Hi, How Can We Help You?
موسسه ندای یاران کاووشگر با مجوز رسمی اعزام دانشجو به استرالیا در خدمت شما عزیزان است

پروفایل لینکدین

5/5 - (2 امتیاز)

ساخت پروفایل لینکداین

روند سفارش نگارش و طراحی پروفایل لینکداین

  1. اطلاعات خود را در فرم پایین صفحه وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب ورد به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه
  7. زمان تحویل با دو حالت 9 روز یا 5 روز کاری که میتوانید در فرم مشخص نمائید
  8. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان تا دوبار (حداکثر ظرف 12 روز پس از دریافت خدمات)

لینکداین و اپلای 

یکی از قابلیت های کاربردی لینکداین استفاده در پروسه اپلای می باشد. لینکداین به عنوان یک شبکه اجتماعی غالبا بستر و پلتفرم افراد اکادمیک و کارفرمایان برای پیدا کردن و ارتباط با یکدیگر می باشد. در مسیر مهاجرت تحصیلی و حتی کاری، متقاضیان می توانند از لینکداین به بهترین وجه ممکن برای نمایش رزومه و توانایی خود استفاده کنند چون نخستین جایی که اساتید مربوطه یا کارفرمایان برای بررسی وضعیت و سابقه افراد به آن رجوع می کند پروفایل لینکداین شماست.

علاوه بر قابلیت یک روزمه آنلاین بودن پروفایل لینکداین، می توانید از آن برای ایجاد یک شبکه از محققان و همکاران در زمینه مورد نظر خود استفاده کنید. علاوه براین با کمک پلتفرم لینکداین می توانید به روز ترین پوزیشن های تحصیلی و کاری، آگهی‌ها و بورسیه های تحصیلی را پیدا کنید. در بحث اپلای تحصیلی مهمترین مزیت لینکداین  ایجاد یک رزومه به روز و فعال در حوزه تحصیلی می باشد.  پس لینکداین را به عنوان رزومه تعاملی خود و مکانی برای نشان دادن مهارت های خود، بیان داستان ها و ایجاد شبکه با کارفرمایان و متخصصان در نظر بگیرید تا بتوانید شروع به ساختن حرفه خود کنید.

با توجه به اهمیت لینکداین، پروسه ساخت و تکمیل این پلتفرم یکسری ترفندها و روش ها دارد تا کمبودها در رزومه افراد را بهترین وجه ممکن پوشش داده شود. پس برای تکمیل و ساخت پروفایل لینکداین بسیار وقت بگذارید و در صورت امکان از یک فرد باتجربه در ساخت ان کمک بگیرید. چون همانطور که گفته شد اولین جایی که اساتید یا کارفرمایان به آن مراجعه می کنند پروفایل لینکداین متقاضیان می باشد. همچنین می توانید از کمک کارشناسان ما در ساخت نگارش و طراحی صفحه لینکداین خود بهره ببرید و پروسه صفر تا صد یک پروفایل حرفه ای را به کارشناسان ما بسپارید.

فرم درخواست اولیه نگارش و طراحی صفحه لینکداین