0 امتیاز
در هلند توسط (1.8k امتیاز)
سلام. ببخشید با چه نوع ویزایی میشه ، بعد از پنج سال اقامت در هلند، برای شهروندی اقدام کرد؟ ایا با ویزای جستجوی کار یا تحصیلی هلند باشیم، جزو این پنج سال حساب می شه؟  همچنین اگر در این مدت چند ماه خارج از هلند باشیم و در حقیقت برای عدم پرداخت اجاره خودمون رو دیرجیستر کنیم، وقفه ایجاد می شه و اون پنج سال رو باید از اول حساب کرد؟ ممنون

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.6k امتیاز)

سلام، بله ویزای جستجوی کار جز ۵ سال محسوب میشه اما موقع درخواست برای کارت اقامت دائم نیاز به حداقل یک سال قرارداد کاری دارید و برای پاسپورت فقط نیاز به اجازه اقامت قانونی برای یک سال دارید.
در مورد وقفه تا اونجایی که آی ان دی برای من توضیح داد بستگی به نوع ویزا داره اما تجربه شخصی من میگه تا ۳ ماه خروج از هلند مشکلی پیش نمیاره و تو وبسایت آی ان دی چک کنید که اگر درست خاطرم مونده باشه عدد ۶ ماه رو هم دیدم اما جزییات و شرایطش یادم نیست، لطفا خودتون چک کنید.
در مورد دی رجیستر کردن راستش نظر و تجربه ای ندارم چون خودم به شخصه همیشه و حتی وقتی خارج از هلند بودم دی رجیستر نکردم.
حالا دوستان با تجربه تر شاید بهتر بتونند راهنماییتون کنند.

0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)
اقامت دائم اروپایی مدت زمان ویزای جستجوی کار از پنج سال حساب نمیشه. سایت آی اند دی رو چک کنید و در صورت نیاز با خود ای ان دی تماس بگیرید تا اطلاعات درست بگیرید
Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...