0 امتیاز
در هلند توسط (800 امتیاز)

سلام، من با همسرم تحصیلی اقدام کردیم، میشه لطفا هزینه اجاره مسکن و زندگی برای دونفر داخل شهرو بفرمایید حداقل چقدر است؟ اگه ۲، ۳ شهرو بفرمایید ممنون میشم

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.8k امتیاز)

سلام. شما اگر تخصیلی اقدام کردین و اون دانشکاه رو بفرمایید میشه راهنمایی کرد. ولی تا جایی که من اطلاع دارم به طورکلی هزینه اجاره در شهرهای امستردام اوترخت لیدن شاید دلفت و دنهاق نسبت به بقیه شهرها بالاتر هست و البته در تمامی شهرهای هلند زمان میبره تا خونه ای برای اجاره پیدا کنین

توسط (800 امتیاز)
سپاسگزارم ، ولی دانشگاه هنوز معلوم نیست،
از چه نظر زمان میبره
توسط (1.8k امتیاز)
پیدا کردن بسیار سخته
خونه کمه یا قیمت اجاره بالاست
0 امتیاز
توسط (1.6k امتیاز)

شهرهایی کوچک مثل نایمخن و ارنهم آپارتمان کوچک برای ۲ نفر با هزینه انرژی بین ۷۵۰ تا ۸۵۰_شهرهای دیگه مثل خرونینگن که دانشجو زیاد داره یکی از دوستام ۸۵۰ بدون هزینه انرژی خونه کمتر پیدا نکرد و یکیشون ۱۵۰۰تا_بسته به فصل اجاره قیمت‌ها تفاوت دارند تا حدی.سپتامبر خیلی خونه کمه به خاطر دانشجو. روتردام هم فک کنم از ۱۰۰۰تا شروع میشه
اینها تجربیات خودم و دوستام بوده. عمومیت نداره
این رو هم درنظر بگیرید همسر دانشجو کارشناسی و ارشد حق کار نداره مگر اینکه ویزای کار بگیرند بعد از آمدن به اینجا

0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)

هزينه ها بستگي به شهرتون و همينطور نوع سبك زندگيتون داره مثلا تو يك شهر شما با ٤٠٠-٥٠٠ يورو يك سوييت اجاره مي تونيد بگيريد مثل شهرهاي بزرگ و دانشجويي و يك شهر دورتر با همين هزينه اپارتمان و اگر خيلي پرت باشه خونه ! در مورد هزينه زندگي هم با هزينه انرژي و ماليات وو در كمترين حالت ماهي ٦٠٠ حدودا لازم هست و اگر بيشترش كنيد خوب كم كم رفاه بهتري داريد.

Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...