Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان

خدمات اپلای تحصیلی

خدمات اپلای تحصیلی

خدمات اپلای تحصیلی بورسیه نیازهای دانشجویان در فرآبند اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی را برآورده میکند. با توجه به پیچیدگی و زمانبر بودن دریافت پذیرش، اخذ ویزا و … خدمات بورسیه نیز به تمامی بخش ها توجه دارد و دانشجویان با حداقل هزینه می توانند مشاوره تحصیلی های لازم را دریافت کنند.

خدمات اپلای تحصیلی

خدمات اپلای تحصیلی

خدمات اپلای تحصیلی بورسیه شامل تمامی مقاطع و دوره های تحصیلی مب شود:

مشاوره تحصیلی اپلای

بسیاری از افراد در دوره های لیسانس، ارشد، دکتری و فوق دکتری سعی دارند در خارج از کشور تحصیل نمایند. در این مسیر قوانین و استاندارهای بسیاری وجود دارد و مجموعه بورسیه سعی دارد در این مسیر شما را همراهی کند. مشاوره تحصیلی برای گرفتن پذیرش از بهترین دانشگاه های جهان به وسیله افرادی با سطح علمی و مهارت اپلای و مکاتبه بالا شانس موفقیت شما را بسیار بالا می برد.

نگارش موتیویشن لتر | سفارش توصیه نامه

ثبت نام کالج

کالج یکی از پرطرفدارترین و ساده ترین روش گرفتن پذیرش و ویزا برای دانشجویان ایرانی را دارد. گروه بورسیه می تواند در این مسیر همراه شما باشد و در کمترین زمان، با رعایت استانداردها، بهترین کالج ها را به شما پیشنهاد کند و پذیرش آنها را دریافت نماید.

البته با توجه به مشکلات ویزا، فقط مشاوره اخذ ویزا با ما میباشد و اینکه به دلایل سیاسی و … اگر ویزا رد شود گروه ما مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد (در این مسیر تعهد داده میشود که کار سفارت به درستی انجام گیرد و مشکل از کارهای سیستمی نخواهد بود)

دریافت بورسیه برای اپلای

برای بسیاری از دانشجویان ایرانی، هزینه های تحصیل در کشور مقصد زیاد بوده و نمیتوانند از پس آن بر بیایند. مجموعه بورسیه با کادر مجرب در بهترین دانشگاه های جهان سعی دارد بهترین موقعیت تحصیلی به همراه فاند را برای شما فراهم کند. فاند جنبه های مختلفی را شامل میشود که با توجه به رزومه تحصیلی شخص به وسیله کارشناس به دانشجو پیشنهاد و پیگیری میشود.

البته باید دقت داشت که رزومه تحصیلی شما می بایست حداقل های کمیته پذیرش دانشگاه ها را داشته باشند زیرا ما می بایست ابتدا از این سیستم عبور کنیم.

پذیرش مدرسه های تابستانی

یکی از دوره های تخصصی و کاربردی که در طول تعطیلات تابستان برگزار می شود مدارس تابستانی است. مدرسه تابستانی روش جدید آموزشی است که برای ارائه مباحث آموزشی فشرده مرتبط با مهارت­ها علمی و کاربردی برای متقاضیان توسط مدارس و دانشگاه ها در زمان تعطیلات تابستانی ارائه می شود. دوره های مدرسه تابستانی برای تمامی قشر مانند دانش آموزان و دانشجویان و حتی اعضای هیات علمی ارائه می شود.

خدمات مکاتبه اپلای

یک عامل مهم برای گرفتن پذیرش برقراری ارتباط با مراکز آموزشی با استانداردها است. به طور مثال بسیاری از پوزیشن ها را میتوان از طریق استاد اقدام کرد و نظر استاد را به خود جلب کرد که این ارتباط با ایمیل شروع میشود. در فرایند اپلای، نامه های مکاتباتی مختلفی برای مشخص کردن هدف، علاقه و مهارت دانشجو هستند که دانشجو باید برای کمیته پذیرش ارسال کند که در ادامه این خدمات معرفی می شوند:

استادی پلن

استادی پلن که به معنی برنامه درسی است و بدین منظور نگارش می شود تا برای آفیسرهای اداره مهاجرت برنامه تحصیل در رشته و دانشگاه و کشور مقصد را تشریح کنیم. استادی پلن یکی از عوامل بسیار مهم در فرآیند اخذ ویزای تحصیلی می باشد. در استادی پلن باید آفیسر را متقاعد کنیم فقط تا زمان تحصیل قصد داریم در آن کشور تحصیل کنیم. نگارش یک استادی پلن استاندارد نیازمند این است که متقاضی باید به آن نگاه ویژه ای داشته باشد، زیرا یکی از مهمترین مدرک در اخذ ویزا می باشد. بنابراین بایستی زمان کافی را برای نگارش این مدرک صرف کرد.

انگیزه نامه – SOP

یکی از مهمترین مدارکی که متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی یا کاری بایستی آن را نگارش کنند انگیزه نامه می باشد. انگیز نامه یا بیانیه هدف با اسامی مختلفی نظیر Personal Statement و Statement of purpose معرفی می شوند. اکثر دانشگاه ها از متقاضیان درخواست نامه ای در محدوده 500 الی 2000 کلمه با عنوان انگیزه نامه (SOP) می نمایند. دلیل اهمیت انگیزه نامه این است که یک انگیزه نامه استاندارد نشان‌ دهنده توانایی‌ها، تجربیات و انگیزه افراد برای تحصیل در رشته و همچنین دانشگاه مطلوب مورد نظر شما می باشد. انگیزه نامه تنها قسمتی از مدارک می باشد که کاملا تحت نظر شما است، بنابراین تنها پل ارتباطی مستقیم با دانشگاه مورد نظر می باشد که خود را از میان دیگر متقاضیان متمایز کند.

رزومه تحصیلی و CV

رزومه تحصیلی (Curriculum Vitae) یک چکیده مختصر و منظم از تجربیات شخصی و همچنین مهارت های یک فرد است. رزومه یک کلمه فرانسوی (résumé) می باشد که به زبان فارسی هم به همین اسم یا به صورت سی-وی شناخته می‌شود. رزومه دارای چند بخش مجزا می باشد که خلاصه‌ای از سوابق کاری و تحصیلات و مشخصات فرد در آن بیان می شود که هدف اصلی‌ آن این است که در یک الی دو صفحه یک تصویری مشخصی‌ از متقاضی را برای استاد مربوطه یا کمیته پذیرش نشان دهد. از این رو رزومه باید مختصر و موثر باشد. یک رزومه تحصیلی استاندارد و قوی تاثیر بسیاری در کسب انواع کمک هزینه تحصیلی‌ دارد.

کاورلتر

کاورلتر یا نامه پوششی، سندی است که ینا به اهداف ان در موارد مختلف استقاده می شود. مثلا اگر برای پذیرش تحصیلی نگارش شود به عنوان انگیزه نامه کاربرد خواهد داشت و قصد و اگر برای مقاله نوشته شود نشان دهنده نقاط قوت مقاله می باشد تا به مجله اطمینان خاطر داده شود که این مقاله به مجله دیگری ارسال نگردیده است. کاورلتر باید به مخاطب انگیزه کافی را منتقل کند تا یک مصاحبه با متقاضی داشته باشد و یا با پذیرش متقاضی برای فرصت مورد نظر توانایی وی را بیازماید.

ایمیل های مکاتباتی

نگارش نامه های اداری همانند انواع نامه های دیگر برای اخذ پذیرش، ارسال مقاله و یا پتنت و یا انواع نامه های مکاتبه با استادان و یا کارمندان سازمان های مختلف، اهمیت بسزایی در موفق بودن فرایند دارد. در بسیاری از مواقع دانشجویان برای ارائه کردن درخواست های خود از مراکز و سازمان های مختلف بین المللی دچار مشکل در زمینه ارتباط گیری و مکاتبات می شوند و عدم توانایی در این زمینه موجب از دست رفتن فرصت های پیش رو می شود. بنابرین بایستی با کم و کیف یک ایمیل و نامه استاندارد آشنا بود.

توصیه نامه

ریکامندیشن لتر (Recommendation Letter) یا همان توصیه نامه،سندی است که یک شخص مرجع و معتبر مانند استاد راهنما، معلم، کارفرما درباره ی شناخت خود از فرد و توانایی‌ها و نقاط قوتش می نویسد. غالبا این نامه برای اخذ پذیرش تحصیلی یا کاری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین توصیه‌نامه یکی از مؤثرترین راه برای قانع کردن کمیته پذیرش جهت دریافت کمک‌ هزینه تحصیلی برای مقاطع تحصیلات تکمیلی است. همچنین توصیه نامه، شرط لازم برای دریافت و پذیرش در فرآیند اپلای به شمار می رود.

طراحی سایت شخصی برای اپلای

بدون تردید ارائه موثر از خود و سوایق خود به صورت یک جلوه بصری می تواند تاثیر فزاینده ای در معرفی متقاضی به سایر پژوهشگران و سازمان های سرتاسر دنیا می باشد. فالمثل موسسات و شرکت های بزرگ دنیا همانند ResearchGate GmbH، Elsevier و Google با ایجاد کردن محیطی برای ایجاد صفحات شخصی سعی در فراهم کردن شبکه های موثر بین پژوهشگران سراسر دنیا می باشند. در فرایند پذیرش تحصیلی ساخت یا سایت حرفه ای و آکادمیک می تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت در فرایند اپلای داشته باشد.

☑️ پیشنهاد مطالعه: مشاوره کالج | مشاوره اپلای | مشاوره اسکایپ

خدمات اپلای تحصیلی