفاق می‌افتد، که هر یک پیامدهایی برای ارزش‌هایی از جمله رفتار برابر، حقوق بشر مهاجران، کرامت انسانی و مسئولیت‌پذیری دارد. اول، در سطح کنترل مهاجرت بین المللی، که در آن اتوماسیون در سیستم های طراحی شده برای تجزیه و تحلیل و پیش بینی جریان های مهاجر وجود دارد. دوم، در مرزهای کشور، جایی که ADS مانند تشخیص دروغ و تشخیص سن برای ارزیابی اعتبار پناهجویان اعمال می شود. سوم، در سطح بوروکراتیک، تصمیم‌گیری‌ها در مورد نحوه رسیدگی به مهاجران و ادعاهای آنها به طور فزاینده‌ای بر اساس منطق جمعی گرفته می‌شود تا تصمیم‌گیری متمرکز بر فردی که توسط قانون حقوق بشر اتحادیه اروپا اجباری شده است.


پروژه بورسیه دکتری حقوق بر این تمرکز خواهد داشت که چگونه ADS مورد استفاده برای افزایش پردازش مهاجرت، اطلاعات موجود برای مهاجران و افراد و موسسات مسئول تصمیم‌گیری قانونی در مورد مهاجرت و پناهندگی را تغییر می‌دهد. معرفی سیستم هایی مانند iBorderCtrl به قدری جدید است که پیامدهای آن برای تصمیم گیری قانونی هنوز آشکار است، اما عواملی مانند نرخ خطا، تصمیم گیری مبتنی بر گروه، استدلال آماری و عدم شفافیت سیستمی همگی نیازمند دانش و تصمیم گیری در مورد بخشی از مراجع قانونی مانند وکلا، قضات پناهندگی و دادگاه های تجدیدنظر. جدید بودن این ADS یک مشکل فوری از نظر درک چگونگی درک این بازیگران در سیستم حقوقی از سیستم های مورد نظر ایجاد می کند. مهاجران و انجمن‌های مهاجر چقدر می‌توانند از نحوه تصمیم‌گیری با کمک فناورانه برخوردار باشند. و این برای کسانی که ادعاهای مهاجران را در دادگاه مطرح می کنند و از آنها حمایت می کنند چه معنایی دارد.


این پروژه بخشی از برنامه Gravitation Public Values ​​in the Algorithmic Society (algosoc) است. برنامه Gravitation یک ابتکار توسط دولت هلند برای حمایت از تحقیقات عالی در هلند است. این بودجه برای کنسرسیوم های علمی که پتانسیل رتبه بندی در بین بهترین های جهان را در زمینه خود دارند، محفوظ است. Algosoc پاسخی به نیاز فوری به یک دیدگاه اجتماعی آگاهانه در مورد تصمیم گیری خودکار است. تحقیقات در برنامه algosoc که توسط وزارت آموزش، فرهنگ و علوم برای یک دوره 10 ساله تأمین مالی می شود، درک عمیقی از تغییرات سیستمی ایجاد می کند که تصمیم گیری خودکار برای مؤسسات عمومی اصلی، برای جامعه و چگونگی ارزش های عمومی به همراه دارد. محقق می شوند. این تحقیق بر سه بخش متمرکز خواهد بود: عدالت، سلامت و رسانه. این برنامه پژوهشگران حقوق، علوم ارتباطات، علوم کامپیوتر، مطالعات رسانه، فلسفه، حکومت عمومی، STS، اقتصاد و علوم اجتماعی را از پنج دانشگاه هلندی (آمستردام، اوترخت، تیلبورگ، دلفت و روتردام) گرد هم می‌آورد. با هم، جامعه algosoc راه‌حل‌هایی را برای طراحی چارچوب‌های حاکمیتی مورد نیاز برای تکمیل طرح‌های مبتنی بر فناوری در جامعه الگوریتمی توسعه خواهند داد.


اگر جای خالی برای شما جذاب است، اما شک دارید که آیا ممکن است فردی باشید که ما به دنبال او هستیم، لطفاً درخواست دهید. ما از همه متقاضیان واجد شرایط، از جمله اقلیت ها، زنان، افراد دارای معلولیت و اعضای سایر گروه هایی که در آکادمیک نمایندگی کمتری دارند، تشویق می کنیم که درخواست دهند. ما می خواهیم یک کنسرسیوم ایجاد کنیم که متشکل از افرادی باشد که هر کدام به روش منحصر به فرد خود به تیم کمک کنند. مکمل بودن و نه همگونی چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.


توسعه یک چشم انداز اجتماعی در مورد تصمیم گیری خودکار به همه ما مربوط می شود. ما معتقدیم که تنوع دیدگاه‌ها در کنسرسیوم ما در توسعه یک چشم‌انداز اجتماعی فراگیر مهم خواهد بود و بنابراین در سیاست استخدامی خود برای تشویق متقاضیان با پیشینه‌های مختلف نیز تلاش می‌کنیم. ما متعهد به ایجاد محیطی از احترام متقابل، فراگیری، فرصت‌های برابر با فضایی برای تجارب، دیدگاه‌های متنوع و ایده‌ها برای شکوفایی هستیم. این تعهد در مورد تحقیقات، سازمان، فضای انعطاف‌پذیری، آموزش و فعالیت‌های اجتماعی و همچنین استراتژی استخدام ما اعمال می‌شود.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


دانشگاه تیلبورگ کنجکاو است که چگونه می‌توانید به تحقیقات، آموزش، تأثیرگذاری ما و تیمی که بخشی از آن خواهید بود کمک کنید. بنابراین، ما می خواهیم بهترین تصویر ممکن را از دانش، بینش، مهارت ها و شخصیت شما داشته باشیم. در زیر می توانید مدارکی را که ما برای این موقعیت مهم می دانیم بیابید.


  • گذراندن مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات مهاجرت، جامعه شناسی، علوم سیاسی، مدیریت دولتی یا رشته های مرتبط.

  • سابقه کار در زمینه حقوق (مهاجر) به عنوان یک دارایی تلقی خواهد شد.

  • مهارت‌های تحقیقاتی کیفی عالی، از جمله تحقیقات قوم‌نگاری، و توانایی سفر منظم برای انجام کار میدانی؛

  • مدیریت پروژه و مهارت های سازمانی؛

  • ذهنیت بین رشته ای و روحیه تیمی قابل نمایش؛

  • توانایی همکاری با شرکای غیر آکادمیک، تبادل ایده و انتقال دانش به مخاطبان غیر متخصص.

  • مهارت های نوشتاری و ارتباطی عالی در زبان انگلیسی. دانش هلندی و/یا زبان اروپایی دیگر دارایی است، اما الزامی نیست.

  • توانایی نظارت بر دانشجویان در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق و فناوری و توانایی خواندن و نمره دادن پایان نامه های کارشناسی ارشد در موضوعات مختلف.

  • آگاهی از نگرانی های اخلاقی و صداقت علمی هنگام انجام تحقیق؛

  • برای زندگی در هلند و حضور در دانشگاه تیلبورگ حداقل 2 روز در هفته مطابق با ساعات اداری خط مشی کاری ترکیبی TILT آماده باشید و متعهد شوید که در محیط ارائه شده توسط دپارتمان TILT و دانشکده حقوق تیلبورگ ادغام شوید.
برای حفظ یک جامعه پویا و فعال دانشگاهی، مهم است که به طور منظم یکدیگر را ملاقات کنیم و ارتباط بین ما خوب باقی بماند. بنابراین، فرض این است که همه کارکنان کار خود را در هلند انجام دهند و سخنرانی به صورت فیزیکی انجام شود.شرایط اپلای بورسیه دکتری حقوق


دانشگاه تیلبورگ با توجه به انعطاف پذیری و فضایی برای توسعه (شخصی) شرایط کاری عالی را ارائه می دهد. ما کارکنان خود را می شناسیم و به آنها پاداش می دهیم و استفاده از استعدادها و نقاط قوت را تشویق می کنیم.


دانشگاه تیلبورگ متعهد به یک فرهنگ باز و فراگیر است که تنوع را در بر می گیرد و ادغام متقابل گروه های کارکنان و دانشجویان را تشویق می کند. ما فرصت های برابری را برای همه کارکنان و دانشجویان خود ایجاد می کنیم تا همه در جامعه دانشگاهی خود احساس کنند که در خانه هستند.


ما در یک محیط (کار) پر جنب و جوش و پر جنب و جوش در محوطه زیبای خود، نزدیک به جنگل و به راحتی با وسایل نقلیه عمومی قابل دسترسی است. ما متعهد به جامعه ای پایدار هستیم و شما را به مشارکت فعال در این امر دعوت می کنیم.


برای این موقعیت، ما پیشنهاد می کنیم:


  • موقعیتی بر اساس 0.8-1.0 FTE (32-40 ساعت در هفته).

  • این یک جای خالی برای یک موقعیت موقت مطابق با ماده 2.3 بند 8 CLA برای دانشگاه های هلند است. به شما یک قرارداد کار موقت به مدت 16 ماه داده می شود. در صورت اثبات شایستگی و ادامه در همان سمت، پس از این مدت قرارداد کاری بعدی دریافت خواهید کرد که حداکثر تا 48 ماه قابل تمدید است.

  • فرصتی عالی برای کسب تجربه در زمینه تحقیق و همچنین تدریس، زیرا ما دوست داریم ببینیم که شما حدود 80٪ از وقت خود را برای تحقیق و 20٪ از وقت خود را در تدریس صرف می کنید.

  • حقوق 2.541 یورو ناخالص در ماه برای استخدام تمام وقت، بر اساس مشخصات UFO Promovendus و مقیاس حقوق و دستمزد P از ⦁ قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند. دانشگاه تیلبورگ از یک سیستم پاداش خنثی برای مقیاس حقوق استفاده می کند که بر اساس تحصیلات و تجربه کاری مرتبط است.

  • کمک هزینه تعطیلات (8٪) و پاداش پایان سال (8.3٪)؛

  • روزهای تعطیل (41 روز برای یک هفته کاری 40 ساعته)؛

  • مدل گزینه ها برای مزایا و بازپرداخت هزینه های جابجایی؛

  • کارمندان خارج از هلند ممکن است واجد شرایط دریافت کمک هزینه معاف از مالیات 30٪ از دستمزد مشمول مالیات خود باشند. ما برای این بازپرداخت برای شما درخواست خواهیم کرد.

  • شما از طریق ما در صندوق بازنشستگی عمومی برای کارفرمایان دولتی (ABP) ثبت نام خواهید کرد.

  • دوره های آموزشی مختلف، به عنوان مثال در مهارت های رهبری، اثربخشی شخصی، و توسعه شغلی؛

  • طیف وسیعی از امکانات و امکانات و ترتیبات مختلف برای ایجاد تعادل مطلوب بین کار و زندگی؛
برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استخدام ما، از محل کار در دانشگاه تیلبورگ دیدن کنید.درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه


دانشگاه تیلبورگ
شعار دانشگاه تیلبورگ درک جامعه است. بر اساس این چشم انداز، بیش از 1500 کارمند ما تحقیقاتی را انجام می دهند، بیش از 19000 دانش آموز از 110 ملیت را الهام می بخشند و افراد را از رشته ها و سازمان های مختلف دور هم جمع می کنند تا از یکدیگر بیاموزند. از این طریق می خواهیم به حل مسائل پیچیده اجتماعی کمک کنیم. برای انجام این کار، ما در زمینه های اقتصاد، تجارت و کارآفرینی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و مدیریت دولتی، علوم انسانی و علوم دیجیتال و الهیات کار می کنیم. ما به دنبال ارتباط بین رشته های مختلف برای یافتن راه حل برای مسائل عمده ای هستیم که به عنوان یک جامعه با آن روبرو هستیم. دانش آموزان ما آموزش دیده اند تا متفکرانی مسئولیت پذیر و کارآفرین شوند که توسط همبستگی، احساس مسئولیت و همدلی هدایت می شوند و می توانند به شیوه ای نوآورانه بر جامعه ای که به سرعت در حال تغییر است تأثیر بگذارند و جهت دهند. دانشگاه تیلبورگ دارای فرهنگ همکاری و ایجاد مشترک در سطح محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی است.


از زمان تأسیس آن در سال 1963، دانشکده حقوق تیلبورگ به یکی از دانشکده های حقوقی پیشرو در اروپا تبدیل شده است. از طریق تحقیقات برتر و ارائه آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا، مدرسه به جامعه کمک می کند. دانشکده حقوق تیلبورگ به پنج بخش سازماندهی شده است: حقوق عمومی و حکومت. موسسه قانون، فناوری، بازار و جامعه تیلبورگ؛ حقوق خصوصی، تجارت و کار؛ موسسه مالی تیلبورگ؛ و حقوق جزا. رسالت مدرسه درک و بهبود نقش قانون و مدیریت دولتی در رسیدگی به مشکلات اجتماعی امروز و فردا است. از طریق تحقیق و آموزش، دانشمندان ما به این مأموریت کمک می کنند.


بیش از 4000 دانشجو در مقطع لیسانس، پیش کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق تیلبورگ تحصیل می کنند. از طریق این آموزش، ما دانشجویانی را در زمینه حقوق، مدیریت دولتی و علوم داده آموزش می دهیم. نمایه آموزشی Tilburg (TEP) در هلند منحصر به فرد است. محور اصلی آن سه مفهوم اصلی است: دانش، مهارت و شخصیت. تحصیلات دانشگاهی به دانشجویان جدیدترین دانش اساسی را ارائه می دهد و آنها را به عنوان متفکران انتقادی و متخصصان انعطاف پذیر تربیت می کند. علاوه بر این، مدرسه به مفاهیم آموزشی نوآورانه متعهد است و تا حدی در پاسخ به بحران کرونا، سرمایه‌گذاری زیادی بر روی کیفیت آموزش آنلاین و ابزارهای آموزشی نوآورانه برای ایجاد و کنجکاو کردن دانش‌آموزان انجام داده است.


تحقیقات دانشکده حقوق تیلبورگ در سطح ملی و بین المللی بسیار مورد توجه است. دپارتمان‌های دانشکده حقوق تیلبورگ در تحقیقات خود در چهار برنامه تحقیقاتی با هم همکاری نزدیکی دارند: 1) قانون جهانی و حکومت. 2) قانون و امنیت; 3) اتصال سازمان ها. و 4) تنظیم تغییرات اجتماعی و فنی.


مؤسسه قانون، فناوری و جامعه دپارتمان تیلبورگ (TILT) محل آموزش و تحقیق در مورد تأثیرات تغییرات اجتماعی و فنی بر تنظیم و مدیریت فعالیت‌های اقتصادی در عصری است که فناوری اطلاعات محرک اصلی نوآوری است. TILT یکی از گروه های تحقیقاتی پیشرو در اروپا در تقاطع قانون، فناوری و جامعه است. این بر اساس تحقیقات چند رشته ای در مورد تغییرات اجتماعی-فنی، با هدف درک تعامل بین فناوری و شیوه های اجتماعی و هنجاری برای روشن کردن چگونگی رسیدگی به چالش های نظارتی تغییرات اجتماعی- فنی است.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 15 ژانویه 2023

  • 25 دی 1401 می باشد.
روش اپلای برای بورسیه دکتری تیلبورگ


مشاوره کالج | مشاوره اپلای | مشاوره اسکایپ | مدارس تابستانی

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند دکتری هلند


فاند دکتری مهندسی حمل و نقل: تعیین موقعیت دکتری منشأ مزاحمت ارتعاشی در ناپیوستگی‌های قطار و مسیردانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)مقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


ماهیانه 2541-3247 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته شده است.شرح موقعیت تحصیلی برای فاند دکتری مهندسی حمل و نقل


در برنامه تحقیقاتی STEM - "SpoorTrillingen Emissie Model (مدل انتشار ارتعاش مسیر)" - ProRail، TNO، Deltares و TU Delft برای بررسی منشأ و انتشار ارتعاشات در راه‌آهن‌های معمولی هلند و توسعه یک ابزار محاسباتی با هم کار خواهند کرد. دانش انباشته ای که با آن می توان ارتعاشات مسیر و اثرات اقدامات کاهشی را محاسبه کرد. TU Delft 4 دانشجوی دکترا را برای کار در این برنامه تحقیقاتی جذب می کند. یک موقعیت دکترا برای کار بر روی مشخص کردن منشأ مزاحمت ارتعاشات ناشی از قطار، به ویژه در ناپیوستگی‌ها، در دسترس است.


زمینه:


فعل و انفعال قطار با مسیر، به ویژه در ناپیوستگی ها (مفاصل عایق، اتصالات جبرانی، سوئیچ ها و تقاطع ها، تقاطع های همسطح، عیوب ریل و چرخ)، منشأ ایجاد مزاحمت ارتعاشی ناشی از قطار است. این مزاحمت در درجه اول در مکان های خاصی رخ می دهد، اما در مکان های دیگر نه. لازم است درک کنیم که چرا مزاحمت در این مکان ها رخ می دهد و سپس ابزار و اقدامات متقابلی را برای پیش بینی، اصلاح، حذف و جلوگیری از مزاحمت از طریق تعمیر و نگهداری و طراحی ایجاد کنیم.


شرح پروژه


پروژه فاند دکتری مهندسی حمل و نقل با همکاری نزدیک با سایر پروژه های دکترا و با شرکای STEM انجام خواهد شد. هدف دانشجوی دکترا (الف) توسعه مدل‌های عددی برای توصیف برهم‌کنش قطار و مسیر در ناپیوستگی‌ها، شناسایی و مشخص کردن منشأ مزاحم ارتعاش، و همچنین مشخص کردن و تعیین کمیت ارتعاشی که به بالاست منتقل می‌شود. (ب) توسعه روش‌های ساده و سریع که می‌توانند برای تعریف و توصیف قطار و مسیر، با یا بدون ناپیوستگی، در ابزار محاسبه STEM استفاده شوند. ج) پیشنهاد روش‌هایی برای پایش طولانی‌مدت هندسه تماس و مسیر، سختی مسیر و بار قطار. (د) ارائه بینش، روش‌ها، دستورالعمل‌ها برای پیش‌بینی مزاحم ارتعاش، و برای بهبود طراحی و نگهداری مسیر مرتبط.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


ما به دنبال یک داوطلب با مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مکانیک، عمران، ژئوتکنیک یا مهندسی هوافضا یا رشته های مرتبط هستیم. دانش دینامیک و ارتعاش و تجربه در مدل سازی اجزای محدود الزامی است. تجربه در اندازه گیری و پردازش سیگنال امتیاز محسوب می شود. متقاضیان باید در زبان انگلیسی نوشتاری و گفتاری مهارت بالایی داشته باشند و مهارت های ارتباطی بسیار خوبی داشته باشند. انتظار می رود کاندیدای موفق با سایر اعضای تیم تحقیقاتی و شرکای خارجی همکاری کند.


انجام دکترا در TU Delft مستلزم تسلط بر زبان انگلیسی در سطح معینی است تا اطمینان حاصل شود که داوطلب می تواند ارتباط و تعامل خوبی داشته باشد، در دوره های آموزش دکتری آموزش داده شده به زبان انگلیسی شرکت کند و مقالات علمی و پایان نامه نهایی بنویسد. برای جزئیات بیشتر لطفاً شرایط پذیرش مدارس تحصیلات تکمیلی را بررسی کنید.(لینک)شرایط اپلای برای فاند دکتری مهندسی حمل و نقل


قرارداد مدت معین: 4 سال.


به داوطلبان دکتری دوره استخدام اصولی 4 ساله اما در قالب 2 قرارداد کاری پیشنهاد می شود. یک قرارداد اولیه 1.5 ساله با ارزیابی رسمی پیشرفت / بدون رفتن در طی 15 ماه. به دنبال یک قرارداد اضافی برای 2.5 سال باقی مانده با فرض اینکه همه چیز خوب پیش می رود و الزامات عملکرد برآورده می شود.


حقوق و مزایا مطابق با قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند است که از 2541 یورو در ماه در سال اول به 3247 یورو در سال چهارم افزایش یافته است. به عنوان کاندیدای دکترا در مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft ثبت نام خواهید کرد. مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft یک محیط تحقیقاتی الهام بخش با تیمی عالی از سرپرستان، کارکنان دانشگاهی و یک مربی فراهم می کند. برنامه آموزش دکترا با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال، مرتبط با رشته و تحقیق شما انجام می شود.


TU Delft یک بسته جبرانی قابل تنظیم، تخفیف در بیمه سلامت و عضویت ورزشی، و کمک هزینه کار ماهانه ارائه می دهد. می توان برنامه کاری انعطاف پذیری ترتیب داد. برای متقاضیان بین المللی، ما خدمات Coming to Delft و مشاوره شغلی شریک را ارائه می دهیم تا به شما در جابجایی شما کمک کند.درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه


دانشگاه صنعتی دلفت
دانشگاه صنعتی دلفت بر پایه های قوی بنا شده است. TU Delft به عنوان خالق آبراهه هلندی معروف جهانی و پیشگام در بیوتکنولوژی، یک دانشگاه بین المللی برتر است که علم، مهندسی و طراحی را ترکیب می کند. این نتایج در سطح جهانی در آموزش، تحقیق و نوآوری برای مقابله با چالش‌ها در زمینه‌های انرژی، آب و هوا، تحرک، سلامت و جامعه دیجیتال ارائه می‌کند. برای نسل‌ها، مهندسان ما ثابت کرده‌اند که حل‌کننده مشکلات کارآفرینی هستند، هم در تجارت و هم در زمینه اجتماعی.


در TU Delft ما تنوع را به عنوان یکی از ارزش‌های اصلی خود می‌پذیریم و فعالانه مشارکت می‌کنیم تا دانشگاهی باشیم که در آن احساس کنید در خانه هستید و می‌توانید شکوفا شوید. ما برای دیدگاه ها و کیفیت های مختلف ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که این کار ما را نوآورانه تر، جامعه TU Delft را پر جنب و جوش تر و جهان را عادلانه تر می کند. ما با هم، راه حل هایی را با استفاده از فناوری تصور، اختراع و ایجاد می کنیم تا تأثیر مثبتی در مقیاس جهانی داشته باشیم. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم که درخواست دهید. درخواست شما مورد توجه منصفانه قرار خواهد گرفت.


چالش. تغییر دادن. تأثیر!


دانشکده مهندسی عمران و علوم زمین
دانشکده مهندسی عمران و علوم زمین (CEG) متعهد به تحقیقات و آموزش بین المللی برجسته در زمینه مهندسی عمران، علوم زمین کاربردی، ترافیک و حمل و نقل، فناوری آب و فناوری دلتا است. تحقیقات ما از برنامه های آموزشی ما تغذیه می کند و چالش های اجتماعی مانند تغییرات آب و هوا، انتقال انرژی، کاهش منابع، شهرنشینی و در دسترس بودن آب پاک را پوشش می دهد که با همکاری نزدیک با طیف گسترده ای از موسسات تحقیقاتی انجام می شود. CEG متقاعد شده است که علوم باز به دستیابی به اهداف ما کمک می کند و از دانشمندان خود در ادغام علوم باز در فعالیت های تحقیقاتی خود حمایت می کند. دانشکده CEG شامل 28 گروه تحقیقاتی در هفت بخش زیر است: مدیریت و طراحی مکانیک مواد، سازه های مهندسی، علوم زمین و مهندسی، علوم زمین و سنجش از دور، حمل و نقل و برنامه ریزی، مهندسی هیدرولیک و مدیریت آب.


برای رفتن به وب سایت دانشکده مهندسی عمران و علوم زمین اینجا کلیک کنید.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 2 ژانویه 2023

  • 12دی ماه 1401 می باشد.
روش اپلای برای فاند دکتری هلند

  • لینک اپلای مستقیم: ورودنمونه انگیزه نامه | نگارش تراول پلن | بهترین سایت های جستجوی بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فول فاند پسا دکتری هلند


فول فاند پسا دکتری حقوق: پژوهشگر فوق دکتری دعاوی محیطی فراملی


دانشگاه تیلبورگ | دانشکده حقوق تیلبورگ به دنبال یک محقق فوق دکترا در دعاوی زیست محیطی فراملی برای دپارتمان حقوق عمومی و حکومت (PLG) می باشد که محل آن تیلبورگ است.
رشته علمی: فقه، حقوق بین الملل عمومی. مدت قرارداد کار: 3 سال (36 ماه).

دانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه تیلبورگمقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع پسا دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


ماهیانه 3974-5439 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته شده است.

شرح موقعیت تحصیلی برای فول فاند پسا دکتری حقوق


فرصت شغلی برای یک محقق فوق دکترا که در زمینه دعاوی محیطی فراملی در بخش حقوق عمومی و حکومت (PLG) کار می کند. این موقعیت به پروژه TransLitigate به سرپرستی دکتر فیلیپ پیمنت و توسط یک کمک هزینه شروع ERC متصل است. PLG یک بخش بزرگ، متنوع و میان رشته ای است که نزدیک به 100 کارمند دانشگاهی و طیف وسیعی از رشته های حقوقی و علوم اجتماعی را در خود جای داده است. شما در تدریس و همچنین تحقیق، هم به صورت فردی و هم به عنوان بخشی از تیمی از محققان جاه طلب، توسعه و رشد خواهید کرد.


شرح شغل
دانشکده حقوق تیلبورگ علاقه مند به استخدام یک پژوهش پسادکتری برای همکاری در پروژه TransLitigate به رهبری دکتر فیلیپ پیمنت است. پروژه فول فاند پسا دکتری حقوق بر تجزیه و تحلیل آژانس اصحاب دعوی راهبردی فراملیتی در زمینه های مختلف حاکمیت محیطی، از جمله تغییرات آب و هوا، انتقال زمین در مقیاس بزرگ، آلودگی مربوط به صنایع استخراجی، و حفاظت از تنوع زیستی تمرکز دارد. این پروژه روش‌های اعتقادی، تطبیقی ​​و حقوقی-اجتماعی را برای مطالعه اشکال و الگوهای همکاری میان اصحاب دعوی راهبردی در این زمینه‌ها ترکیب می‌کند. این سازمان به دنبال پیگیری شبکه های دعوی قضایی فراملی در بسیاری از حوزه های قضایی در زمینه های مختلف اجتماعی-اقتصادی و سیاسی است.


نامزدهای این پست خالی باید دارای سوابق اثبات شده ای در انجام تحقیقات کیفی اجتماعی-حقوقی در یک یا چند رشته از زمینه های ذکر شده در بالا باشند، با اولویت برای محققانی که در زمینه بسیج حقوقی پیرامون اختلافات زمین و حفاظت از تنوع زیستی کار کرده اند. در حالت ایده‌آل، شما روی جنبه‌های مربوط به دعوی قضایی در این زمینه‌های حقوقی کار کرده‌اید، و/یا تجربه‌ای با روش‌های کیفی اجتماعی و حقوقی تحقیق داشته‌اید. داوطلبانی که دارای تجربه یا تخصص حقوقی تحقیقی یا عملی در جنوب و/یا جنوب شرق آسیا هستند، ترجیح داده می شوند.


به عنوان بخشی از این موقعیت، شما عضوی از قانون اساسی در جامعه تحقیقاتی آنتروپوسن در دانشکده حقوق تیلبورگ خواهید بود. این جامعه تحقیقاتی، که در سال 2019 تأسیس شد، شامل محققانی با زمینه‌های رشته‌ای متنوع - نظریه حقوقی، حقوق محیط زیست، علوم سیاسی، مطالعات اجتماعی-حقوقی - است که به نقش در حال تحول قانون در دوره انسان‌شناسی توجه دارند. این شامل تحقیق در مورد مسائل نمایندگی حقوقی و سیاسی طبیعت و نسل های آینده، تنظیم فن آوری های نوظهور، و سوالات نهادی در مورد نقش تاریخی و معاصر قانون در تسهیل شرایط آنتروپوسن است. به همین ترتیب، از شما خوش آمد می‌گوییم که به یک جامعه تحقیقاتی تازه در حال ظهور متمرکز بر «حرفه‌ای حقوقی جهانی» بپیوندید.


این موقعیت عمدتاً شامل تحقیقات (90٪) است، با فرصت های محدود برای آموزش (10٪) در LLB قانون جهانی، LLB Rechtsgeleerdheid، LLM حقوق بین الملل و حکومت جهانی و قانون اروپا و LLM ریسک جهانی.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


دانشگاه تیلبورگ کنجکاو است که چگونه می‌توانید به تحقیقات، آموزش، تأثیرگذاری ما و تیمی که بخشی از آن خواهید بود کمک کنید. بنابراین، ما می خواهیم بهترین تصویر ممکن را از دانش، بینش، مهارت ها و شخصیت شما داشته باشیم. در زیر می توانید مدارکی را که ما برای این موقعیت مهم می دانیم بیابید.


داوطلبان این موقعیت باید بتوانند شرایط شغلی زیر را نشان دهند:


  • مسلط به انجام تحقیقات به زبان انگلیسی؛

  • گذراندن مدرک دکترا در رشته حقوق یا رشته های مرتبط؛

  • توانایی انجام تحقیقات حقوقی-اجتماعی با کیفیت بالا در مورد دعاوی بین المللی و تطبیقی ​​در یک یا چند زمینه زیر: تغییرات آب و هوا، تصاحب زمین در مقیاس بزرگ، آلودگی، و حفاظت از تنوع زیستی.

  • یک شبکه تحقیقاتی شخصی متناسب با تخصص آنها ایجاد کرد.

  • یکپارچگی علمی را نشان می دهد.

  • توانایی کار مشترک در فعالیت های تحقیقاتی؛

  • به فرهنگ تجربه باز و متنوع کمک می کند.
برای حفظ یک جامعه پویا و فعال دانشگاهی، مهم است که به طور منظم یکدیگر را ملاقات کنیم و ارتباط بین ما خوب باقی بماند. بنابراین، فرض این است که همه کارکنان کار خود را در هلند انجام دهند و سخنرانی به صورت فیزیکی انجام شود.شرایط اپلای فول فاند پسا دکتری حقوق


قرارداد مدت معین: 3 سال (36 ماه).


دانشگاه تیلبورگ با توجه به انعطاف پذیری و فضایی برای توسعه (شخصی) شرایط کاری عالی را ارائه می دهد. ما کارکنان خود را می شناسیم و به آنها پاداش می دهیم و استفاده از استعدادها و نقاط قوت را تشویق می کنیم.


دانشگاه تیلبورگ متعهد به یک فرهنگ باز و فراگیر است که تنوع را در بر می گیرد و ادغام متقابل گروه های کارکنان و دانشجویان را تشویق می کند. ما برای همه کارکنان و دانشجویان خود فرصت های برابر ایجاد می کنیم تا همه در جامعه دانشگاهی خود احساس کنند که در خانه هستند.


ما در یک محیط (کار) پر جنب و جوش و پر جنب و جوش در محوطه زیبای خود، نزدیک به جنگل و به راحتی با وسایل نقلیه عمومی قابل دسترسی است. ما متعهد به جامعه ای پایدار هستیم و شما را به مشارکت فعال در این امر دعوت می کنیم.


برای این موقعیت، ما پیشنهاد می کنیم:


  • موقعیتی بر اساس 0.8 - 1.0 FTE (32 - 40 ساعت در هفته).

  • این یک جای خالی است که کار به طور موقت بر اساس بودجه پروژه مطابق با ماده 2.3 بند 7 (b) CLA برای دانشگاه های هلند، یعنی ERC Starting Grant تامین می شود. به شما یک قرارداد کار موقت به مدت 36 ماه داده می شود. ادامه این موقعیت منوط به در دسترس بودن منابع مالی است.

  • حداقل حقوق 3.974 یورو و حداکثر 5.439 یورو ناخالص در ماه برای استخدام تمام وقت، بر اساس نمایه UFO Researcher 3 و مقیاس حقوق 11 قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند. دانشگاه تیلبورگ از یک سیستم حقوق و دستمزد خنثی برای مقیاس بندی حقوق استفاده می کند که بر اساس تحصیلات و تجربه کاری مرتبط شما است.

  • کمک هزینه تعطیلات (8٪) و پاداش پایان سال (8.3٪)؛

  • روزهای تعطیل (41 روز برای یک هفته کاری 40 ساعته)؛

  • مدل گزینه ها برای مزایا و بازپرداخت هزینه های جابجایی؛

  • کارمندان خارج از هلند ممکن است واجد شرایط دریافت کمک هزینه معاف از مالیات 30٪ از دستمزد مشمول مالیات خود باشند. ما برای این بازپرداخت برای شما درخواست خواهیم کرد.

  • شما از طریق ما در صندوق بازنشستگی عمومی برای کارفرمایان دولتی (ABP) ثبت نام خواهید کرد.

  • دوره های آموزشی مختلف، به عنوان مثال در مهارت های رهبری، اثربخشی شخصی و توسعه شغلی؛

  • طیف گسترده ای از امکانات و امکانات و ترتیبات مختلف برای ایجاد تعادل مطلوب بین کار و زندگی؛
برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استخدام ما، از محل کار در دانشگاه تیلبورگ دیدن کنید.درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه


سازمان
با شعار "درک جامعه"، بیش از 1500 کارمند دانشگاه تیلبورگ دانش را توسعه می دهند، آن را به دیگران منتقل می کنند و افراد از رشته ها و سازمان های مختلف را دور هم جمع می کنند. از این طریق می خواهیم در حل مسائل پیچیده اجتماعی سهیم باشیم. حوزه های تمرکز ما اقتصاد، تجارت و کارآفرینی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و مدیریت دولتی، علوم انسانی و علوم دیجیتال و الهیات است. دانشگاه تیلبورگ به دلیل استانداردهای بالای آموزشی و تحقیقات علمی و همچنین امکانات پشتیبانی خوب در سطح بین المللی شناخته شده است. پردیس دانشگاه تیلبورگ هم آرامش و هم ارتباط را ارائه می دهد زیرا در یک پارک جنگلی واقع شده است و ده دقیقه با مرکز شهر، بزرگراه های اصلی و راه آهن فاصله دارد. تیلبورگ یک شهر متوسط ​​با 200000 نفر جمعیت در جنوب هلند و در مجاورت شهرهایی مانند آمستردام، بروکسل، پاریس و لندن، در قلب اروپای غربی واقع شده است.


دانشکده حقوق تیلبورگ
از زمان تأسیس آن در سال 1963، دانشکده حقوق تیلبورگ به یکی از دانشکده های حقوقی پیشرو در اروپا تبدیل شده است. از طریق تحقیقات عالی و ارائه آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا، مدرسه به جامعه کمک می کند. دانشکده حقوق تیلبورگ به پنج بخش سازماندهی شده است: حقوق عمومی و حکومت. قانون، فناوری، بازارها و جامعه؛ حقوق خصوصی، تجارت و کار؛ موسسه مالی تیلبورگ؛ و حقوق جزا. رسالت مدرسه درک و بهبود نقش قانون و مدیریت دولتی در رسیدگی به مشکلات اجتماعی امروز و فردا است. از طریق تحقیق و آموزش، دانشمندان ما به این مأموریت کمک می کنند.


بیش از 4000 دانشجو در مقطع کارشناسی، پیش از کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق تیلبورگ تحصیل می کنند. از طریق این آموزش، ما دانشجویانی را در زمینه حقوق، مدیریت دولتی و علوم داده آموزش می دهیم. نمایه آموزشی Tilburg (TEP) در هلند منحصر به فرد است. محور آن سه مفهوم اصلی است: دانش، مهارت و شخصیت. تحصیلات دانشگاهی به دانشجویان جدیدترین دانش اساسی را ارائه می دهد و آنها را به عنوان متفکران انتقادی و متخصصان انعطاف پذیر تربیت می کند. علاوه بر این، مدرسه به مفاهیم آموزشی نوآورانه متعهد است و تا حدی در پاسخ به بحران کرونا، سرمایه‌گذاری زیادی در کیفیت آموزش آنلاین و ابزارهای آموزشی نوآورانه برای ایجاد و کنجکاو کردن دانش‌آموزان انجام داده است.


تحقیقات دانشکده حقوق تیلبورگ در سطح ملی و بین المللی بسیار مورد توجه است. دپارتمان‌های دانشکده حقوق تیلبورگ در تحقیقات خود در چهار برنامه تحقیقاتی با هم همکاری نزدیکی دارند: 1) قانون جهانی و حکومت. 2) قانون و امنیت; 3) اتصال سازمان ها؛ و 4) تنظیم تغییرات اجتماعی و فنی.


دپارتمان حقوق عمومی و حکومت (PLG) یک همکاری منحصر به فرد از محققان در زمینه های حقوق بین الملل، حقوق اروپا، قانون اساسی، حقوق اداری، حقوق محیط زیست، مدیریت عمومی، فلسفه حقوقی، علوم سیاسی، تاریخ حقوقی و فقه است. همکاری در داخل بخش بسیار الهام گرفته از علایق تحقیقاتی مشترک است.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 21نوامبر2022

  • 30 آبان 1401 می باشد.
روش اپلای برای فول فاند پسا دکتری هلند

  • لینک مستقیم اپلای: ورودنگارش رزومه | نگارش کاورلتر | نگارش استادی پلن | نگارش توصیه نامه | نگارش موتیویشن لتر

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند پسا دکتری هلند


فاند پسا دکتری جامعه شناسی رفتاری: سناریوهای حاکمیت محقق پسا دکتری برای آلودگی صفر دریاهای اروپادانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه و تحقیقات واگنینگنمقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع پسا دکتریشرح موقعیت تحصیلی برای فاند پسا دکتری جامعه شناسی رفتاری


گروه سیاست زیست محیطی دانشگاه واگنینگن به دنبال یک محقق فوق دکترا برای برنامه سرمایه گذاری شده در Horizon Europe منبع به دریاها - آلودگی صفر 2030 (SOSZeroPol2030) است.


SOSZeroPol2030 از هدف اتحادیه اروپا برای دستیابی به آلودگی صفر در دریاهای اروپا تا سال 2030 همانطور که در استراتژی آلودگی صفر اتحادیه اروپا تصریح شده است، حمایت می کند. SOS-ZEROPOL2030 یک چارچوب بدون آلودگی دریاهای اروپایی به رهبری ذینفعان را طراحی، تولید و ارائه خواهد کرد که راهنمایی های عملی را از «منبع تا دریا» در مورد نحوه رسیدگی به کاستی ها در رویکردهای مدیریت آلودگی دریایی و مدیریت موجود ارائه می دهد. این چارچوب منابع اصلی، مسیرها و اثرات آلاینده‌های میکروپلاستیک‌ها (ذرات سایش تایر) و مواد شیمیایی (PFAS) را که در طول، تولید، استفاده و پایان عمر رخ می‌دهند و چشم‌انداز حاکمیت فعلی را شناسایی می‌کند. همچنین به دانش در مورد موانع پیشگیری موثر و کارآمد، کاهش، کاهش و نظارت بر آلودگی دریایی در دریاهای اروپا کمک خواهد کرد.


به عنوان پسادکتر SOSZeroPol2030 شما یک روش مشارکتی را برای توسعه چارچوب آلودگی صفر توسعه داده و عملیاتی می‌کنید. شما این کار را با ایجاد یک نمای کلی از محدودیت‌ها و بهترین شیوه‌های تلاش‌های حاکمیتی فعلی برای دستیابی به آلودگی صفر انجام خواهید داد، به‌ویژه با توجه به میکروپلاستیک‌ها (ذرات سایش تایر) و مواد شیمیایی (PFAS) در اتحادیه اروپا و دریاهای منطقه‌ای آن. این روش شما را ملزم به سازماندهی یک برنامه آزمایشگاه زنده برای انجام 6 آزمایشگاه زنده منطقه ای می کند که رویکرد بین رشته ای را برای درک حاکمیت مسیرهای منبع تا دریا آلودگی میکروپلاستیک و شیمیایی تکمیل و ترکیب می کند. شما همچنین سناریوهایی را ایجاد خواهید کرد که از طریق آنها می توان به جاه طلبی های صفر آلودگی اتحادیه اروپا دست یافت.


شما در گروه سیاست زیست محیطی قرار می گیرید و مستقیماً با دکتر همکاری می کنید و توسط او هدایت می شوید. آسترید هندریکسن و دکتر. جودیت ون لیوون. شرکای کنسرسیوم SOSZeroPol2030 از موسسات تحقیقاتی مرتبط دریایی مختلف در چندین کشور اتحادیه اروپا هستند. پروژه فاند پسا دکتری جامعه شناسی رفتاری توسط بنیاد علوم ایرلند مرکز تحقیقات انرژی، آب و هوا و تحقیقات دریایی و نوآوری کالج دانشگاه کورک هماهنگ شده است.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی

  • مدرک دکترا (PhD) در علوم اجتماعی محیطی، علوم سیاسی، جغرافیا، جامعه شناسی، روش شناسی تحقیقات علمی اجتماعی یا یک رشته مرتبط

  • تجربه ثابت شده با تحقیقات علمی اجتماعی در مورد مسائل پیچیده حاکمیتی، ترجیحاً در حوزه پایداری و/یا دریایی

  • تجربه ثابت شده با روش های تحقیق میان رشته ای، ترجیحاً شامل آزمایشگاه های زنده (یا رویکردهای مشابه)

  • تمایل و تعهد به همکاری در یک تیم تحقیقاتی متنوع و نوشتن نشریات مشترک در یک محیط بین رشته ای

  • ذهن خلاق و انتقادی نسبت به تحقیقات بین رشته ای و فرا رشته ای و توانایی ایجاد شبکه در حوزه پروژه

  • مهارت های نوشتاری از جمله انتشارات در مجلات بین المللی بررسی شده را نشان داد

  • مهارت های مدیریت پروژه

  • تسلط به زبان انگلیسی
شرایط اپلای فاند پسا دکتری جامعه شناسی رفتاری


دانشگاه و تحقیقات واگنینگن شرایط کاری عالی را ارائه می دهد. چند نکته برجسته از قرارداد کار دسته جمعی ما عبارتند از:


  • مرخصی تعطیلات، مرخصی تحصیلی و مرخصی با حقوق جزئی والدین؛

  • ساعات کاری که می تواند مورد بحث و تنظیم قرار گیرد تا بهترین تعادل بین کار و زندگی را فراهم کند.

  • گزینه ای برای دریافت غرامت اضافی / ساعات تعطیلات با کار بیشتر، تا 40 ساعت در هفته؛

  • تمرکز زیادی بر سرزندگی وجود دارد و شما می توانید با هزینه اندک از امکانات ورزشی موجود در محوطه دانشگاه استفاده کنید.

  • پاداش ثابت دسامبر 8.3٪؛

  • طرح بازنشستگی عالی
ما به شما یک قرارداد کاری 0.8 FTE برای یک دوره 42 ماهه با شروع ترجیحی تا حد امکان نزدیک به 1 فوریه 2023 پیشنهاد می کنیم. حداکثر حقوق ناخالص 3.974 یورو در ماه برای یک هفته کاری کامل 38 ساعته مطابق با توافق نامه کار جمعی دانشگاه های هلند است. بودجه برای یک موقعیت دو ساله تضمین شده است. این موقعیت در ابتدا برای یک سال است اما بسته به عملکرد تمدید خواهد شد.


دانشگاه و تحقیقات واگنینگن فرصت های پیشرفت و تحرک داخلی را با یک سیاست استخدام داخلی تشویق می کند. گزینه های زیادی برای ابتکار شخصی در یک محیط یادگیری وجود دارد و ما فرصت های آموزشی عالی را ارائه می دهیم. ما موقعیت منحصر به فردی را در یک محیط بین المللی با فضای کاری دلپذیر و باز ارائه می دهیم.
شما قرار است در سبزترین و مبتکرترین پردیس هلند و در دانشگاهی که برای هفدهمین بار متوالی به عنوان "بهترین دانشگاه" در هلند انتخاب شده است، کار کنید.


دانشگاه و تحقیقات واگنینگن دانشگاه و مرکز تحقیقاتی علوم زیستی است. موضوعاتی که ما با آنها سروکار داریم برای همه افراد در سراسر جهان مرتبط است و Wageningen، بنابراین، جامعه بین المللی بزرگی دارد و چیزهای زیادی برای ارائه به کارمندان بین المللی دارد. متقاضیانی که از خارج از کشور به هلند مهاجرت می کنند ممکن است واجد شرایط تخفیف مالیاتی خاص باشند که به عنوان حکم 30 درصدی شناخته می شود. تیم مشاوران ما در مورد رویه های مهاجرت هلند به شما در مراحل درخواست ویزا برای خود و در صورت وجود برای خانواده کمک می کنند.


احساس خوش آمد گویی به خوبی با آگاهی داشتن ارتباط دارد. صفحه جامعه بین المللی دانشگاه و تحقیقات Wageningen حاوی اطلاعات عملی در مورد کارهایی است که ما می توانیم برای حمایت از کارمندان بین المللی و دانشجویانی که به Wageningen می آیند انجام دهیم. علاوه بر این، ما می‌توانیم با هرگونه مشاوره و اطلاعات اضافی در مورد کمک به شریک زندگی خود برای یافتن شغل، مسکن، تحصیل و سایر مسائل به شما کمک کنیم.درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه


دانشگاه و تحقیقات واگنینگن
ماموریت دانشگاه و تحقیقات Wageningen "کاوش پتانسیل طبیعت برای بهبود کیفیت زندگی" است. تحت عنوان دانشگاه و تحقیقات واگنینگن، دانشگاه واگنینگن و موسسات تحقیقاتی تخصصی بنیاد تحقیقات واگنینگن در یافتن راه‌حل‌هایی برای پرسش‌های مهم در حوزه غذای سالم و محیط زندگی با یکدیگر همکاری کرده‌اند. دانشگاه و تحقیقات Wageningen با حدود 30 شعبه، 7200 کارمند (6400 فوت) و 13200 دانشجو و بیش از 150000 شرکت کننده در آموزش طولانی مدت WUR یکی از سازمان های پیشرو در حوزه خود است. رویکرد منحصر به فرد Wageningen در رویکرد یکپارچه آن به مسائل و همکاری بین رشته های مختلف نهفته است.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 6 دسامبر 2022

  • 15 آذر 1401 می باشد.
روش اپلای برای فاند پسا دکتری جامعه شناسی رفتاری

  • لینک اپلای مستقیم: ورود
توصیه نامه | موتیویشن لتر | ریسرچ پروپوزال | نمونه رایتینگ

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فول فاند دکتری استرالیا


فول فاند دکتری علوم بیولوژیکی: چگونه می توان یک تشنج صرع را متوقف کرد - به دنبال مولکول های مناسب برای هدف قرار دادندانشگاه مقصد برای اپلای 


دانشگاه سیدنی در کشور استرالیامقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


متقاضیان در یک فرآیند رقابتی شامل مصاحبه ارزیابی خواهند شد. به متقاضیان موفق یک جایزه تحقیقاتی CMRI (مشاهده وب سایت) اعطا می شود که شامل هزینه های سخاوتمندانه بیش از ارزش بورسیه دانشگاه است. همچنین از متقاضیان موفق انتظار می رود برای بورسیه های خارجی درخواست دهند.درباره پروژه 


صدها پروتئین در صرع نقش دارند. پروژه فول فاند دکتری علوم بیولوژیکی شامل بررسی مدل‌های صرع برای تعیین مسیرهای کلیدی و مکانیسم‌های مولکولی است که می‌توانند برای جلوگیری یا توقف تشنج صرع هدف قرار گیرند. پروتئومیکس و فسفوپروتئومیکس برای غربالگری عمیق مسیرهای سیگنالینگ در سیستم های مدل صرع از جمله حیوانات و ارگانوئیدهای مشتق شده از iPSC استفاده می شود. مسیرهای کلیدی از نظر عملکردی با استفاده از داروها و ابزارهای ژنتیکی مورد تایید و هدف قرار خواهند گرفت. به موازات آن، بیومارکرهایی که نشان دهنده مراحل صرع و بهترین درمان ها برای بیماران هستند، در حال بررسی هستند.


گروه Synapse Proteomics از آنالیزهای پیشرفته پروتئومیکس و بیوانفورماتیک (1) برای درک عملکرد طبیعی و مختل مغز استفاده می کند. بسیاری از جنبه های سازگاری مغز با محرک ها در سطح سلولی و مولکولی ناشناخته است. سیگنال دهی فسفو اولین نشانگر پروتئین ها و مسیرهایی است که در فعالیت عصبی نقش دارند و قبل از تغییرات بیان پروتئین نقش دارند. ما سیگنال‌دهی و تغییرات در بیان پروتئین را با استفاده از فسفوپروتئومیکس و پروتئومیکس در صفحه‌های عمیق کشف می‌کنیم که منجر به مجموعه داده‌های ده‌ها هزار سایت فسفوریلاسیون می‌شود. این داده ها با استفاده از ابزارهای بیوانفورماتیک ساده شده است. غربالگری‌ها از سنجش‌های عملکردی پیروی می‌کنند تا مکانیسم‌های جدیدی را تأیید کنند که به طور بالقوه می‌توانند برای توسعه درمان‌های بیماری‌ها مورد استفاده قرار گیرند. این تحلیل‌های عملکردی ممکن است از ابزارهای ژنتیکی مانند CRIPSR-Cas9، ناقل‌های ویروسی، مدل‌های حیوانی یا ارگانوئیدهای مشتق شده از iPSC در ترکیب با الکتروفیزیولوژی و میکروسکوپ استفاده کنند. به موازات آن، خون از مدل های حیوانی و بیماران را می توان با استفاده از پروتئومیکس برای نشانگرهای زیستی غربالگری کرد.محل انجام پروژه فول فاند دکتری علوم بیولوژیکی


پروژه فول فاند دکتری علوم بیولوژیکی در موسسه تحقیقات پزشکی کودکان (CMRI)، یک مرکز تحقیقاتی پیشرفته پزشکی برنده جوایز، با بیش از 100 دانشمند تمام وقت که به تحقیق در مورد ژن ها و پروتئین های مهم برای سلامتی و سلامت اختصاص دارند، انجام خواهد شد. توسعه انسانی. CMRI تا حدی توسط جمع‌آوری سرمایه اصلی Jeans for Genes پشتیبانی می‌شود. دانشمندان ما رهبران پژوهشی شناخته شده در سطح بین المللی هستند و تعالی را در آموزش تحصیلات تکمیلی پرورش می دهند. فارغ التحصیلان CMRI در سطح ملی و بین المللی بسیار مورد توجه هستند.


CMRI در غرب سیدنی در محوطه پزشکی Westmead، مرکز اصلی تحقیقات و پزشکی در NSW، و وابسته به دانشگاه سیدنی واقع شده است. دسترسی آسان با حمل و نقل عمومی.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


متقاضیان باید موارد زیر را داشته باشند:


  • مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات درجه یک یا دوم، OR

  • مدرک کارشناسی ارشد تحقیقاتی، OR

  • حداقل 6 ماه آموزش تحقیقاتی تحت نظارت

  • متقاضیان باید برای شروع دوره دکتری تمام وقت در CMRI در مدت 6 ماه در دسترس باشند.

  • دانشجویان بین المللی واجد شرایط درخواست هستند، اما بورس تحصیلی CMRI هزینه های تحصیل دانشگاه را پوشش نمی دهد. دانشجویان بین المللی برای پوشش این هزینه ها باید برای بورسیه تحصیلی اضافی اقدام کنند.
شیوه درخواست فول فاند دکتری علوم بیولوژیکی

  • با ناظر این پروژه (دکتر مارک گراهام) تماس بگیرید، رزومه و ریز نمرات دانشگاهی خود را ضمیمه کنید، و توضیح دهید که چرا پیشینه تحقیق شما برای تحقیق در آزمایشگاه ما مناسب است.

  • در صورت دعوت، با استفاده از فرم درخواست موجود در وب سایت CMRI (https://www.cmrijeansforgenes.org.au/research/opportunities-for-research-students/cmri-phd-research-award) درخواست ارسال کنید.
آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


برنامه های کاربردی در تمام طول سال پذیرفته می شود.روش اپلای فول فاند دکتری استرالیا

  • لینک اپلای مستقیم: ورود
کورس دسکریپشن | کاورلتر | انگیزه نامه | نوشتن ایمیل

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند دکتری ایرلند


بورسیه دکتری شیمی ایرلند: میتوکان های جدید مبتنی بر پلاتین برای درمان سرطان های مقاوم: سنتز، تحویل هدفمند و مطالعات بیولوژیکیدانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه ملی ایرلندمقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


بودجه کامل به مدت 4 سال، شامل کمک هزینه سالانه 18500 یورو، 5500 یورو هزینه تحصیل و بودجه سفر است.شرح موقعیت تحصیلی برای بورسیه دکتری شیمی


بورسیه دکتری چهار ساله در شیمی دارویی با تاریخ شروع فوری در دسترس است.


در بورسیه دکتری شیمی کلاس جدیدی از داروهای سرطان مبتنی بر پلاتین ساخته خواهد شد که به سلول های سرطانی از طریق دو مسیر مجزا به طور همزمان حمله می کنند، آسیب DNA و تعامل با میتوکندری. داروهای پلاتین در یک نانوحامل کپسوله می شوند که برای هدف قرار دادن سرطان سینه طراحی شده است.


دانشجوی دکترا در آزمایشگاه Erxleben در دانشکده علوم بیولوژیکی و شیمی در دانشگاه گالوی و


  • سنتز پیش داروها با اثر دوگانه Pt(IV) با لیگاندهای آنتیمیتوکندری

  • بررسی سینتیک فعال سازی پیش دارو

  • پیش داروها را به صورت کووالانسی به نانوذرات مبتنی بر پروتئین فیبروئین ابریشم متصل کنید

  • سطح نانوذرات را با موجودیت های هدف گیری عامل دار کنید

  • بررسی خواص فیزیکوشیمیایی و آزادسازی داروی مزدوجات پیش دارو- نانوذره
این پروژه با همکاری دکتر A. A. Lozano Pérez، IMIDA، مورسیا، که دارای تجربه طولانی در نانوشیمی است و پروفسور J. A. Marchal، دانشگاه گرانادا است که تجربه طولانی در تحقیقات سرطان دارد و فعالیت بیولوژیکی سیستم های پیش دارو-نانوحامل را مطالعه خواهد کرد. in vitro و in vivo. دانشجو این فرصت را خواهد داشت که یک بازدید تحقیقاتی سه ماهه از اسپانیا داشته باشد.


 

شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


 لیسانس شیمی و کارشناسی ارشد در شیمی یا رشته مرتبط با تجربه عملی در سنتزآخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


برنامه های کاربردی در تمام طول سال پذیرفته می شود.روش اپلای بورسیه دکتری شیمی


برای درخواست بورسیه دکتری شیمی، رزومه، ریز نمرات تحصیلی، نامه پوششی و نام و اطلاعات تماس دو داور را به آدرس andrea.erxleben@universityofgalway.ie ایمیل کنید.

روش اپلای برای فاند دکتری شیمی


لینک اپلای مستقیم: وروداستادی پلن | نگارش CV | طراحی سایت رزومه | مشاوره تلفنی اپلای

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند فوق دکتری هلند


فاند فوق دکتری نظریه کدگذاری هندسی جبری: موقعیت فوق دکتری در نظریه کدگذاری هندسی جبری (1.0 FTE)دانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه گرونینگنمقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع فوق دکتریشرح موقعیت تحصیلی برای فاند فوق دکتری نظریه کدگذاری


کنسرسیوم تحقیقاتی "نقاط منطقی: ابعاد جدید" که توسط یک جایزه NWO Open Competition ENW - XL تامین می شود، یک موقعیت پساداکتری در نظریه کدگذاری با تکنیک های هندسه جبری مستقر در دانشگاه گرونینگن ارائه می دهد.
به عنوان یک دکترا، شما در پروژه ای در کدهای هندسه جبری روی سطوح و انواع ابعاد بالاتر در چارچوب برنامه تحقیقاتی "نقاط منطقی: ابعاد جدید" مشارکت خواهید داشت و آزادی کافی برای انجام خط تحقیقاتی خود دارید. شما بخشی از یک تیم تحقیقاتی مشترک به رهبری مارتین برایت، والنتین کارمکر، رونالد ون لوییک، استفن مولر، مارتا پیروپان و سیسیلیا سالگادو خواهید بود. یک بار آموزشی سبک در ارتباط با این موقعیت وجود دارد.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


متقاضی موفق دارای:


  • یک دکترا در ریاضیات قبل از تاریخ شروع موقعیت

  • پیشینه در تئوری کدگذاری، و تجربه قبلی با کدهای هندسه جبری

  •  تسلط به زبان انگلیسی، دانش زبان هلندی مورد نیاز نیست.
شرایط اپلای فاند فوق دکتری نظریه کدگذاری


قرارداد مدت معین: 24 ماه.


شما در دانشگاه گرونینگن استخدام خواهید شد. شما با Cecília Salgado، Valentijn Karemaker، و Steffen Müller همکاری خواهید کرد، و به عنوان مثال از طریق سمینارهای ماهانه ما، با همه اعضای کنسرسیوم تعامل منظمی خواهید داشت.
هر یک از سه موسسه کنسرسیوم دارای یک گروه تحقیقاتی هندسه جبری و نظریه اعداد بسیار فعال هستند: گرونینگن، لیدن، اوترخت. شما فرصت کافی برای شرکت در رویدادهای سازماندهی شده توسط کنسرسیوم و همچنین سایر رویدادهای ملی خواهید داشت. همچنین بودجه برای حمایت از سفر به کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی در خارج از کشور در دسترس است.


ما مطابق با توافق نامه کار جمعی برای دانشگاه های هلند به شما پیشنهاد می کنیم:


  •  یک موقعیت تمام وقت (1.0 FTE) پسادکتری 2 تا 4 سال

  •  تاریخ شروع 1 سپتامبر 2023، یا تاریخ بعد از توافق

  •  حقوق ناخالص تمام وقت از 3557 یورو تا 4670 یورو ناخالص در ماه (مقیاس 10)

  •  مزایایی شامل 8٪ پاداش تعطیلات و 8.3٪ پاداش پایان سال

  •  یک طرح بازنشستگی، مرخصی والدین با حقوق جزئی، و شرایط شغلی منعطف بر اساس توافق نامه کار جمعی دانشگاه های هلند. (https://www.universiteitenvannederland.nl/en_GB/cao-universiteiten.html)
علاوه بر شرایط استخدامی که در CAO برای دانشگاه های هلندی تعیین شده است، مؤسسه خانگی پیشنهادی تعدادی ترتیبات خاص از پیشرفت حرفه ای و ترتیبات مرخصی گرفته تا ورزش دارد.درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه


دانشکده علوم و مهندسی
کنسرسیوم تحقیقاتی "نقاط منطقی: ابعاد جدید" یک گروه تحقیقاتی در زمینه حسابی نقاط گویا است که در موسسه برنولی دانشگاه گرونینگن، موسسه ریاضی دانشگاه لیدن و موسسه ریاضی دانشگاه اوترخت مستقر است.


جامعه ریاضی در هلند به هم پیوسته است. اعضای کنسرسیوم به طور منظم با کارشناسان دانشگاه‌هایی غیر از دانشگاه‌های درگیر در کنسرسیوم، مانند دانشگاه آمستردام، دانشگاه Vrije در آمستردام، و دانشگاه رادبود در نایمگن، تعامل دارند. این تعاملات همچنین توسط سمینار ماهانه تئوری اعداد بین شهری، سمینار هندسه بین شهری، سمپوزیوم DIAMANT که دو بار در سال برگزار می شود، و مدرسه و کولوکیوم GQT دو بار در سال تسهیل می شود. ما همچنین از طریق سمینار "Getaltheorie in het Vlakke Land" و سمینار هندسه جبری بلژیکی-هلندی با همکاران خود در بلژیک در تماس هستیم.


دانشگاه گرونینگن
از زمان تأسیس در سال 1614، دانشگاه گرونینگن به عنوان یک مرکز پویا و نوآور در آموزش عالی که تدریس و تحقیق با کیفیت بالا ارائه می کند، از شهرت بین المللی برخوردار بوده است. مطالعات متوازن و مسیرهای شغلی در طیف گسترده ای از رشته ها در حال حاضر بیش از 36000 دانشجو و محقق را تشویق می کند تا استعدادهای فردی خود را توسعه دهند. دانشگاه گرونینگن که متعلق به بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در اروپا و 100 دانشگاه برتر جهان است، واقعاً یک مکان بین المللی دانش است.


در دانشکده علوم و مهندسی (FSE)، موسسه برنولی تحقیقاتی را با ترکیب جنبه های نظری و همچنین عملی سه رشته، یعنی ریاضیات، علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی انجام می دهد.


تنوع و شمول
کنسرسیوم تحقیقاتی "نقاط منطقی: ابعاد جدید" متعهد می شود که مطابق با ارزش های تنوع و شمول فعالیت کند. همه افراد بدون توجه به تفاوت‌ها در زمینه، تجربیات، دیدگاه‌ها و هویت‌ها، شایسته احترام هستند و در جامعه تحقیقاتی ما احساس آرامش می‌کنند. این ارزش ها توسط سیاست های تنوع سه موسسه میزبان منعکس می شود: گرونینگن، لیدن، اوترخت. تنوع در میان اعضای کنسرسیوم بحث های دانشگاهی را غنی می کند و به کیفیت تحقیق کمک می کند. بنابراین، ما به ویژه متقاضیان گروه‌هایی را تشویق می‌کنیم که از آن‌ها نمایندگی کمتری داشته باشند.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 30نوامبر2022

  • 1401/09/09 می باشد.
روش اپلای برای فاندفوق دکتری نظریه کدگذاری


بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند دکتری هلند 


فاند دکتری تصویربرداری: موقعیت دکترا تصویربرداری فتوآکوستیک فمتوثانیه از طریق فرامواد آکوستیک مهندسی شده


چالش: فعال کردن تصویربرداری فوتو آکوستیک.
تغییر: استفاده از رابط های فراماده برای شکل دادن ساختاری امواج فوتوآکوستیک برای تشخیص پیشرفته.
تأثیر: رویکرد جدید با وضوح بالا برای تصویربرداری زیست شناسی سلولی.دانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه صنعتی دلفتمقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


ماهیانه2541-3247 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته شده است .شرح موقعیت تحصیلی برای فاند دکتری تصویربرداری


فرامواد آکوستیک برای تصویربرداری فوتوآکوستیک


تصویربرداری فوتوآکوستیک (PAI) یک روش تصویربرداری زیست پزشکی نوظهور برای بررسی خواص نوری بافت ها در اعماق نفوذ عمیق است. PAI از اثر فوتوآکوستیک استفاده می‌کند که در آن پالس‌های لیزر غیریونیزه‌ای که در بافت‌های نرم هدف قرار می‌گیرند، باعث گرمایش موضعی می‌شوند که منجر به انبساط حرارتی و در نهایت انتشارات صوتی فراصوت باند وسیع می‌شود.


فرامواد آکوستیک (به معنای واقعی کلمه - "فراتر از مواد") مواد معمارانه ای هستند با ریزساختارهای مهندسی شده دقیق برای نشان دادن مواد و خواص صوتی که قابل تنظیم یا عجیب و غریب هستند (اغلب در طبیعت یافت نمی شوند). با پشتیبانی از پیشرفت‌ها در تولید افزودنی، کوچک‌سازی ساختارها به مقیاس‌های طول مواد، دستکاری‌های موجی مانند هدایت موج صوتی، شکاف‌های صوتی قابل تنظیم، شاخص‌های شکست آکوستیک منفی، پوشش صوتی، سوپرلنز صوتی و بسیاری موارد دیگر را ممکن می‌سازد.


در این پروژه، این دو زمینه علمی برای غلبه بر چالش‌های حساسیت در تشخیص سیگنال‌های فوتوآکوستیک ترکیب شده‌اند. با طراحی فرامواد صوتی برای استفاده به عنوان واسطه بین بافت و مبدل، سیگنال های فوتوآکوستیک فرکانس بالا به طور بالقوه می توانند شناسایی و حتی تقویت شوند.


نقش شما در این پروژه


شما بین دو بخش، مهندسی دقیق و میکروسیستم (PME) و مهندسی علم مواد (MSE) کار خواهید کرد. شما حفره های صوتی را برای تشخیص سیگنال فوتوآکوستیک طراحی و می سازید. به عنوان بخشی از یک تیم، یک راه اندازی آزمایشی برای آزمایش این مواد خواهید ساخت. شما همچنین الگوریتم هایی را برای تصویربرداری مطابق با حفره های صوتی طراحی شده توسعه خواهید داد. در دو بخش تعبیه شده است، شما یک فضای مشارکتی، باز و دوستانه پیدا خواهید کرد که آن را تقویت کرده و حتی بیشتر به جلو خواهید برد.شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


شما در حل مشکلات موجود با راه حل های جدید، تولید دانش و روش های جدید پیشرفت می کنید. شما یک کارگر تیمی، مدبر هستید و از جستجوی همکاری برای پیشبرد تحقیقات خود نمی ترسید. می‌دانید که کار تجربی مبتنی بر کار نظری است و با مدل‌سازی عددی و شبیه‌سازی احساس راحتی می‌کنید. علاوه بر این، شما دارای مدارک، دانش و مهارت های زیر هستید:


  • مدرک کارشناسی ارشد در بیوپزشکی، مهندسی مکانیک، یا فیزیک؛

  • علاقه شدید به هر دو شبیه سازی/مدل سازی و کار تجربی.

  • تجربه در زمینه توسعه سیستم های نوری و صوتی امتیاز محسوب می شود.

  • برنامه نویسی خوب و مهارت های پردازش سیگنال در MATLAB یا python. وابستگی به یادگیری ماشین یک مزیت است.

  • مهارت های ارتباطی خوب و انگیزه بالا برای کار تیمی؛

  • مهارت های نوشتن و ارائه آکادمیک خوب به زبان انگلیسی که با حداقل نمرات آیلتس 7.0 یا تافل IBT 100 منعکس می شود.
انجام دکترا در TU Delft مستلزم تسلط بر زبان انگلیسی در سطح معینی است تا اطمینان حاصل شود که داوطلب می تواند ارتباط و تعامل خوبی داشته باشد، در دوره های آموزش دکتری آموزش داده شده به زبان انگلیسی شرکت کند و مقالات علمی و پایان نامه نهایی بنویسد.شرایط اپلای فاند دکتری تصویربرداری


قرارداد مدت معین: 4 سال.


به داوطلبان دکتری دوره استخدام اصولی 4 ساله اما در قالب 2 قرارداد کاری پیشنهاد می شود. یک قرارداد اولیه 1.5 ساله با ارزیابی رسمی پیشرفت / بدون رفتن در طی 15 ماه. به دنبال یک قرارداد اضافی برای 2.5 سال باقی مانده با فرض اینکه همه چیز خوب پیش می رود و الزامات عملکرد برآورده می شود.


حقوق و مزایا مطابق با قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند است که از 2541 یورو در ماه در سال اول به 3247 یورو در سال چهارم افزایش یافته است. به عنوان کاندیدای دکترا در مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft ثبت نام خواهید کرد. مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft یک محیط تحقیقاتی الهام بخش با تیمی عالی از سرپرستان، کارکنان دانشگاهی و یک مربی فراهم می کند. برنامه آموزش دکترا با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال، مرتبط با رشته و تحقیق شما انجام می شود.


TU Delft یک بسته جبرانی قابل تنظیم، تخفیف در بیمه سلامت و عضویت ورزشی، و کمک هزینه کار ماهانه ارائه می دهد. می توان برنامه کاری انعطاف پذیری ترتیب داد. برای متقاضیان بین المللی، ما خدمات Coming to Delft و مشاوره شغلی شریک را ارائه می دهیم تا به شما در جابجایی شما کمک کند.درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه


دانشگاه صنعتی دلفت بر پایه های قوی بنا شده است. TU Delft به عنوان خالق آبراهه هلندی معروف جهانی و پیشگام در بیوتکنولوژی، یک دانشگاه بین المللی برتر است که علم، مهندسی و طراحی را ترکیب می کند. این نتایج در سطح جهانی در آموزش، تحقیق و نوآوری برای مقابله با چالش‌ها در زمینه‌های انرژی، آب و هوا، تحرک، سلامت و جامعه دیجیتال ارائه می‌کند. برای نسل‌ها، مهندسان ما ثابت کرده‌اند که حل‌کننده مشکلات کارآفرینی هستند، هم در تجارت و هم در زمینه اجتماعی.


در TU Delft ما تنوع را به عنوان یکی از ارزش‌های اصلی خود می‌پذیریم و فعالانه مشارکت می‌کنیم تا دانشگاهی باشیم که در آن احساس کنید در خانه هستید و می‌توانید شکوفا شوید. ما برای دیدگاه ها و کیفیت های مختلف ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که این کار ما را نوآورانه تر، جامعه TU Delft را پر جنب و جوش تر و جهان را عادلانه تر می کند. ما با هم، راه حل هایی را با استفاده از فناوری تصور، اختراع و ایجاد می کنیم تا تأثیر مثبتی در مقیاس جهانی داشته باشیم. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم که درخواست دهید. درخواست شما مورد توجه منصفانه قرار خواهد گرفت.


چالش. تغییر دادن. تأثیر!بخش های دانشگاه 


دانشکده مکانیک، دریانوردی و مهندسی مواد
دانشکده 3mE تحقیقات پیشگامانه ای را انجام می دهد که منجر به بینش های اساسی جدید و برنامه های چالش برانگیز در زمینه مهندسی مکانیک می شود. از ذخیره سازی انرژی در مقیاس بزرگ، ابزار پزشکی، فناوری کنترل و روباتیک گرفته تا مواد هوشمند، ساختارهای نانومقیاس و کشتی های خودمختار. مبانی و نتایج این تحقیق در آموزش برجسته و معاصر، الهام بخشیدن به دانشجویان و داوطلبان دکترا برای تبدیل شدن به مهندسان و دانشمندان مسئول و متعهد اجتماعی منعکس شده است. دانشکده 3mE یک دانشکده پویا و نوآور با دامنه بین المللی و امکانات آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا است. پژوهش و آموزش بر طراحی، ساخت، کاربرد و اصلاح محصولات، مواد، فرآیندها و دستگاه‌های مکانیکی تمرکز دارد که به توسعه و رشد جامعه پایدار و همچنین رفاه و رفاه کمک می‌کند.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسه:


  • 10دسامبر2022

  • 19آذر1401 می باشد.
روش اپلای برای فاند دکتری تصویربرداری

  • لینک اپلای مستقیم: ورودتکمیل فرم پذیرش | پرداخت اینترنتی خارجی | پرداخت هزینه پذیرش

بورسیه تحصیلی

عنوان پروژه فاند دکتری هلند


دکتری مهندسی مکانیک: موقعیت دکترا دستکاری های اولیه لمسی انساندانشگاه مقصد برای اپلای


دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)


بیایید کشف کنیم که چگونه انسان ها از حس لامسه خود برای دستکاری استفاده می کنند.مقطع مورد نظر برای اپلای


مقطع دکتریمقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری


ماهیانه 2541-3247 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته می شود .شرح موقعیت تحصلی برای فاند دکتری مهندسی مکانیک


ما به دنبال یک کاندیدای دکترا با انگیزه بالا، علاقه مند به انجام تحقیقات پیشرفته در زمینه لمسی هستیم. در این پروژه، نحوه استفاده انسان از حس لامسه برای کارهای ماهرانه را مطالعه خواهید کرد. ما از فناوری نوری توسعه یافته در آزمایشگاه برای مشاهده حرکت پوست در حالی که شرکت کنندگان اشیا را دستکاری می کنند، استفاده خواهیم کرد. مدولاسیون اصطکاک اولتراسونیک برای تغییر اصطکاک جسم در زمان واقعی و کشف سازگاری های رفتاری استفاده خواهد شد.


گروه ما اخیراً دریافته است که تغییر شکل پوست حاوی اطلاعات غنی در مورد اصطکاک است که در 100 میلی ثانیه اول تماس قابل دسترسی است (doi.org/10.1073/pnas.2109109118). با این حال، چگونه ما هنوز نمی دانیم که چگونه از این اطلاعات لمسی هنگام اجرای حرکات دستکاری پیچیده استفاده می کنیم. در طول 4 سال دکتری. در این برنامه خواهید دید که چگونه انسان ها اصطکاک را تخمین می زنند و لغزش های جزئی را در حین درک پیش بینی می کنند. با هم، چگونگی استفاده انسان از لمس را برای تحریک رفتارهای نظارتی ناخودآگاه که تحت تأثیر دستکاری هستند، کشف خواهیم کرد.


در این موقعیت دکترا شما:


  • طراحی و توسعه یک دستگاه جدید که می تواند تماس پوست را تصویر کند و اصطکاک را در زمان واقعی تغییر دهد.

  • از این دستگاه برای اندازه گیری نحوه استفاده انسان از لمس برای واکنش به اغتشاشات خارجی و در حین حرکات ارادی استفاده کنید.

  • مدلی از هماهنگی حسی حرکتی مبتنی بر لامسه در انسان استخراج کنید.
   این موقعیت بخشی از یک پروژه NWO است که از نزدیک با شرکای صنعتی مرتبط است. نتایج این پروژه پیامدهای اساسی در علوم اعصاب، لمسی، روباتیک و پروتز دارد.
شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی


ما به دنبال یک نفر با مدرک کارشناسی ارشد (یا در حال اخذ مدرک کارشناسی ارشد) در زمینه مهندسی مکانیک، سیستم و کنترل، رباتیک یا هر رشته مرتبط هستیم. کاندیدای ایده آل دارای پیشینه و/یا وابستگی به موارد زیر است:


  • بیومکانیک و/یا عوامل انسانی

  • مکاترونیک و/یا نظریه کنترل

  • پردازش سیگنال و یادگیری ماشین
ویژگی های مورد نظر ما:


  • یک فرد کنجکاو محور با ذهنیت "می تواند هر چیزی را یاد بگیرد".

  • متفکری مستقل با نگرش انتقادی

  • یک ابتکار عمل

  • اشتیاق به اجرای آزمایشات انسانی
   انجام مدرک دکترا در TU Delft مستلزم تسلط بر زبان انگلیسی در سطح مشخصی است تا اطمینان حاصل شود که داوطلب می تواند ارتباط و تعامل خوبی داشته باشد، در دوره های آموزش دکتری آموزش داده شده به زبان انگلیسی شرکت کند و مقالات علمی و پایان نامه نهایی بنویسد. برای جزئیات بیشتر لطفاً شرایط پذیرش مدارس تحصیلات تکمیلی را بررسی کنید.
شرایط اپلای فاند دکتری مهندسی مکانیک


قرارداد مدت معین: 4 سال.


شما بخشی از آزمایشگاه ماشین های لمسی خواهید بود که توسط مایکل ویرتلوسکی رهبری می شود. ما نظارت فعال و فرصت های فراوانی را برای به اشتراک گذاشتن کار و پیشرفت شما ارائه می دهیم. این آزمایشگاه مجهز به ابزارهای پیشرفته از جمله دوربین پرسرعت و ارتعاش سنج داپلر لیزری، روبات‌های Kuka و UR و دست آلگرو است. این آزمایشگاه بخشی از بخش تعامل انسان و ربات در بخش رباتیک شناختی (CoR) دانشکده مهندسی مکانیک (3mE) است. شما بخشی از یک تیم پر جنب و جوش و مشارکتی از محققان خواهید بود که به ارتقای دانش رباتیک و علوم انسانی اختصاص دارند.


به داوطلبان دکتری دوره استخدام اصولی 4 ساله اما در قالب 2 قرارداد کاری پیشنهاد می شود. یک قرارداد اولیه 1.5 ساله با ارزیابی رسمی پیشرفت / بدون رفتن در طی 15 ماه. به دنبال یک قرارداد اضافی برای 2.5 سال باقی مانده با فرض اینکه همه چیز خوب پیش می رود و الزامات عملکرد برآورده می شود.


حقوق و مزایا مطابق با قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند است که از 2541 یورو در ماه در سال اول به 3247 یورو در سال چهارم افزایش یافته است. به عنوان کاندیدای دکترا در مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft ثبت نام خواهید کرد. مدرسه فارغ التحصیل TU Delft یک محیط تحقیقاتی الهام بخش با یک تیم عالی از سرپرستان، کارکنان دانشگاهی و یک مربی فراهم می کند. برنامه آموزش دکترا با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال، مرتبط با رشته و تحقیق شما انجام می شود.


TU Delft یک بسته جبرانی قابل تنظیم، تخفیف در بیمه سلامت و عضویت ورزشی، و کمک هزینه کار ماهانه ارائه می دهد. می توان برنامه کاری انعطاف پذیری ترتیب داد. برای متقاضیان بین المللی، ما خدمات Coming to Delft و مشاوره شغلی شریک را ارائه می دهیم تا به شما در جابجایی شما کمک کند.ذرباره دانشگاه مقصد


دانشگاه صنعتی دلفت
دانشگاه صنعتی دلفت بر پایه های قوی بنا شده است. TU Delft به عنوان خالق آبراهه های هلندی معروف و پیشگام در بیوتکنولوژی، یک دانشگاه بین المللی برتر است که علم، مهندسی و طراحی را ترکیب می کند. این نتایج در سطح جهانی در آموزش، تحقیق و نوآوری برای مقابله با چالش‌ها در زمینه‌های انرژی، آب و هوا، تحرک، سلامت و جامعه دیجیتال ارائه می‌کند. برای نسل‌ها، مهندسان ما ثابت کرده‌اند که حل‌کننده مشکلات کارآفرینی هستند، هم در تجارت و هم در زمینه اجتماعی.


در TU Delft ما تنوع را به عنوان یکی از ارزش‌های اصلی خود می‌پذیریم و فعالانه مشارکت می‌کنیم تا دانشگاهی باشیم که در آن احساس کنید در خانه هستید و می‌توانید شکوفا شوید. ما برای دیدگاه ها و کیفیت های مختلف ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که این کار ما را نوآورانه تر، جامعه TU Delft را پر جنب و جوش تر و جهان را عادلانه تر می کند. ما با هم، راه حل هایی را با استفاده از فناوری تصور، اختراع و ایجاد می کنیم تا تأثیر مثبتی در مقیاس جهانی داشته باشیم. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم که درخواست دهید. درخواست شما مورد توجه منصفانه قرار خواهد گرفت.


چالش. تغییر دادن. تأثیر!بخش های دانشگاه


دانشکده مکانیک، دریانوردی و مهندسی مواد
دانشکده 3mE تحقیقات پیشگامانه ای را انجام می دهد که منجر به بینش های اساسی جدید و برنامه های چالش برانگیز در زمینه مهندسی مکانیک می شود. از ذخیره سازی انرژی در مقیاس بزرگ، ابزار پزشکی، فناوری کنترل و روباتیک گرفته تا مواد هوشمند، ساختارهای نانومقیاس و کشتی های خودمختار. مبانی و نتایج این تحقیق در آموزش برجسته و معاصر، الهام بخشیدن به دانشجویان و داوطلبان دکترا برای تبدیل شدن به مهندسان و دانشمندان مسئول و متعهد اجتماعی منعکس شده است. دانشکده 3mE یک دانشکده پویا و نوآور با دامنه بین المللی و امکانات آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا است. تحقیقات و آموزش بر طراحی، ساخت، کاربرد و اصلاح محصولات، مواد، فرآیندها و دستگاه‌های مکانیکی تمرکز دارد که به توسعه و رشد جامعه پایدار و همچنین رفاه و رفاه کمک می‌کند.آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است؟


آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:


  • 6نوامبر2022

  • 15آبان1401 می باشد.
روش اپلای برای فاند دکتری مهندسی مکانیک

  • لینک اپلای مستقیم: ورودتکمیل فرم پذیرش | پرداخت اینترنتی خارجی | پرداخت هزینه پذیرش

1 2 3 5