Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره تلفنی اپلای


فرم درخواست مشاوره تلفنی مشاوره اپلای

مشاوره تلفنی اپلایمشاوره اپلای از دانشگاه های خارجی

پروسه اپلای یک مسیر طولانی و زمان بر و همراه با فراز و فرودهایی است که بودن در این مسیر بستگی به پشتکار و استقامت متقاضی دارد چون ممکن است چندین سال به طول بی انجامد. مکاتبه با استاتید بسیار زیاد و متنوع بودن دانشگاه ها و مدارک مختلفی که هر یک نیاز دارند و عدم پاسخ گویی اساتید به مکاتبه افراد و فرایند اخذ ویزای تحصیلی همگی فرایندی استرس زا هستند که بر چالش های فرآیند اپلای افزوده کرده اند. بنابراین هر فردی چه دانشجو چه دانش آموز که وارد مسیر اپلای و مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور می شود ناگزیر باید دو سرمایه گرانبهای خود را صرف اپلای کند. نخستین سرمایه، همان سرمایه مادی است که باید در این راه پرداخت کرد که صرف اماده سازی مدارک، آزمون های زبان، شهریه های تحصیلی و هزینه های جانبی می شود. دومین سرمایه که به نوعی معنوی محسوب می‌شود زمان و عمر یک فرد می‌باشد. حال اگر یک فرد بدون آگاهی و مشورت با افراد متخصص یا باتجربه در زمینه اپلای و صرفا با آزمون و خطا این فرآیند را جلو برود با مشکلات متنوعی و چه بسا ضایع شدن این دو سرمایه مواجه شود.

اصلی‌ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه‌های خیلی خوب در اپلای عدم شناخت و آگاهی از نکات و ترفندهای طلایی اپلای است که فقط با کسب تجربه یا راهنمایی از یک فرد با تجربه می توان به ان دست پیدا کرد. بنابراین، برنامه‌ریزی صحیح، مشاوره اپلای مناسب و پشت سر گذاشتن یک فرایند، قدم به قدم ضروری است.

از این رو مشاوران بورسیه براساس تجربه کافی و طی کردن این مسیر هم برای خود و هم برای موردهای بسیاری در حیطه مهاجرت تحصیلی، مشاوره تحصیلی کاملا متناسب با نیازها و رزومه متقاضیان ارائه می‌دهد و برای ارائه مشاوره از روش‌های گوناگونی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می‌کند تا بتواند مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را ارائه دهد.

برای مشاوره اپلای، نخست سوابق و رزومه متقاضی گرفته می شود و با بررسی پیشنیه متقاضی و اطلاعات به‌ دست‌ آمده از ان، مشاوره مخصوص داده می‌شود. این بخش با توجه به سوالات شما خواهد بود و هر ابهامی که شما داشته باشید توسط گروه مشاوره دهنده رفع می‌شود.

بنابراین در صورت تمایل برای سنجش شرایط خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌‌های خارج از کشور و سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌‌های حضوری و با بررسی سوابق تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهند.

مراحل انجام مشاوره تلفنی در مجموعه بورسیه

    1. ثبت سفارش اولیه به همراه پرداخت هزینه (بدون پرداخت هزینه سفارشی ثبت نخواهد شد)
    2. بررسی فرم درخواست توسط کارشناس و انجام هماهنگی برای توافق موضوع بحث
    3. تحقیق و بررسی کارشناس بر اساس نیاز شما برای داشتن یک مشاوره مفید و سودمند
    4. تماس واتساپ یا مستقیم برپایه هماهنگی اولیه در زمان مقرر