Hi, How Can We Help You?
موسسه ندای یاران کاووشگر با مجوز رسمی اعزام دانشجو به استرالیا در خدمت شما عزیزان است

Blog

اکتبر 21, 2022

فاند دکتری جامعه شناسی رفتاری در هلند

عنوان پروژه فاند دکترای هلند

فاند دکتری جامعه شناسی: روند استفاده از زمان و رفتار سفر

کار از خانه، تماشای فیلم در طول سفر، جاروبرقی ربات در شب، آنلاین ماندن در تلفن هوشمندتان – این روند استفاده از زمان چگونه بر روال روزانه ما و رفتار سفر مرتبط با آن تأثیر می گذارد؟ ما به دنبال یک نامزد مشتاق برای مطالعه این تأثیرات در طول یک پروژه دکتری چهار ساله هستیم.

دانشگاه مقصد برای اپلای

دانشگاه صنعتی دلفت در کشور هلند

مقطع مورد نظر برای اپلای

مقطع دکتری

مقدار فاند ماهانه برای دانشجوی دکتری

ماهیانه 2541-3247 یورو حقوق برای دانشجو در نظر گرفته شده است .

شرح موقعیت تحصیلی برای فاند دکتری جامعه شناسی رفتاری 

رفتار استفاده از زمان در طول سال ها به طور چشمگیری تغییر کرده است. تغییرات عمده ای با توسعه مداوم در فناوری اطلاعات و ارتباطات، توانایی انجام فعالیت های بیشتر در طول سفر (به عنوان مثال، در حمل و نقل عمومی) و انقلاب های اخیر در استفاده از زمان در طول همه گیری COVID-19 ایجاد شده است. این روندها با سبک های جدید برنامه ریزی زمانی، مانند افزایش انعطاف پذیری برنامه، چندوظیفه ای و پراکندگی فعالیت ها مرتبط هستند. به عنوان مثال، توانایی خرید آنلاین منجر به انعطاف پذیری زمانی می شود. کار از خانه اغلب با فعالیت های همپوشانی و پراکنده تر همراه است.

در حالی که این گرایش‌های استفاده از زمان در ادبیات جامعه‌شناسی بررسی شده‌اند، هنوز به خوبی در ادبیات (کمی) اقتصادی و حمل‌ونقل گنجانده نشده‌اند. این حذف به این معنی است که سوالات باز زیادی وجود دارد، مانند

چگونه رفتار سفر ما در ارتباط با تحولات استفاده از زمان تغییر می کند و چگونه بر سیستم های حمل و نقل تأثیر می گذارد؟
چگونه سبک تصمیم گیری ما (به عنوان مثال، رویکرد بهینه سازی در مقابل رضایت بخشی به تصمیمات) در پاسخ به این روند استفاده از زمان تغییر می کند و چگونه آن را مدل سازی کنیم؟
این روندها چه معنایی برای رفاه ذهنی و جمعی ما دارند، در حالی که با توجه به اینکه افراد ممکن است اهداف رقابتی متعددی در استفاده روزانه از زمان داشته باشند؟
انتظار می رود تحقیق در مورد این سؤالات بینش های مهمی را برای سیاست ارائه دهد. در دنیای افزایش انعطاف‌پذیری، ارزش اقتصادی سیاست‌هایی که این روندهای نوظهور استفاده از زمان را تسهیل می‌کنند چیست؟ آیا سیاست گذاران و کارفرمایان باید ساعات کاری انعطاف پذیر، مقررات کار از خانه یا کار از وسیله نقلیه را تشویق کنند؟ ارزش اجتماعی فناوری‌های حمل‌ونقل و غیرحمل‌ونقل، مانند وسایل نقلیه خودکار، حمل‌ونقل بر حسب تقاضا، تلفن‌های هوشمند و لوازم خانگی هوشمند که از این روند استفاده از زمان پشتیبانی می‌کنند، چیست؟

 در این فاند دکتری جامعه شناسی رفتاری، و بسته به مشخصات و ترجیحات خود، شما این فرصت را خواهید داشت که سوالاتی مانند موارد فوق (یا سایر مواردی که هنوز فرموله خواهند شد!) را بررسی کنید، و این کار را از زوایای مختلف – نظری و تجربی، کیفی (مثلاً ، بر اساس گروه های تمرکز) و کمی (به عنوان مثال، بر اساس آزمایش های انتخاب گسسته). بنابراین، این پروژه فرصتی است تا خود را به عنوان یک محقق بین رشته‌ای خوب توسعه دهید. در این سفر شما توسط دکتر بایبا پودانه و دکتر مارتن کروسن راهنمایی خواهید شد.

شرایط مورد نیاز برای اپلای موقعیت تحصیلی 

برای این موقعیت، ما به دنبال یک نامزد با مهارت های مفهومی و تحلیلی عالی هستیم که جاه طلبی او انجام تحقیقات اصلی با کیفیت بالا باشد.

  • شما باید مدرک کارشناسی ارشد در حمل و نقل، اقتصاد، جامعه شناسی، علوم تصمیم گیری یا رشته های مرتبط داشته باشید. آشنایی با نظریه انتخاب گسسته و/یا اقتصاد رفتاری مطلوب است. دانستن مدل‌های استفاده از زمان و/یا ادبیات جامعه‌شناختی استفاده از زمان امتیاز مثبت است، اما الزامی نیست.
  • ما به دنبال یک متفکر مستقل و خلاق هستیم که یک بازیکن تیمی نیز باشد. مهارت های ارتباطی و نوشتاری خوب به زبان انگلیسی ضروری است.
  • انجام مدرک دکترا در TU Delft مستلزم تسلط بر زبان انگلیسی در سطح مشخصی است تا اطمینان حاصل شود که داوطلب می تواند ارتباط و تعامل خوبی داشته باشد، در دوره های آموزش دکتری آموزش داده شده به زبان انگلیسی شرکت کند و مقالات علمی و پایان نامه نهایی بنویسد. برای جزئیات بیشتر لطفاً شرایط پذیرش مدارس تحصیلات تکمیلی را بررسی کنید.

شرایط اپلای فاند دکتری جامعه شناسی رفتاری 

قرارداد مدت معین: 4 سال.

  • به داوطلبان دکتری دوره استخدام اصولی 4 ساله اما در قالب 2 قرارداد کاری پیشنهاد می شود. یک قرارداد اولیه 1.5 ساله با ارزیابی رسمی پیشرفت / بدون رفتن در طی 15 ماه. به دنبال یک قرارداد اضافی برای 2.5 سال باقی مانده با فرض اینکه همه چیز خوب پیش می رود و الزامات عملکرد برآورده می شود.
  • حقوق و مزایا مطابق با قرارداد کار جمعی برای دانشگاه های هلند است که از 2541 یورو در ماه در سال اول به 3247 یورو در سال چهارم افزایش یافته است. به عنوان کاندیدای دکترا در مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft ثبت نام خواهید کرد. مدرسه تحصیلات تکمیلی TU Delft یک محیط تحقیقاتی الهام بخش با تیمی عالی از سرپرستان، کارکنان دانشگاهی و یک مربی فراهم می کند. برنامه آموزش دکترا با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال، مرتبط با رشته و تحقیق شما انجام می شود.
  • TU Delft یک بسته جبرانی قابل تنظیم، تخفیف در بیمه سلامت و عضویت ورزشی، و کمک هزینه کار ماهانه ارائه می دهد. می توان برنامه کاری انعطاف پذیری ترتیب داد. برای متقاضیان بین المللی، ما خدمات Coming to Delft و مشاوره شغلی شریک را ارائه می دهیم تا به شما در جابجایی شما کمک کند.

درباره دانشگاه مقصد و تاریخچه

دانشگاه صنعتی دلفت بر پایه های قوی بنا شده است. TU Delft به عنوان خالق آبراهه هلندی معروف جهانی و پیشگام در بیوتکنولوژی، یک دانشگاه بین المللی برتر است که علم، مهندسی و طراحی را ترکیب می کند. این نتایج در سطح جهانی در آموزش، تحقیق و نوآوری برای مقابله با چالش‌ها در زمینه‌های انرژی، آب و هوا، تحرک، سلامت و جامعه دیجیتال ارائه می‌کند. برای نسل‌ها، مهندسان ما ثابت کرده‌اند که حل‌کننده مشکلات کارآفرینی هستند، هم در تجارت و هم در زمینه اجتماعی.

در TU Delft ما تنوع را به عنوان یکی از ارزش‌های اصلی خود می‌پذیریم و فعالانه مشارکت می‌کنیم تا دانشگاهی باشیم که در آن احساس کنید در خانه هستید و می‌توانید شکوفا شوید. ما برای دیدگاه ها و کیفیت های مختلف ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که این کار ما را نوآورانه تر، جامعه TU Delft را پر جنب و جوش تر و جهان را عادلانه تر می کند. ما با هم، راه حل هایی را با استفاده از فناوری تصور، اختراع و ایجاد می کنیم تا تأثیر مثبتی در مقیاس جهانی داشته باشیم. به همین دلیل از شما دعوت می کنیم که درخواست دهید. درخواست شما مورد توجه منصفانه قرار خواهد گرفت.

چالش. تغییر دادن. تأثیر!

بخش های دانشگاه صنعتی دلفت هلند

فن آوری، سیاست و مدیریت دانشکده
دانشکده TPM با آموزش عالی و تحقیقات خود در تلاقی فناوری، جامعه و سیاست، سهم مهمی در حل مسائل پیچیده فنی-اجتماعی، مانند انتقال انرژی، تحرک، دیجیتالی‌سازی، مدیریت آب و امنیت (سایبری) دارد. ما بینش های علوم مهندسی، اجتماعی و علوم انسانی را با هم ترکیب می کنیم. ما مدل‌ها و طرح‌های قوی را توسعه می‌دهیم، بین‌المللی گرا هستیم و شبکه گسترده‌ای با مؤسسات دانش، شرکت‌ها، سازمان‌های اجتماعی و دولت‌ها داریم.

آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه چه زمانی است ؟

آخرین مهلت تقاضا برای این بورسیه:

  • 12نوامبر2022
  • 21 آبان 1401 می باشد .

روش اپلای برای فاند دکتری جامعه شناسی رفتاری

  • لینک اپلای مستقیم: ورود

کورس دسکریپشن | کاورلتر | انگیزه نامه | نوشتن ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.