مشاوره اپلای از دانشگاه های خارجی

مشاوره اپلای | پروسه اپلای یک مسیر طولانی و زمان بر است که بستگی به پشتکار  متقاضی ممکن است چند سال به طول بی انجامد. بنابراین در این وادی یک متقاضی دو تا سرمیه خود را صرف اپلای می کند. اول سرمایه، همان سرمایه مادی است که باید در این راه خرج نماید. دومین سرمایه به هنوعی معنوی محسوب می‌شود عمر یک فرد می‌باشد. حال اگر یک فرد بدون اگاهی و مشورت با افرادی و صرفا با ازمون و خطا این مسیر را جلو برود با مشکلات و چه بسا ضایع شدن این دو نوع سرمایه مواجه شود.

اصلی‌ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه‌های خیلی خوب در اپلای عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. بنابراین، برنامه‌ریزی صحیح، مشاوره اپلای مناسب و پشت سر گذاشتن یک فرایند قدم به قدم قطعاً ضروری است.

از این رو مشاوران بورسیه در حیطه مهاجرت تحصیلی، مشاوره تحصیلی کامل متناسب با نیازهای متقاضیان ارائه می‌دهد و برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می‌کند تا بتواند مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

در مشاوره اپلای، با توجه به اطلاعات به‌ دست‌ آمده از رزومه شما، مشاوره داده می‌شود. این بخش با توجه به سوالات شما خواهد بود و هر ابهامی که شما داشته باشید توسط گروه مشاوره دهنده رفع می‌شود.

بنابراین در صورت تمایل برای سنجش شرایط خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌‌های خارج و سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌‌های حضوری و با بررسی سوابق تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهند.