0 امتیاز
در هلند توسط (1.6k امتیاز)
سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم اگر هلند متولد شده باشیم و 5 سال مداوم اونجا باشیم
آیا اقامت این کشور رو بهمون میدن یا خیر؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.8k امتیاز)

اگه هلند‌ هم متولد نشده باشید، ۵ سال اقامت در هلند به شما امکان درخواست اقامت دائم یا درخواست شهروندی رو خواهد داد. تفاوت متولد هلند بودن بسته به شهروندی و نوع اقامت والدین داره. مثلا والدینی که اقامت دائم دارند فرزندانشان اگه اشتباه نکنم شهروند میشن (صد درصد مطمئن نیستم) حتی اگه در زمان تولد هم والدین اقامت دائم نداشته باشند، بلافاصله بعد از گرفتن اقامت دائم اگه اشتباه نکنم برای فرزندانشان میتونن درخواست شهروندی کنن.

توسط (1.6k امتیاز)
من هلند دنیا اومدم پس از 5 سال به ایران برگشتیم و در حال حاضر 20 سالم هستش آیا الان هم اقدام کنم بهم میدهند یا خیر چجوریه؟
توسط (5.9k امتیاز)
اگه اون موقع درخواست میکردند والدینتون میگرفتید، (مگر اینکه استاتوس قانونی نداشتند) خیلی عجیبه که نکردند! الان ممکنه حتی امکان شهروندی هم داشته باشید، ولی از سطح سواد عمومی من خارج هست با وکیل تماس بگیرید یا اگه ایران هستید حتی سفارت شاید بتونه به شما کمک کنه.
توسط (1.6k امتیاز)
سفارت که بنده هر چقدر صحبت کردم باهاشون می گفتن باید با IND تماس بگیرید ما اصلا نمی دونیم چجوری هستش
توسط (1.8k امتیاز)
والدینتون در زمان تولد شما با چه نوع اقامتی در هلند بوده اند؟
توسط (1.6k امتیاز)
چون هلند قانونش قانون خون هست و نه خاک ولی خب علاوه بر دنیا اومدن 5 سال در اونجا بودیم
در جواب سوال دومتون هم چون ثانیه شمار دارد باید بگویم اقامت تحصیلی برای مقطع دکتری
توسط (1.8k امتیاز)
متوجه قسمت اول نشدم، سوال بود یا جواب چه سوالی؟!!
 ولی درست هست، الان کلا سه چهار کشور هستند که بر اساس حق خاک شهروندی میدن، و هیچ کشور اروپایی نداریم. ولی مساله اقامت متفاوت هست. البته اقامت دانشجویی هم محدودیتهایی داره. با وکیل تماس بگیرید، ممکن هست راهی داشته باشه. موفق باشید.
Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

132 سوال

198 پاسخ

174 دیدگاه

58 کاربر

...