0 امتیاز
در هلند توسط (1.8k امتیاز)

سلام و عرض ادب 

بنده  مهندس Piping هستم با ۱۲ سال سابقه کار. با توجه به شرایطی که خودتون مستحضرید؛ قصد مهاجرت دارم. از لینکدین خیلی apply  کردم. برای position هایی که با تخصص و تجربه ام تطابق  دارند. اما متاسفانه فیدبکی نمیگیرم. 

چیزی که متوجه شدم اینه که مارکت نفت و گاز الان تو هلند خوبه؛ این را از میزان آگهی های تو لینکدین متوجه شدم. آیا تجربه های شما هم موید این موضوع هست؟ مهمترین احتمالی که برای به نتیجه نرسیدن apply  ها به ذهنم رسیده؛ current location  ام هست. بنابراین دارم apply میکنم برای کورس mba دانشگاه wittenburg که البته به پول ما حیلی گرونه و تو اولین قسط اش خواسته ۱۴ هزار یورو واریز کنم.  هدف اصلی ام اما واقعا اتمام تحصیل نیست .

میخوام از این فرصت استفاده کنم و بیام اونجا دنبال کار بگردم.  سوالم اینه که نوع کار پیدا کردن اونجا چگونه است؟ حضوری میشه رفت شرکت ها؟ یا باید رفت دنبال شرکت های کاریابی؟ اصلا با کسی که ویزای تحصیلی برخوردشون چطوره؟ آیا قابل تغییر به ویزای کاری هست؟ خودتون میدونید که چقدر راهنمایی و کمک شما تو این شرایط ارزشمنده برای ما‌. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگر امکانش را دارید. ارادتمند

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (800 امتیاز)
سلام
به نظرم اگه اونجا حضور داشته باشید
و جستجو کنید بالاخره نتیحه میگیرید
الان باید اولویت فقط رفتن باشه
0 امتیاز
توسط (1.6k امتیاز)

شما به نرم افزارها و آیین نامه های اروپایی مسلط هستید؟ این هم می تونه تاثیر گذار باشه، می دونم دانمارک یک ویزای دوساله جستجوی کار داشت قبلا، نمی دونم هنوز داره یا نه، یک سری شرایط و امتیاز بندی داشت می تونید چک کنید اگر شرایطش رو دارید با اون ویزا بیاید و بعد اقدام کنید، فکر ونم هزینه و زحمتش کمار از درس خوندن باشه
یک سوال یک شرکت گرافیکی ایرانی واسه اینکه بازار کار هلند رو داشته باشه به من پیشنهاد داده که من اینجا یک شرکت ثبت کنم به نام خودم و پروژه ها رو بگیرم به اونا بدم انجام بدن و یک درصدی بگیرم یا به عنوان نماینده اون شرکت تو هلند باشم که بتونن پول رو به حساب من واریز کنن و من بعد بهشون تو ایران برسونم!!! چنین کاری شدنیه؟؟ قانونیه؟؟ ممکنه برای من دردسر ایجاد کنه؟؟ هر اطلاعاتی یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شم بگید

توسط (800 امتیاز)
چطور "پروژه" میگیرید؟ اگه‌ میخواهید کار شرکت ایرانی رو نشون بدید و بازاریابی کنید کیفیت کار ایران انقدر پایین هست که شرکت ما از ایران برای کارهای گرافیکی شرکتهای اروپایی رو پیدا میکردیم.
اگه کانکشن و کار و کانترکت از اینجا دارید، دیگه با شرکت ایرانی کاری ندارید، میتونید بصورت پروژه ای کار واگذاری کنید و بجای درصد گرفتن نرخ رو به قیمت ایران محاسبه کنید و کلی سود ببرید‌
تراکنش مالی خاصی هم ندارید باید دستمزدشون رو یه طوری پرداخت کنید.
توسط (1.6k امتیاز)
نه کیفیت کارشون بالاست و تو یک زمینه خاصی کار می کنند... پروژه های بین المللی انجام دادن قبلا...یعنی کار رو خودم انگار بردارم و به صورت پیمانکاری بدم اونا انجام بدن؟؟ ریسکه اگر انجام ندادن یا ایراد داشت یا هر چیز دیگه بعد پای من گیره؟
می خوام بدونم قانونن همکاری با یک شرکت تو ایران بخاطر تحریما و اینا دردسر سازه؟؟
توسط (800 امتیاز)
اگه شما‌ شرکت بزنید، و پروژه بگیرید، که متوجه نشدم چطور پروژه میگیرید یا بیزینس پلن دارید یا نه، مسوول تحویل پروژه شرکت هلندی شما، نه شخص شما، خواهد بود. شرکت ایرانی، آژانس طرف قرارداد شماست و در قبال مشتری و محاکم هلندی مسوولیتی نداره.
تحریما و اینا به مسائل انتقال پول بر میگرده، نه همکاری حرفه ای.
Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...