+2 امتیاز
در روادید دانشجویی کانادا توسط (1.6k امتیاز)
آیا می‌توان مدرک تمکن مالی مرتبط با چند ماه پیش ارائه کرد؟ حتما این تمکن باید برای زمان نزدیک باشه؟

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (1.8k امتیاز)

بهتر است که برگه تمکن مالی، نهایت چند ماه قبل از تاریخ مصاحبه شما (appointment time) صادر بشه. این برای ترجمه رسمی سندِ خانه، دفتر کار، کارخانه و… است. اما باید گواهی تمکن مالی که بانک آن را صادر می‌ کند، حداکثر برای ۱۵ روز پیش از تاریخ مصاحبه باشد تا کنسول، به اعتبار آن، اطمینان حاصل کند. مهم نیست که این گواهی، به دلار کانادا صادر می‌ شود یا یورو یا دلار آمریکا؛ مهم آن است که ۵ چیز را نشان دهد:

• گردش حساب شش ماهه اخیر باشد
  • موجودی با حد نصاب موردنظر سفارت مطابقت داشته باشد.
  • میزان گردش حساب شما را به لاتین ارائه دهد.
  • مهر اداره بین‌المللی بانک را داشته باشد و هولوگرام داشته باشد.
  • گردش حساب در شش ماه اخیر به صورت ریز و جزئی، ضمیمه نامه تمکن مالی باشد.
توسط (1.8k امتیاز)
بازه تمکن مالی و گردش حساب مورد درخواست سفارت کانادا، ۳ ماه اخیر از تاریخ درخواست می باشد. با توجه به اطلاعات ارائه شده سفارت کانادا، مبلغ مورد نیاز تمکن مالی ویزای کانادا، هر نفر ۵۰.۰۰۰ دلار کانادا است. مدت اعتبار تمکن مالی ویزای کانادا، ۷ روز از تاریخ صدور آن می باشد. تمکن مالی کانادا، باید ممهور به مهر شعب ارزی بانک صادر کننده باشد و مدیر شعبه ارزی نیز آن را به امضاء برساند.
0 امتیاز
توسط (5.9k امتیاز)
سلام دوستان من پولم در بانک پاسارگاد بخاطر تمکن گذاشتم، الان سه ماه میشه،اما مشخص نیست من کی مدرک زبانم و میگیرم و اپلای میکنم بنظرتون من پولمو بردارم بزارم یه بانک دیگه بخاطر سود ؟
پول که متاسفانه صفر میشه ارزشش.
من تیرماه که قیمت پوند ۳۶۵۰۰ بود با کارمزد صرافی نشد برم و ژانویه اومدم با قیمتهای ۴۸ تومن و ۵۵ تومن
ببینید بصورت ارزی تبدیل کنید میشه؟ چون شما فقط ۲۸ روز نیاز دارید برای سفارت.
و برخی دانشگاهها هم البته تمکن مالی میخوان.
اونا رو هم در نظر بگیرید.
توسط (1.8k امتیاز)
دوست عزیز وقتی کارتون مشخص نیست و فاصله ی زیادی تا اپلای دارید میتونید استفاده کنید. نیازی به نگهداشتن پول برای زمان طولانی در حساب نیست
Smiley face

به سامانه مشاوره تحصیلی بورسیه خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

133 سوال

199 پاسخ

174 دیدگاه

60 کاربر

...