+1 امتیاز
در آلمان توسط (5.9k امتیاز)
دوستان کسی میدونه برای اپلای (نه ادمیشن) FAU مدارک باید لگال باشه؟

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.4k امتیاز)
مطمئن بشید که مدارک رو لگال شده در ویزامتریک میخوان یا اینکه تایید و برابر اصل دارالترجمه کافیه.همینکه ماها مدارکو میدیم واسه ترجمه به دارالترجمه، واسه دانشگاه و یونی اسیست کاملا قانونی، تایید شده، رسمی و اکی هست حتی واسه سفارت هم کفایت میکنه که خب واسه سفارت دادگستری و امور خارجه واسه مدارک تحصیلیتون میخاد.

(بازم میگم هیچ مهر دیگه ای لازم نیست مگر واسه پیوست و هم اینکه به صراحت سایت دانشگاهه اعلام کنه که ایرانیا باید مهر سفارتم بخوره البته خیلی تعداد کمه مثلا بعضی رشته های tum دیدم نوشته اینو)

(سرتیفاید/certified یعنی همون که میدید دارالترجمه کفایت میکنه، متاسفانه بد ترجمه میکنن این قسمت رو دوستان)

میمونه حالا اونایی که میگن فیزیک هم بفرست که خوب باید چند نسخه داشته باشیم

سه تا راه حل دارید:

۱. به همون دارالترجمه بگین چند نسخه بده که نسخه های بعدی نصفه قیمتش (نه نیازه وقتی بگیرید نه به یورو پرداخت کنید تازه نصف قیمت هم هست نسبت به هزینه اولین ترجمه)

۲.کپی برابر اصل بیرون بگیرید (از دفاتر رسمی یا دارالترجمه ها) ولی دقت کنید باید عین عکس گذاشتم، بالاش seal بشه و مهر و امضا به انگلیسی یا المانی بخوره بالا و پایینش

۳. برین ویزامتریک (که اکثرا فک میکنن تنها راه اینه که نیست)
0 امتیاز
توسط (770 امتیاز)
دوستان من در مورد لگال کردن سوال داشتم کسی که انجام داده میشه راهنماییم کنه پروسشو؟
توسط (1.4k امتیاز)
سلام
مدارک رو میدیم دارالترجمه ترجمه میشن مهرهای مر‌بوطه رو داشتن باشن
پیش‌پرداخت ویزامتریک رو میریزین
بعدش صبر میکنین تا وقت ها باز بشه
یک وقت تایید تصدیق مدارک میگیرین
میرین کارتونو انجام میدین

وقت‌های ویزامتریک هم از الان تا اخر March پر هستن
0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)
سلام دوستان برای دانشگاه های که میگن مدارک توی سایت آپلود کنید باید توی دفتر ترجمه اسناد رسمی بگیم که فایل مدارک هم بهمون بدن؟ و روز سفارت اونا چاپ شدش رو میخوان؟ من یکم گیج شدم میشه راهنمایی کنید
توسط (770 امتیاز)
از ترجمه هاتون با اپلیکیشن simple scanner اسکن بگیرید ، آپلود کنید .
Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...