Hi, How Can We Help You?
موسسه ندای یاران کاووشگر با مجوز رسمی اعزام دانشجو به استرالیا در خدمت شما عزیزان است

Blog

ژوئن 1, 2022

مشاوره اپلای

مشاوره اپلای

آیا شما هم قصد دارید تا برای ادامه تحصیل به یکی از دانشگاه‌های برتر دنیا درخواست خود را ارسال یا به اصطلاح اپلای کنید، ولی دقیقاَ نمی‌دانید از کجا شروع و چگونه اپلای کنید؟

موضوع اپلای شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما نیازمند به‌کارگیری کوشش فراوان و صرف زمان زیادی است. علاوه بر سرمایه گذاری عمر خود در این مسیر، هزینه های مورد نیاز در این امر نیز باعث می شود تا متقاضیان هر گام در این مسیر را با احتیاط اتخاذ کنند زیرا در صورت خطا در این مسیر، موجب از بین رفتن یک سال از عمر خود و سرمایه خود می شوند.

به دلیل پیچیدگی ها و ابهام هایی که در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت تحصیلی وجو دارد و همچنین عدم آگاهی از هر یک از این مراحل، می‌تواند موجب ضایع شدن هزینه و زمان شما شود. از آنجایی که یک دانش اولیه و مبتدی و چه بسا غلط در مورد فرایند اپلای و ویژگی های هر کشور می‌تواند متقاضیان را از مسیر موفقیت به اخذ پذیرش دور بدارد، نیاز به مشاوره با افراد متخصص در این زمینه را ایجاب می کند.

افراد زیادی هستند که به عنوان نمونه های موفق اپلای مطرح می شوند اما در این کنار، تعداد بسیار بیشتری نیز وجود دارند که علی رغم داشتن شایستگی های لازم، موفق به اخذ پذیرش نمی شوند. دلیل این امر سابقه و رزومه افراد فقط نمی تواند باشد زیرا می توان رزومه ها را با روش هایی بهبود بخشید اما شاید اصلی ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه های خیلی خوب عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. بنابراین، برنامه ریزی صحیح و پشت سر گذاشتن یک فرایند قدم به قدم قطعاً ضروری است.

مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی:

مجموعه بورسیه در زمینه مهاجرت تحصیلی، مشاوره تحصیلی کامل متناسب با نیازهای متقاضیان ارائه می‌دهد و برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می‌کند تا بتوانید مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

مجموعه بورسیه گروهی از فارغ التحصیلان و دانشجویان برتر دانشگاه های ایران، آمریکا، کانادا و اروپا هستند که گرد هم آمده اند تا در این مسیر طولانی در فرایند اپلای در کنار شما باشند. هدف ما از مشاوره اخذ پذیرش و راهنمایی در مسیر دریافت پذیرش تحصیلی، راهنمایی دقیق شما است تا باعث سهولت در مسیر اپلای و رسیدن به هدفتان شود.

مشاوره اپلای

در این راستا فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح بین المللی به عنوان مشاور مسیر صحیح شیوه اپلای را به شما معرفی و توضیحات لازم را ارائه می دهند. بهترین گام پیش از طی کردن مراحل پذیرش و بورسیه تحصیلی استفاده از مشاورینی است که مسیر را قبلاً در رشته و کشور مورد نظر پشت سر گذرانده باشند.

در مشاوره های اپلای و مشاوره اخذ پذیرش، با توجه به اطلاعات به‌ دست‌ آمده از رزومه شما تمامی مراحل دریافت پذیرش تحصیلی و اپلای خدمت شما توصیف می‌شود. در بخش نهایی با توجه به درخواست متقاضی، تمامی اطلاعات نظیر اخذ ویزا، شرایط کار پس از تحصیل و … با توجه به کشور انتخاب‌ شده ارائه می‌گردد. از این رو در صورت تمایل برای بررسی شرایط خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ های خارج، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌ های حضوری و با بررسی سوابق تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهند.

از این رو مجموعه بورسیه آماده است تا به‌ صورت خدمات آنلاین، در تمامی ساعات کاری و در تمامی زمینه‌ها مانند پذیرش، اخذ ویزا، زمان پذیرش دانشجو، انتخاب کشورهای  متناسب با ویژگی های شخص و مشاوره‌ های مهاجرتی اطلاعات ارزشمندی را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

خاطر نشان می‌کنیم که مجموعه  بورسیه در زمینه‌ی مشاوره‌ی تحصیلی با مشاوران متخصص انواع کشورها در ارتباط بوده و به‌ راحتی می‌تواند شما را با دانشگاهی که می‌خواهید در آن تحصیل کنید، مرتبط کند و بدین ترتیب شما خواهید توانست اطلاعات بسیار ریز و دقیق از موضوعاتی را که مد نظر است به‌ دست بیاورید.

سفارش استادی پلن | سفارش کاورلتر | سفارش کورس دسکریپشن | سفارش تراول پلن | سفارش ایمیل مکاتباتی | سفارش ریسرچ پروپوزال

تیم حرفه‌ای بورسیه با داشتن تخصص در زمینه اپلای تحصیلی و پذیرش کاری، آمادگی ارائه مشاوره و انجام کلیه امور مربوط به اپلای را از ابتدا تا انتها برای شما عزیزان که متقاضی مهاجرت هستید، دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.