Hi, How Can We Help You?
موسسه ندای یاران کاووشگر با مجوز رسمی اعزام دانشجو به استرالیا در خدمت شما عزیزان است

درباره بورسیه دات کام

موسسه ندای یاران کاووشگر

امروزه بر همگان مشخص است که تعاملات علمی با بهترین سازمان ها و نهادها در سرتاسر دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از طرفی توسعه و گسترش این همکاری به صورت فرصت های تحصیلی، مطالعاتی و کاری با سازمان ها و مراکز آموزش عالی متعدد در سراسر دنیا نیازمند مهارت هایی نظیر فن بیان، نامه نگاری و مکاتبه اپلای، فناوری اطلاعات، روابط عمومی و غیره می باشد. از این رو تصمیم بر این شد که با تشکیل یک گروه با تجربه در این زمینه به کمک متقاضیان بپردازیم تا گام موثری در برقراری این تعامل سازنده ایجاد شود.

گروه بورسیه از کارشناسان در زمینه های مختلف علمی تشکیل شده است که هدف آن بهبود بخشیدن سطح کیفی دستاوردهای علمی محققین است. اعضای گروه بورسیه سابقه فعالیت در این زمینه را در سایر مجموعه ها داشته و تصیمیم به ارائه خدماتی مستقل و متفاوت از سایر رقبا تشکیل شده است.

 

ما با داشتن چندین سال تجربه در جنبه های گوناگون مانند پروسه های پذیرش و اپلای و مشاوره در زمینه تحصیلی و کاری، نگارش نامه های مکاتباتی و ویراستاری ترجمه متون علمی مفتخر هستیم تا کاری با کیفیت و در زمانی بسیار کوتاه ارائه دهیم. اعضای گروه بورسیه از کارشناسانی تشکیل شده است که در داخل و خارج از ایران تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده اند و مفتخر به ارائه خدمات مشاوره اپلای و اخذ پذیرش، ویراستاری و ترجمه متون علمی، نگارش نامه های اداری و کارهای مرتبط با ثبت حقوق مالکیت فکری است.

گروه مشاورین ما دارنده ی مدرک مشاوره جهت تحصیل در استرالیا با ارزیابی تمام شرایط، شما را در گرفتن بهترین تصمیم یاری رسانده و در کل مراحل پذیرش در دانشگاه‌های استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی در کنارتان خواهند بود.


هدف ما ایجاد یک محیط خدماتی آکادمیک برای مشاوره تحصیلی تخصصی دانشجویان است و با افتخار آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما هستیم تا با آسودگی خاطر به اهداف خود بیندیشید.

گواهی های بین المللی

نماد های رسمی در ایران

نماد اعتماد الکترونیکی بدون ثبت هیچ شکایتی در سایت های مشاوره تحصیلی. میتوانید بسادگی بررسی های لازم را انجام دهید.