نگارش توصیه نامه | سفارش توصیه نامه برای اپلای

نگارش توصیه نامه

هزینه نگارش توصیه نامه: 350/000 تومان میباشد که در انتهای این فرم می بایست پرداخت گردد.

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس بورسیه انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

Recom

نام(Required)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, docx, zip, rar, Max. file size: 512 MB, Max. files: 5.
  اگر فایل آماده ای ندارید مشکلی وجود نخواهد داشت زیرا کارشناس با شما هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد و اطلاعات لازم دریافت خواهد شد.
  قیمت:

  توصیه نامه یا ریکامندیشن به چه معناست؟

  توصیه نامه یا Recommendation Letter سندی است که توسط یک فرد مرجع مانند استاد راهنما، معلم، کارفرما، همکار و یا دوست شما در مورد شناخت وی از توانایی‌های شما نگارش می کند. این سند غالبا برای اخذ پذیرش تحصیلی یا کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

  توصیه نامه یا Recommendation Letter به طور معمول مورد استفاده دانشجویان و یا افراد جویای کاری است که متقاضی اخذ پذیرش در مقاطع بالاتر دانشگاه و یا در یک شرکت هستند. بدون تردید تمامی ما  برای مواردی از قبیل یک وام، ادامه تحصیل و یا جذب در یک سازمان نیازمند توصیه نامه یا به نوعی ضمانت نامه بوده ایم.

  معمولا موضوعی که در بین همه متقاضیان رایج است این می باشد که داشتن مقاله و رزومه قوی کمک بسیاری به اخذ پذیرش متقاضی در دانشگاه می کند. اما بهتر است از این موضوع غافل نشویم که داشتن یک انگیزه نامه و توصیه نامه قوی می تواند تاثیر به مراتب بیشتری در پذیرش متقاضی را داشته باشد. اهمیت نگارش توصیه نامه زمانی نمایان می شود که اگر متقاضی دارای مهارتی باشد که برای اثبات آن مدرکی نداشته باشد. در این صورت با نگارش توصیه نامه توسط یک استاد معتبر، این مهارت به اطلاع تیم پذیرش دانشگاه مورد نظر فرد منتقل می شود.

  توصیه نامه یکی از مؤثرترین ابزارهای قانع کردن کمیته پذیرش به منظور دریافت کمک‌ هزینه تحصیلی برای مقاطع تحصیلات تکمیلی است. در نوشتن توصیه‌ نامه باید به این نکته توجه کرد که این متن تا حد زیادی انعکاس دهنده­ ی توانایی‌ها و سابقه فردی شما است. در حقیقت توصیه نامه های تحصیلی، شرط لازم برای دریافت و پذیرش در فرآیند اپلای محسوب می شوند. اما شرط کافی برای دریافت پذیرش نیستند. از این رو است که همواره توصیه می شود که از بهترین استاد در رشته تحصیلی خود، ریکامندیشن دریافت کرد.

  توصیه‌نامه‌ها غالبلا به صورت مکتوب بوده و شخصا خود استاد و فرد توصیه کننده معمولا برای سازمان و دانشگاه مورد نظر اراسل می‌کند. اما در برخی موارد توصیه‌نامه به شکل غیرمکتوب و غیررسمی بوده و تنها یک سفارش شخصی بوده است که در این موارد شخص مرجع با برقراری یک تماس تلفنی این کار را برای متقاضی انجام می دهد. با این حال با توجه به گسترش جوامع بشری و اهمیت مکاتبات و سند سازی، نگارش یک ریکامندیشن (Recommendation Letter) رسمی اهمیت بسزایی یافته است.

  نوشتن کاور لتر برای اپلای | ویرایش sop | انگیزه نامه | رزومه | استادی پلن