0 امتیاز
در هلند توسط (800 امتیاز)

سلام.
بنده ترم ۸ کارشناسی عمران از دانشگاه دولتی هستم معدلم ۱۸.۸۸ هستم (نرم افزار اتوکد ، ایتبس ، سیف ، سپ ، ایپنت و... بلدم و از ایتبس و سیف و سپ گواهی های جدا دارم ) و تا مدتی دیگه ایلتس میگیرم خواستم ببینم به نظر شما امکانش هست فاندی به بنده برای مستر تعلق بگیره ؟؟
اگه بتونم یه مقاله هم بنویسم و در این مقاله با نرم افزار اباکوس کار کنم به نظر شما تاثیر گذار هست ؟
به نظر شما کدام گرایش های عمران برا گرفتن فاند راحت تر هست

4 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.6k امتیاز)

سلام. خیر نرم افزار هیچ تاثیری نداره. توجه هم داشته باشید به جز اتوکد، بقیه نرمافزارهایی هم که اشاره کردید تو هلند استفاده نمیشه.
این قسمت از پاسخ مربوط به دانشگاه TU Delft هست. با توجه به رزومه، شما علاقه مند به سازه هستید. این یعنی تنها انتخابتون همین دانشگاهه
دانشگاهی که درس میخونید مهم هست و معدل (و فرصت مطالعاتی تو یک دانشگاه معتبر خارج از ایران). البته مقاله هم که مشخصه مفیده.
نسبت به گرایش fund داده نمیشه، fund نسبت به توانایی و رزومه فرد داده میشه و تعدادشون هم به شدت کم هست. من ندیدم غیر از 2-3 دانشگاه برتر ایران کسی fund بگیره

0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)
برای فاند گرفتن توی ارشد معدل و نمره زبان بالا مهم هست و داشتن مقاله هم قطعا تاثیر گذار خواهد بود.
نرم افزارهای رشته شما رو خیلی اطلاع ندارم ولی اباکوس هم اینجا استفاده میشه و تا جایی ک اطلاع دارم برای رشته شما هم بدردبخور هست.
0 امتیاز
توسط (1.8k امتیاز)

این نرم افزارها امریکایی هستن و تو اروپا فقط تو دانمارک تا جایی که من می دونم باهاش کار می کنن بنابراین به کارتون نمی یاد
استفاده از نرم‌افزارهای متن باز و آزاد رو یاد بگیرید. همه جا به کارتون خواهد اومد.
Free, Libre, and Open Source Software FLOSS
اوتوکد و رویت و تکلا و انسیس اینا خیلی به کار می یاد

0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)
اگر منظورتون از سپ SAP اون سپی که من فکر میکنم هست (رشته صنایع) قطعا این نرم افزار در صنعت خیلی خیلی استفاده میشه کارخود من با سپ هست و شرکتهای خیلی زیادی با این نرم افزار کار میکنن، ولی از لحاظ آکادمیک من اطلاعی ندارم فکر نمیکنم تو محیط آکادمیک استفاده بشه
توسط (800 امتیاز)
ممنون از جوابتون
ولی این نرم افزار مورد نظر بنده در اعضای سازه و پی سازه جهت مدل و انالیز و طراحی میباشد و فرق میکند
Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...