0 امتیاز
در هلند توسط (1.4k امتیاز)

سلام من ساکن هلند هستم و دوره‌های full stack رو در مجتمع فنی تهران گذرونده بودم و الان ترجمه مدارکم همراهم هست اما سابقه‌ی کار در زمینه web developing یا front-end ندارم اما تمایل دارم وارد بازار کار بشم. اگه کسی تجربه یا پیشنهاد خاصی در زمینه انترنشیپ در شرکت‌ها رو‌داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.4k امتیاز)

یه سری program ها هستند که برای افراد در حوزه تک و برنامه نویسی، دوره آموزشی کوتاه مدت (چند ماهه) می‌گذارند و بعد کمک میکنند جذب شرکت ها بشن. فرقش با دوره های آموزشی دیگه اینه که به استثناء یک هزینه اولیه کم، اصل هزینه دوره ها بعد از استخدام شدن و به صورت قسطی گرفته میشه و بعضا خود شرکت های استخدام کننده هزینه اش رو متقبل میشن. بعضی از این دوره ها چون کیفیت خوبی دارند، شرکت ها برای استخدام نیروی جونیور بهشون اتکا می‌کنند.

من از این دوره که به این صورت برگزار میشه یکی دو تا فیدبک خوب شنیدم.

https://codaisseur.com/

البته غیرمستقیم. بنابراین تجربه شخصی من یا فردی که من مستقیم بشناسم نیست ولی به نظرم ارزش چک کردن داره. با توجه به اینکه هزینه اش زیاد نیست و اگر اشتباه نکنم تحت شرایطی میتونه رایگان باشه.

Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

132 سوال

198 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...