نگارش کاورلتر | سفارش نگارش کاورلتر | ویرایش cover letter | نوشتن کاورلتر

نگارش کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر

هزینه نگارش کاورلتر: 750/000 تومان میباشد که در انتهای این فرم می بایست پرداخت گردد.

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس بورسیه انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

Cover Letter

نام(Required)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, docx, zip, rar, Max. file size: 512 MB, Max. files: 5.
  اگر فایل آماده ای ندارید مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا کارشناس با شما هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد و اطلاعات لازم دریافت خواهد شد.
  قیمت:

  کاور لتر چیست؟

  زمانی که فردی برای پذیرش تحصیلی اقدام می‌کند باید برخی از مدارک را برای پروسه اپلای خود آماده کند. یکی از این مدارک، کاورلتر cover letter برای اپلای است.

  کاورلتر cover letter نامه ای پوششی است به منظور نشان دادن قابلیت ‎های متقاضی بر مبنای سوابق تحصیلی و همراه با اظهاراتی درمورد دلیل مناسب بودن وی در موقعیت تحصیلی می باشد. اطلاعات بسیاری که در کاورلتر ارائه می شود تقریبا مشابه با رزومه تحصیلی یا CV است. تنها با این تفاوت که برخلاف رزومه متن کاورلتر cover letter، به صورت تفصیلی و توضیحی است. علاوه بر این کاورلتر (cover letter) توصیفی در جهت قانع نمودن کمیته پذیرش برای انتخاب متقاضی در موقعیت ارائه شده است. کاورلتر باید CV آکادمیک شما را تکمیل کند و دلیل اپلای شما را توضیح دهد. کاورلتر فرصتی را فراهم می کند تا با انعطاف پذیری بیشتری درباره خود و شخصیت خود نسبت به سایر اسناد دیگر صحبت کنید.

   بطور کلی هر دانشگاهی رویه‌ مخصوص به خود را  در پذیرش دانشجو دارد، با این حال یکی از مدارکی که در بیشتر مواقع برای متقاضیان اپلای در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای تکمیل مدارک پذیرش لازم است کاورلتر می باشد. مهمترین نکته در فراهم کردن مدارک برای اخذ پذیرش تحصیلی، توجه به ترتیب مدارک؛ کاورلتر، رزومه تحصیلی، توصیه نامه، مقاله و سایر موارد می‌باشد.

  اینجاست که اهمیت کاورلتر مشخص می‌شود. به این دلیل که در پذیرش های تحصیلی تعداد درخواست ها زیاد است، مراحل اولیه اهمیت بالاتری در قبول و یا رد متقاضی خواهد داشت. بنابراین کوچک‌ترین نقص و یا عدم جذابیتی منجر به حذف متقاضی از روند پذیرش خواهد شد. بنابراین با توجه به اینکه کاورلتر نخستین قدم در بررسی صلاحیت متقاضیان است، بدون تردید تعداد رد شدن متقاضیان در این مرحله بیش از سایر مراحل خواهد بود. بنابراین با نوشتن یک کاورلتر استاندارد و مناسب، شانس متقاضی در باقی ماندن روند پذیرش افزایش می‌یابد. از طرفی زمانی اساتید و اعضای کمیته پذیرش حاضر به گذاشتن وقت برای بررسی مدارک متقاضیان  هستند که برای موقعیت مورد نظر دارای صلاحیت اولیه باشند که این صلاحیت اولیه از بررسی کاورلتر ناشی می‌شود.

  گاهی اوقات از کاورلتر به عنوان نامه اپلیکشن دکتری (PhD application letter) نام برده می شود، اما توجه کنید هرگز انگیزه نامه نیست و با آن اشتباه نگیرید. انگیزه نامه یا موتیویشن لتر از این جهت متفاوت است که مربوط به دلایلی است که چرا می خواهید تحصیل و پژوهش کنید، در حالی که کاورلتر متمرکز بر نشان دادن این است که شما برای یک برنامه مناسب هستید و به تشریح فاکتورهای ارائه شده در CV می پردازد. این یک تمایز مهم را بیاد به خاطر داشته باشید.

  ما با داشتن کارشناسان با تجربه در حیطه اپلای، می توانیم در صورت تمایل شما برای استفاده از خدمات نگارش حرفه‌ای و ویرایش انگیزه‌نامه، متن ایمیل به منظور مکاتبه با اساتید، رزومه تحصیلی و کاری و کاورلتر شما را با هزینه ای مناسب نسبت با دیگران و سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم. برای راهنمایی بیشتر نیز می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست را تکمیل و ارسال کنید.

  ویرایش sop | انگیزه نامه | رزومه | استادی پلن | توصیه نامه