Hi, How Can We Help You?
پیدا کردن بهترین بورسیه های تحصیلی مرتبط با شما بصورت رایگان در مجموعه بورسیه

شهریه دانشگاه

پرداخت شهریه دانشگاه خارجی

پرداخت شهریه دانشگاه خارجی با حداقل کارمزد

برای پرداخت شهریه دانشگاه خارجی، ابتدا باید به وب سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کرده و روش های پرداخت موجود را بررسی کنید. در بیشتر دانشگاه های خارجی، شما می توانید با استفاده از کارت های اعتباری، تراکنش های بانکی اینترنتی یا سایر روش های پرداخت الکترونیکی، شهریه دانشگاه خود را پرداخت کنید.

اگر به هر دلیلی امکان انجام پرداخت الکترونیکی وجود ندارد، می توانید از طریق حواله بانکی، نقدی یا دیگر روش های پرداخت مجاز، شهریه خود را پرداخت کنید. در هر صورت، قبل از اقدام به پرداخت، بهتر است با مرکز مالی دانشگاه تماس بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

در کشور ما، هر ساله بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به تدریج تمایل دارند تا در خارج از کشور به تحصیلات خود ادامه دهند و تعداد آنها رو به افزایش است. با این حال، هزینه هایی که برای تحصیل در خارج از کشور انجام می شود، بسیار گران و بالاست. به دلیل نرخ ارز، هموطنان ما باید هزینه های بسیاری را پرداخت کنند. برای پرداخت هزینه های دانشگاه و همچنین هزینه های مربوط به زندگی در خارج از کشور، راه های بسیاری وجود دارد. در ادامه چند نمونه از این روش ها را بررسی می کنیم:

روش‌هاس پرداخت شهریه دانشگاه خارجی

1- مجموعه خدمات دانشجویی Borsieh.com

پرداخت شهریه دانشگاه خارجی از طریق مجموعه Borsieh.com با حداقل کارمزد ممکن قابل انجام است. در این پروسه برای شما اشتراکی ایجاد میگردد و شما میتوانید در زمینه ریفاند نیز بدون نگرانی شهریه را پرداخت و یا به حساب برگردانید.

2- مستر کارت

یکی از روش‌های پرداخت هزینه شهریه دانشگاه در خارج از کشور، استفاده از مسترکارت می باشد. این کارت به دلیل بیشتر بودن اعتبار نسبت به دیگر کارت‌های اعتباری و تعداد بیشتر دستگاه‌های پذیرش در جهان ، در صدر جدول تبادلات ارزی قرار دارد. مسترکارت به شما آپشن‌هایی را ارائه می‌دهد که امکان دسترسی به منابع ارزی در خارج از کشور، دریافت پول کاغذی و نقدی برای مقاصد تحصیلی، کاری و یا تفریحی و خرید از اکثر فروشگاه‌های آنلاین و بین المللی دنیا را فراهم می‌کند.

دلایلی که مسترکارت را به یکی از محبوب‌ترین کارت‌های اعتباری تبدیل کرده است عبارتند از: دریافت کارمزد کم، انجام سریع تراکنش‌ها، نقل و انتقالات مالی بین بانک‌ها و صرافی‌ها و استفاده آسان از کارت. مسترکارت به دو صورت فیزیکی و مجازی ارائه می‌شود. تفاوت عمده آنها در استفاده از ATM ها و دستگاه‌های پذیرش موجود است. در کارت مجازی، اعداد و مشخصات مورد نیاز روی کارت فیزیکی به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شوند و شما می‌توانید با استفاده از آنها به معاملات اینترنتی و پرداخت‌هایتان بپردازید.

با توجه به تحریم‌های اعمال شده بر کشور، دسترسی و ایجاد حساب کاربری برای استفاده از مسترکارت برای عموم مسدود شده است. با این حال، راهکارهایی نیز برای دور زدن این مشکلات وجود دارد. به عنوان مثال، شرکت‌های واسطه می‌توانند با سپردن ساخت حساب کاربری و صدور کارت اعتباری، به شما در پرداخت هزینه‌های دانشگاه در خارج از کشور کمک کنند.

3- فلای وایر

سرویس خدمات رسانی بین المللی فلای وایر، انتقال وجه را به صورت آنلاین بین مختلف کشورها فراهم می کند. با استفاده از این سرویس، می توانید هزینه ها را کاهش داده و در عین حال زمان خود را صرفه جویی کنید. فلای وایر ارز شما را (اعم از دلار آمریکا، پوند انگلیس و …) به واحد پول مورد نیازتان تبدیل کرده و سپس با حساب های بانکی شما در کشور مورد نظر ارتباط برقرار می کند. برای پرداخت هزینه شهریه دانشگاه، دانشگاه های خارجی به طور معمول از این روش استفاده می کنند.

4- پی پال

با استفاده از پی پال، یکی از معتبرترین کیف پول های الکترونیک، می توانید به راحتی شهریه دانشگاه های خارجی را پرداخت کنید. این کارت اعتباری امریکایی قابلیت های زیادی را برای شما فراهم می کند، از جمله تبدیل ارز، خرید و فروش اینترنتی و پرداخت های بین المللی. سرویس paypal، سریعترین و قدرتمندترین روش انتقال وجه در جهان است و برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی، می توانید از موسسات پرداخت بین المللی نیز کمک بگیرید. به همین دلیل، استفاده از پی پال را به عنوان یکی از بهترین روش های پرداخت به شما پیشنهاد می کنیم.

5- گلوبال پی وسترن یونیون

شما می توانید با استفاده از گلوبال پی وسترن یونیون به راحتی شهریه دانشگاه خارجی خود را پرداخت کنید. این بستر بین المللی شبیه به فلای وایر عمل می کند، با این تفاوت که نرخ تبدیل ارزی آن بالاتر است. استفاده از این سرویس می تواند توسط خود دانشجو یا شرکت های واسطه انجام شود. گلوبال پی امکانات مختلفی را برای شما در اختیار قرار می دهد. با استفاده از روش پرداخت شهریه از طریق Western Union Global Pay، می توانید پرداخت خود را آنلاین پیگیری کنید و در جریان ارسال وجه به حساب دانشگاه مورد نظر خود قرار داشته باشید.

کاورلتر | انگیزه نامه | استادی پلن | نگارش CV