Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان
ژانویه 24, 2024

تحصیل کارشناسی در استرالیا + راهنمای اپلای استرالیا

کشور استرالیا با برخوداری از دانشگاه های برتر در رتبه بندی های جهانی باعث شده تحصیل در استرالیا یکی از مقاصد پرطرفدار در بین دانشجویان می باشد. از انجایی که کشور استرالیا از سیستم آموزشی مدرنی برخودار است حتی در مقاطع دبیرستان هم پذیرای بسیاری از دانش آموزان می باشد. از ویژگی های تحصیل در دانشگاه های استرالیا می توان به داشتن برنامه های متنوع تحصیلی و توجه بر اموزش آکادمیک همراه حرفه محور اشاره کرد تا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی  سریعتر وارد بازار کار شوند. برخی از دانشگاه های استرالیا برای مدرک کارشناسی نیز کاریابی در سال آخر دوره تحصیلی ارائه می دهند. این بدان معناست که با تحصیل کارشناسی در استرالیا، پایه ای قوی در مورد زمینه تحصیلی خود در طول دوره کسب خواهید کرد و سپس می توانید فوراً حرفه خود را آغاز کنید.

تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا شما را با دانش مفهومی، آموزش از طریق تجربیات کاری استادان دانشگاه و تمرین مفاهیم درسی از طریق روش های مختلف مطالعه در دانشگاه پرورش می دهد. انتخاب دانشگاه مناسب برای رشته مورد نظر شما در ادامه مسیر تحصیلی مهم است و این مقوله را نیز دانشگاه های استرالیا به شما ارائه می دهند و شما را در تصمیم گیری صحیح یاری می دهند. مدت زمان تحصیل کارشناسی در استرالیا بین 3 تا 4 سال می باشد و در این مدت شما در یک محیط آموزشی تحصیل می کنید که در رتبه بندی های جهانی زبان زد همگی است.

 • وجود دانشگاه های برتر: دانشگاه های استرالیا براساس سیستم رنکینگ موسساتی نظیر فایننشال تایمز، QS، آموزش عالی تایمز، شانگهای و غیره معمولا در بین بهترین دانشگاه های جهان اعلام می شود. شایان ذکر است که 7 دانشگاه در استرالیا در بین 100 دانشگاه برتر جهان براساس سیستم رتبه دهی QS در سال 2023 جهان قرار دارند.
 • برخوداری از سیستم آموزشی با کیفیت: وجود دانشگاهای معروف در سطح جهان با رتبه های برتر نشان دهنده کیفیت سیستم آموزشی در استرالیا می باشد. کشور استرالیا به دلیل محبوبیت برای آموزش ساختاریافته و هدفمند، در رتبه هشتم برای ارائه آموزش عالی در سراسر جهان قرار دارد بطوریکه در حدود 22000 دوره تحصیلی در بیش از 1000 موسسه آموزشی بستری برای آموزش عالی را فراهم کرده اند.
 • برخوداری از تنوع فرهنگی: این کشور علاوه بر برخوداری از آموزش های با کیفیت، دانشجویان بین المللی بسیاری را از نقاط مختلف در سراسر جهان جذب می کند که آن را تبدیل به یک محیط پرجنب و جوش با فرهنگ های متنوع کرده است. از این رو دانشگاه های استرالیا به دانشجویان پیشنهاد می کنند تا با سایر دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف ارتباط برقرار کنند و با آنها ارتباط قوی ایجاد کنند.

برای تحصیل مقطع کارشناسی در دانشگاه های استرالیا، باید معیارها و شرایط لازم را داشته باشید. اگرچه شرایط دقیق پذیرش از یک برنامه به برنامه دیگر و از یک دانشگاه به دانشگاهی دیگر متفاوت است؛ با این حال تقریبا اکثر دانشگاه ها شرایط اولیه یکسانی دارند. شرایط کلی برای پذیرش کارشناسی در استرالیا عبارتند از:

 • فارغ التحصیل مقاطع متوسطه و داشتن دیپلم
 • برخوداری از مهارت در زبان انگلیسی
 • داشتن نمرات خوب در دبیرستان

فارغ التحصیل مقاطع متوسطه و داشتن دیپلم

اگر قصد دارید برای مقطع کارشناسی در استرالیا تحصیل کنید، باید گواهی تحصیلی 12 ساله خود از دبیرستان را برای تحصیل دوره های کارشناسی در استرالیا ارسال کنید.

برخورداری از مهارت زبان انگلیسی

دانشجویان بین المللی که قصد پذیرش در دانشگاه های استرالیا را دارند، داشتن تسلط در زبان انگلیسی، یکی از الزامات مهمی است که باید ارائه دهند. حداقل نمرات مورد انتظار آزمون های زبان عبارتند از:

 • حداقل نمره آیلتس 6 – 6.5
 • حداقل نمره تافل 79
 • حداقل نمره آزمون PTE درحدود 42

داشتن نمرات خوب در دبیرستان

حداقل نمره لازم برای تحصیل کارشناسی در دانشگاه های استرالیا در حدود 70 درصد از نمرات دبیرستان می باش. البته این نمرات ممکن است از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت باشد.

برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی در استرالیا، دانشجویان بین المللی باید مجموعه ای از مدارک را ارائه دهند. در ادامه برخی از رایج ترین مدارک مورد نیاز برای اپلای کارشناسی در استرالیا را بیان می کنیم:

 • ترجمه و اصل مدارک شناسایی نظیر کارت ملی، شناسنامه
 • کپی و اصل از پاسپورت
 • اصل و ترجمه رسمی مدارک دبیرستان
 • اصل وترجمه رسمی ریزنمرات دبیرستان
 • نمرات یکی از آزمون های مهارت زبان انگلیسی
 • مدرکی دال بر هر بورسیه ای که دریافت می کنید
 • معرفی یک مرجع یا توصیه نامه از یک مدرسه یا معلم خصوصی
 • مدارکی دال برا توانایی پرداخت شهریه تحصیلی
 • شواهدی مبنی بر هرگونه الزامات اضافی ذکر شده برای دوره مدنظر شما
فرآیند پذیرش تحصیل کارشناسی در استرالیا

دانشجویان بومی در استرالیا، اپلای خود را برای دانشگاه ها می توانند از طریق تعدادی از سیستم های پذیرش مرکزی مبتنی بر ایالت که انجام می شود، نظیر مرکز پذیرش دوره سوم ویکتوریا برای دانشگاه های ویکتوریا یا مرکز پذیرش دانشگاه ها در نیو ساوت ولز و ACT انجام دهند. متأسفانه، دانشجویان بین المللی، صرف نظر از سطح تحصیلی که به دنبال آن هستند، در این فرآیند گنجانده نمی شوند و دانشجویان بین المللی باید مستقیماً و به صورت جداگانه برای هر موسسه درخواست دهند.

نحوه درخواست شما برای دانشگاه در استرالیا به موسسه بستگی دارد. هر دانشگاه فرآیند درخواست خود را دارد با این حال همه این روش ها بسیار مشابه هم هستند، البته ممکن است که تفاوت های جزئی بین هر کدام وجود داشته باشد. بنابراین مطمئن شوید که الزامات هر دانشگاه را که می خواهید اپلای کنید به دقت بررسی کنید. به طور معمول، روند اپلای به طور کامل از طریق وب سایت دانشگاه مربوطه انجام می شود و اکثر آنها یک راهنمای مفید دارند

 • قدم اول-مشخص کردن دانشگاه و رشته مورد نظر
 • قدم دوم-بررسی شرایط و مدارک لازم : با فرض اینکه دوره و دانشگاهی را که می خواهید برای ان اپلای مشخص کرده اید، اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که واجد شرایط اپلای هستید یا خیر. پس معیارهای واجد شرایط بودن در صفحه دوره مورد نظر خود را بررسی کنید که معمولاً شامل مدرک تحصیلی دبیرستان و آزمون زبان انگلیسی است.
 • قدم سوم- آماده سازی مدارک: به عنوان یک دانشجوی بین المللی باید مدارکی بدیهی نظیر سوابق تحصیلی، برخی از مدارک فردی مانند پاسپورت و مدارکی که هویت شما را تأیید می کند ارائه دهید.
 • قدم چهارم- تکمیل اپلیکیشن فرم دانشگاه: پس از اماده سازی مدارک بایستی در وب سایت دانشگاه یک حساب کاربری برای خود بسازید و شروع به تکمیل فرم ها و اپلود مدارک خود نمایید.
 • قدم پنجم- پرداخت اپلیکیشن فی: در حالی که قبل از اپلای برای دانشگاه لزومی به پرداخت هزینه ای ندارید، اغلب از شما خواسته می شود که تأیید کنید که ساختار شهریه را تایید می کنید و در صورت لزوم توانایی پرداخت ان را خواهید داشت. برخی از بورسیه های تحصیلی پس از درخواست و پذیرش شما در دسترس نیستند، بنابراین مطمئن شوید که قبل از درخواست، شرایط مالی را در اختیار دارید. با این حال اگرچه مجبور نیستید هزینه دوره بپردازید، اما باید برای اپلای خود هزینه بررسی درخواست خود را بپردازید. هزینه پردازش درخواست شما تقریباً توسط هر دانشگاه اخذ می شود و معمولاً بین 50 تا 150 دلار استرالیا است.
 • قدم ششم- نتیجه درخواست: در این مرحله بایستی منتظر درخواست خود باشید و در صورتی که با درخواست شما موفقت شود برای شما یک ایمیل تحت عنوان نامه پذیرش ارسال می شود که در ان هزینه تحصیل و … توضیح داده می شود.
 • قدم هفتم- درخواست ویزای دانشجویی استرالیا : پس از اینکه نامه پذیرش خود را دریافت کردید این اجازه را دارید که برای ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنید. حال باید مدارک و شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا را دنبال کنید.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، محدودیتی در درخواست های خود ندارید، بنابراین می توانید همزمان برای بیش از یک دانشگاه یا حتی چندین دوره در یک دانشگاه درخواست دهید. با این حال، هزینه اپلیکیشن فی درخواست شما به احتمال زیاد عامل محدود کننده شما خواهد بود، به همراه زمان صرف شده برای هر برنامه. پس بهتر است برنامه های خود را بر روی آنهایی متمرکز کنید که واقعاً می خواهید در آن تحصیل کنید و شانس معقولی برای موفقیت و قبولی در ان را دارید.

سال تحصیلی استرالیا مشابه بسیاری از دانشگاه های دیگر است و به صورت ترم محور در یک سال می باشد.

 • برای مقطع کارشناسی معمولاً سه سال یا چهار سال در نظر گرفته می شود.
 • برای مقطع تحصیلات تکمیلی؛ کارشناسی ارشد یک یا دو سال و برای دکتری سه سال در نظر گرفته می شود.
 • اکثر دانشگاه ها دو ترم در سال دارند (اگرچه تعداد کمی از آنها با سه ترم تحصیلی کار می کنند)
 • سال تحصیلی از مارس شروع می شود.
 • بسیاری از دانشگاه‌ها و دوره‌ها دو شروع در سال ارائه می‌دهند، اما نه همه، بنابراین بررسی کنید که آیا می‌خواهید شروع تحصیل شما ماه سپتامبر باشد یا خیر؟

از آنجایی که دانشجویان بین‌المللی مستقیماً اپلای می‌کنند و اکثر دانشگاه‌ها دو بار در سال را پذیرش می‌کنند، برنامه‌ها تقریباً همیشه برای دانشجویان بین‌المللی باز هستند. با این حال، بایستی برای اطمینان خاطر با دانشگاه در تماس باشید، زیرا برخی از آنها برنامه های کاربردی را در دوره های خاص ارائه نمی دهند، یا دوره هایی دارند که تنها یک بار در سال را ارائه می دهند.

به طور کلی، مهلت اپلای برای دانشگاه بستگی به تاریخ شروع دارد. برای افرادی که امیدوارند در ترم اول تحصیل خود را شروع کنند، معمولاً باید حداکثر تا دسامبر اپلای کنند، در حالی که شروع ترم دوم باید تا ماه مه قبل اعمال شود. با این حال، معقول است که در اسرع وقت درخواست دهید. بسیاری از دانشگاه‌ها به سرعت درخواست‌ها را پردازش می‌کنند، و اگر قبول نشدید، به این معنی است که زمان بیشتری برای بررسی و درخواست برای سایر درخواست های جایگزین‌ خود دارید.

در مقایسه با سایر مقاصد تحصیلی برتر در خارج از کشور، تحصیل کارشناسی در استرالیا ارزان تر است. این بدان دلیل است که دانشگاه ها و کالج های استرالیا تعدادی دوره بورسیه تحصیلی در خارج از کشور را ارائه می دهند. در زیر برخی از بورسیه های محبوب برای کارشناسی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی ارائه معرفی شده است.

نام بورسیهمعیارهای واجد شرایط بودنمزایا
Melbourne International Undergraduate Scholarship, The University of Melbourneداشتن حداقل نمره A و میانگین نتیجه حداقل 93% در 3 موضوع برتر 10000
دلار
Vice Chancellors International Scholarship Schemeدانشجویان بین المللی که برای مدرک تحصیلی CRICOS درخواست داده اند، ثبت نام کرده اند.تا 40,000
دلار
UQ Global Connect Scholarship, The University of Queenslandدانشجویانی که سوابق تحصیلی خوبی دارندمتغییر
Sir John Monash Scholarship, Monash Universityدانشجویان بین المللی با سابقه تحصیلی خوبتا 50000
دلار

اکثر دانشگا های استرالیا دورهای متنوعی برای مقطع کارشناسی ارائه میدهند. این دانشگاه ها غالبا در بین برترین دانشگاه های جهان می باشند. در ادامه به 5 تا از برترین دانشگاه های استرالیا برای تحصیل در مقطع کارشناسی می پردازیم.

 • دانشگاه ملبورن
 • دانشگاه سیدنی
 • دانشگاه نیو ساوت ولز
 • دانشگاه کوئینزلند
 • دانشگاه موناش


1. دانشگاه ملبورن

دانشگاه ملبورن یک دانشگاه پیشرو در زمینه آموزش، تدریس و پژوهش است که به دانشجویان کمک می کند تا افرادی حرفه ای، متفکر و پژوهشگر باشند. مدرک کارشناسی ملبورن شما را برای حل چالش های آینده تجهیز می کند. این دانشگاه در حدود 89 گرایش در 123 رشته تحصیلی پذیرش می کند که شامل حسابداری، علوم زیستی، علوم داده، تجارت بین الملل و بسیاری دیگر می شود.

رتبه جهانی براساس QS در سال 202333
متوسط هزینه سالانه32,896 تا 61,440 دلار استرالیا
دوره های محبوبکارشناسی طراحی (معماری)- کارشناسی زمین شناسی- کارشناسی علوم بهداشتی

2. دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا است و به طور مداوم در بین 15 دانشگاه برتر جهان قرار می گیرد. تمرکز این دانشگاه بر تولید رهبران جامعه و تجهیز دانشجویان به ویژگی های رهبری است که می تواند در هر سطحی به جامعه خدمت کند. بیش از 100 گرایش تحصیلی در رشته های مختلف وجود دارد که این می تواند مهارت های شما ا را گسترش دهد و تخصص چند رشته ای را برای شما به ارمغان بیاورد.

رتبه جهانی براساس QS در سال 202341
متوسط هزینه سالانه45,000 تا 58,500 دلار استرالیا
دوره های محبوبکارشناسی علوم بهداشتی- کارشناسی فناوری اطلاعات

3. دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشگاه نیوساوت ولز پژوهش های گسترده ای را با برنامه هایی در سطح جهانی که با فرصت های صنعتی که در حال گسترش و در حال ظهور در سراسر جهان همراستا است تطبیق می دهد. اکثر مدارک کارشناسی در این دانشگاه سه یا چهار ساله است. مدرک سه ساله معمولاً به شما این امکان را می دهد که برای سال چهارم با یک برنامه افتخاری ادامه دهید. دانشگاه نیوساوت ولز استرالیا یکی از اعضای گروه هشت (Group of Eight) است که شامل دانشگاه‌های پیشرو در زمینه تحقیقات استرالیا است.

رتبه جهانی براساس QS در سال 202345
متوسط هزینه سالانههزینه هر واحد 995 AUD
دوره های محبوبکارشناسی مطالعات پزشکی- کارشناسی حقوق- کارشناسی روانشناسی- کارشناسی مدیریت بازرگانی- کارشناسی مهندسی

4. دانشگاه کوئینزلند

دانشگاه کوئینزلند یک موسسه پژوهشی در بین 50 دانشگاه برتر جهان است. پذیرش برای طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی توسط دانشکده هایی مانند اقتصاد، حقوق، بازرگانی، مهندسی و فناوری اطلاعات، بهداشت و علوم رفتاری، علوم انسانی و علوم اجتماعی، پزشکی و علوم پایه را ارائه می دهد. دانشگاه کوئینزلند به دلیل ارائه برنامه های گسترده مقطع کارشناسی در استرالیا بسیار مشهور است. یکی از افتخارات این دانشگاه، دریافت رتبه 36 بهترین دانشگاه‌های دنیا در سال 2023 بر طبق گزارش U.S.News است.

رتبه جهانی براساس QS در سال 202350
متوسط هزینه سالانه2,185 تا 2,882 دلار استرالیا در هر واحد
دوره های محبوبکارشناسی علوم کامپیوتر – کارشناسی اقتصاد – مدیریت بازرگانی

5. دانشگاه موناش

دانشگاه موناش یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی واقع در ملبورن استرالیا و دومین دانشگاه قدیمی ایالت ویکتوریا می باشد. دانشگاه موناش علاوه بر اینکه در بسیاری از رشته‌ها در کشور استرالیا دارای رتبه اول است، جزو صد دانشگاه برتر جهان نیز به شمار می‌رود، این افتخارات باعث شده است تا دانشگاه موناش به یکی از برترین گزینه‌های مهاجرت به استرالیا تبدیل شود.

رتبه جهانی براساس QS در سال 202357
متوسط هزینه سالانه
AUD 47,000 – AUD 50,200
دوره های محبوب
کارشناسی مهندسی- کارشناسی پرستاری- کارشناسی بیزینس- مدیریت – کارشناسی حقوق (Honors)

هزینه های یک دانشجو برای تحصیل در مقطع کارشناسی در استرالیا به دو عامل بستگی دارد که عبارتند از شهریه تحصیلی و هزینه زندگی.
هزینه های تحصیل
هزینه های مدرک کارشناسی استرالیا برای یک دانشجوی بین المللی از دانشگاهی به دانشگاه دیگر و انتخاب رشته متفاوت است. متوسط شهریه برای مدرک کارشناسی از 20000 تا 45000 دلار در سال متغیر است.
هزینه های زندگی
به غیر از هزینه های مدرک کارشناسی در استرالیا، سایر هزینه های دیگر نظیر هزینه های زندگی وجود دارند. به طور متوسط، شما باید ماهیانه بین 2000 دلار استرالیا برای هزینه های اقامت خود هزینه کنید. این ممکن است شامل هزینه های شخصی شما نیز باشد.

فرصت های پس از اتمام کارشناسی در استرالیا، گزینه های شغلی زیادی را برای شما فراهم می کند. اکثر دانشجویان برای یافتن فرصت های شغلی رقابتی به دنبال پیشرفت در مقطع کارشناسی ارشد هستند. در ادامه تعدادی از مشاغلی که دانشجویان کارشناسی می توانند پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شوند قابل مشاهده است.

مشخصات شغلمیانگین درآمد
متصدی منابع انسانیAUD 62,867 در سال
مهندسی برقAUD 76,545 در سال
تحلیل گر آماریAUD 75,320 در سال
تحلیلگر کسب و کارAUD 81,182 در سال
حسابداریAUD 59,892 در سال

کار و تحصیل در استرالیا

ویزای دانشجویی استرالیا به دانشجویان اجازه می دهد تا زمانی که در استرالیا هستند مشغول به کار شوند.
ساعات کار برای دانشجویان بین المللی در استرالیا به 48 ساعت در هر دو هفته در طول ترم و نامحدود در تعطیلات محدود می شود. با این حال، بر خلاف برخی کشورها، هیچ محدودیتی برای اینکه دانشجویان کجا کار کنند، یا در چه بخشی باشد وجود ندارد. این بدان معناست که دانشجویان طیف وسیعی از گزینه های شغلی دارند. در واقع، جدا از محدودیت در ساعات کاری، دارندگان ویزای دانشجویی استرالیا مانند هر استرالیایی از مزایا و محافظت از کار برخوردارند، حتی حق راه اندازی کسب و کار خود را دارند.

کجا می توانم در استرالیا شغل پیدا کنم؟

اولین جایی که باید شروع کرد دانشگاه شماست. خدمات شغلی آنها معمولاً دارای مشاغلی است که برای دانشجویان مناسب است. با این حال، مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توان به آنها نگاه کرد، از جمله  Student Job BoardSEEK و Indeed.

کار و تحصیل در استرالیا

ویزای دانشجویی استرالیا به دانشجویان اجازه می دهد تا زمانی که در استرالیا هستند مشغول به کار شوند.
ساعات کار برای دانشجویان بین المللی در استرالیا به 48 ساعت در هر دو هفته در طول ترم و نامحدود در تعطیلات محدود می شود. با این حال، بر خلاف برخی کشورها، هیچ محدودیتی برای اینکه دانشجویان کجا کار کنند، یا در چه بخشی باشد وجود ندارد. این بدان معناست که دانشجویان طیف وسیعی از گزینه های شغلی دارند. در واقع، جدا از محدودیت در ساعات کاری، دارندگان ویزای دانشجویی استرالیا مانند هر استرالیایی از مزایا و محافظت از کار برخوردارند، حتی حق راه اندازی کسب و کار خود را دارند.

کجا می توانم در استرالیا شغل پیدا کنم؟

اولین جایی که باید شروع کرد دانشگاه شماست. خدمات شغلی آنها معمولاً دارای مشاغلی است که برای دانشجویان مناسب است. با این حال، مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توان به آنها نگاه کرد، از جمله  Student Job BoardSEEK و Indeed.

در حین تحصیل به جایی برای زندگی نیاز خواهید داشت. گزینه های در دسترس شما به دانشگاه شما، مکان آن و ترجیحات شما بستگی دارد.

 • محل اسکان دانشگاه: بسیاری از دانشگاه ها برای دانشجویان خود محل اقامت دارند اما تعداد کمی از آنها به اندازه کافی برای اسکان همه دانشجویان خود خواهند داشت، بنابراین اغلب برای گروه های خاصی مانند دانشجویان بین المللی و دانشجویان سال اول در اولویت قرار می گیرد.
 • اسکان خصوصی دانشجویی: اسکان دانشجویی خصوصی معمولاً شامل اتاقی می شود که دارای امکانات مشترک مانند قسمت نشیمن، آشپزخانه و حمام است. آنها معمولاً شامل هزینه هایی مانند انرژی و اینترنت می شوند، برخی از آنها حتی شامل مواردی مانند سرویس دهی یا داشتن غذاخوری در محل می باشند.
 • اجاره خصوصی: برای سال دوم و بعد از آن، زمانی که دوستانی پیدا کردید حال می‌توانید با آنها به صورت مشترک خانه یا سوئیت اجاره کنید. سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند مکان‌هایی را برای اجاره پیدا کنید که اغلب دانشجویان را هدف قرار می‌دهند.

شما می توانید از طریق وب سایت دانشگاه خود از زمان درخواست اقامت دانشگاه مطلع شوید. با این حال، اگر گزینه های خصوصی را در نظر می گیرید، معقول است که به محض تأییدپذیرش خود، شروع به جستجو کنید. منابع مفید برای یافتن محل اقامت دانشجویی در استرالیا:

 • پرتال Amber: محل اقامت دانشجویی خصوصی را در سراسر جهان فهرست می کند.
 • پرتال Student: بر کمک به دانشجویان بین المللی در شناسایی محل اقامت تمرکز دارد.
 • پرتال Property : یک سایت عمومی برای فروش و اجاره املاک است.

دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی از مقطع کارشناسی در استرالیا، می توانند برای دریافت اقامت استرالیا ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل کنند. اولین قدم  برای اخذ اقامت استرالیا از طریق تحصیل کارشناسی، طی کردن دوره کارشناسی به مدت سه سال در یکی از دانشگاه‌ ها، کالج‌ ها و یا موسسات آموزشی معتبر در استرالیا می باشد و فارغ التحصیلان بین المللی پس از فارغ التحصیلی به مدت ۱۸ ماه فرصت دارند به دنبال شغلی مناسب خود در این کشور بگردند. شغل باید مرتبط با رشته تحصیلی متقاضی و متناسب با معیار های مشخص شده توسط دولت کشور استرالیا باشد. پس در صورت پیدا شدن شغل مرتبط، نوع ویزای تحصیلی متقاضی به ویزای کاری تغییر خواهد کرد و شخص می تواند از این طریق درخواست اقامت دائم کشور استرالیا را ثبت کند.

درخواست مشاوره تحصیل کارشناسی در استرالیا

مشاوره رایگان و بررسی وضعیت رزومه شما جهت اپلای تحصیلی استرالیا بوسیله فرم زیر در بورسیه دات کام انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.