0 امتیاز
در هلند توسط (1.8k امتیاز)
سوالم مربوط به ویزای orientation year یا همون زوکیار هست.

من حدودا 1 ماه دیگه دفاع پایان نامه ام رو انجام میدم و بعد از اون باید از دانشگاه unenroll کنم. میخواستم بدونم دقیقا چه زمانی باید برای ویزای زوکیار اقدام کنم؟

قبل از unenroll کردن از دانشگاه؟ یا اگر باید بعد از اون این کار رو انجام بدم؟ چند روز وقت دارم که برای زوکیار اقدام کنم؟؟

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)
نه سریع اقدام نکنید،
از طرف بعضی دانشگاه ها ایمیل میاد، واسه خود من ایمیل اومد که باید اقدام کنی، ولی من یه کم گذشت تا اقدام کردم، چون از همون روزی که تو سایت اقدام کنید تاریخ ویزاتون میخوره. البته بازم بپرسید شرایط هرکسی ممکنه فرق کنه.
توسط (1.8k امتیاز)
ممنونم. میشه بفرمایید چه دانشگاهی؟؟
توسط (5.9k امتیاز)
من vu دانشجوی ارشد بودم ، و تاریخ زوکیارم از روزی که تو سایت اقدام کردم شروع شد.
0 امتیاز
توسط (800 امتیاز)
شما هر موقعی اقدام کنید مدت ویزاتون یک سال بعد از تموم شدن ویزای فعلیتون‌ه. ولی اگر ویزای فعلیتون تموم شه و بعدش اقدام کنید اون وقت در آینده ممکنه به مشکل بخورین با IND.
در زودترین حالت هم ۳ ماه قبل از تموم شدن ویزای فعلیتون میتونین اقدام کنین برای زوکیار
توسط (1.8k امتیاز)
شما میفرمایید من هروقت اقدام کنم مدت ویزای من یکسال بعد از تمام شدن ویزای فعلی هست.
یعنی من که الان 12 ماه ویزا دارم، اگه برای زوکیار اقدام کنم، 24 ماه ویزا خواهم داشت؟! فکر نکنم اینجوری باشه.
چون وقتی فردی unenroll کنه، دانشگاه به عنوان اسپانسر برای IND نامه میزنه که دیگه اسپانسر شما نیست. بعد IND از شما میخاد سریعا تکلیف خودتون و مشخص کنید که چه جوری قراره تو هلند بمونید و یه DEADLINE کوتاه میده و بعد از اون اقامت دانشجویی رو باطل میکنه.
این توضیح یعنی اینکه نمیشه رو ویزای دانشجویی موند تا ویزای زوکیار بیاد.
توسط (800 امتیاز)
عذرخواهی میکنم من در مورد ویزای دانشجویی اطلاعی ندارم. تجربه‌ی من ویزای کاری برای PhD بود. چون با تموم شدن قرارداد PhD ویزا هم تموم میشه همه چی مشخصه که کی باید برای زوکیار اقدام کرد. امیدوارم بقیه دوستانی که تجربه دارن راهنماییتون کنن
زوکیار شما از تاریخی که اقدام میکنید شروع میشه. نهایتا تا سه ماه قبل از اتمام ویزاری فعلیتون میتونید اقدام کنید.
من از ای آن دی پرسیدم گفتن میخایید دیرتر اقدام کنید بزارید مثلا دو هفته مونده به اتمام ویزای فعلیتون اقدام کنید. بعد از اقدام به صورت موقت استیکر میزنن تو پاسپورت تا وقتی که کارت اقامتتون حاضر بشه
توسط (1.8k امتیاز)
من سوالم چیز دیگه ای بود. فکنم خوب مطرح نکردم.
من 12 ماه ویزا دارم درسم هم 1 ماه دیگه تموم میشه. بعد از درس باید unenroll کنم. و قطعا نمیتونم 11 ماه رو ویزای دانشجویی موجود بمونم درسته؟ چون دیگه دانشجو نیستم و IND اینجوری اقامت و باطل میکنه.
حالا سوال من اینه که اگر من 25March unenroll کنم. چه زمانی باید برای زوکیار اقدام کنم؟
شما فکر کن من تا December هم ویزا دارم
توسط (800 امتیاز)
نمیدونم این مورد رو. تو توییتر به ای ان دی دایرکت بدید و بپرسید سریع جواب میدن
توسط (1.8k امتیاز)
او توییتر داره؟؟
ممنون
0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)

جواب سوالاتون اينجا هست
لینک دانلود

Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...