989333696798+ . 982166595238+ info@borsieh.com
0
  • No products in the cart.

سفارش نگارش کاورلتر | ویرایش cover letter | نوشتن کاورلتر

کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر

هزینه نگارش کاورلتر: 600/000 تومان میباشد که در انتهای این فرم می بایست پرداخت گردد.

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس بورسیه انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

صفحه 1 از 3

کاور لتر چیست؟

زمانی که فردی برای پذیرش تحصیلی اقدام می‌کند باید برخی از مدارک را برای پروسه اپلای خود اماده کند. یکی از این مدارک، کاور لتر برای اپلای است.

کاور لتر نامه ای است به منظور قابلیت‎های متقاضی بر مبنای سوابق تحصیلی و همراه با اظهاراتی درمورد دلیل مناسب بودن وی در موقعیت تحصیلی می باشد. بسیاری از اطلاعاتی که در کاورلتر ارائه می شود مشابه با رزومه تحصیلی یا CV است. تنها این تفاوت وجود دارد که متن کاولتر برخلاف رزومه، به صورت تفصیلی و توضیحی است. علاوه بر این کاورلتر به شرحی در جهت قانع نمودن کمیته پذیرش برای انتخاب متقاضی در موقعیت ارائه شده است.

از آنجایی که پذیرش در هر دانشگاهی رویه‌ مخصوص به خود را دارد، ولی یکی از مدارک که در بیشتر مواقع برای متقاضیان کارشناسی ارشد و دکترا برای تکمیل مدارک پذیرش لازم می باشد کاورلتر می باشد. است. مهمترین نکته در فراهم کردن مدارک برای اخذ پذیرش تحصیلی، توجه به ترتیب مدارک؛ کاورلتر، رزومه تحصیلی، توصیه نامه، مقاله و سایر موارد می‌باشد.

اینجاست که اهمیت حیاتی کاورلتر مشخص می‌شود. به این دلیل که در پذیرش های تحصیلی تعداد درخواست ها زیاد است مراحل اولیه اهمیت بالاتری در قبول  و یا رد متقاضی خواهد داشت. بنابراین کوچک‌ترین نقص و یا عدم جذابیتی منجر به حذف وی از روند پذیرش خواهد شد. بنابراین با توجه به اینکه کاورلتر نخستین قدم در بررسی صلاحیت متقاضیان است بدون تردید، تعداد رد شدن متقاضیان در این مرحله بیش از سایر مراحل خواهد بود. بنابراین با نوشتن یک کاورلتر استاندارد و مناسب، شانس متقاضی در باقی ماندن روند پذیرش افزایش می‌یابد.

از طرفی زمانی اساتید و اعضای کمیته پذیرش حاضر به گذاشتن وقت برای بررسی مدارک متقاضیان  هستند که برای موقعیت مورد نظر دارای صلاحیت اولیه باشند که این صلاحیت اولیه از بررسی کاورلتر ناشی می‌شود.  بنابراین در صورت تمایل برای استفاده از از خدمات نگارش حرفه‌ای و ویرایش انگیزه‌نامه، متن ایمیل به منظور مکاتبه با اساتید، رزومه تحصیلیو کاری و کاورلتر با مشاورین ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست را تکمیل و ارسال کنید.

هزینه ielts | ددلاین دانشگاه های کانادا برای ترم پاییز | انگیزه نامه به انگلیسی | فرصت مطالعاتی کانادا

مشاوره: 09333696798