Hi, How Can We Help You?
خدمات 0 تا 100 پذیرش و ویزا تحصیلی استرالیا، کانادا و انگلستان
آوریل 22, 2024

وب سایت های دانشجویی برای تحصیل در استرالیا

5/5 - (1 امتیاز)

برای اپلای کسب اطلاعات از منابع جامع و معتبر بسیار ضروری است تا یک فرد را به بیراهه هدایت نکند. از این رو برای جمع اوری این اطلاعات در وحله اول بایستی به وب سایت های معتبر مراجعه کرد. بنابراین در این مقاله ما برای کمک به دانشجویان و دانش اموزان که قصد تحصیل در استرالیا را دارند وب سایت های دانشجویی برای تحصیل در استرالیا را معرفی می کنیم. این وب سایت ها شامل وب سایت های دولتی و از برترین و معتبرین منابع موجود هستند که می توانند در این مسیر اطلاعات به روز و موثقی را به شما ارائه بدهند.

کشور استرالیا با بیش از 40 موسسه و بیش از هزاران دوره برای انتخاب، طیف گسترده ای از گزینه های آموزشی را برای دانشجویان داخلی و خارجی برای تحصیل در استرالیا فراهم می کند. ملبورن و سیدنی دو شهر از پنج شهر برتر برای تحصیل دانشجویان هستند. هدف اکثر موسسات آموزشی استرالیا بهبود نتایج خود از نظر رضایت دانشجو، قابلیت استخدام، کیفیت زندگی و احساس جامعه دانشجویی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های معتبر استرالیا می توانید به مقاله دانشگاه های استرالیا برای اپلای مراجعه کنید.

برای دستیابی به این اهداف، دانشگاه ها باید خط رابط خوبی برای پذیرش داشته باشند تا دانشجویان با بالاترین پتانسیل را در دانشگاه خود بپذیرند. انتخاب بهترین دانشجویان می تواند نرخ فارغ التحصیلی و رتبه بندی دانشگاه را بهبود بخشد. یکی از بزرگترین چالش‌هایی که مؤسسات آموزشی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، اولین گام است که دانش‌آموزان را وادار به درخواست برای دوره‌های خود می‌کند.
در این راهنما با وب سایت های برتری آشنا می شوید که در این فرآیند برای تحصیل دانشگاه های استرالیا به شما کمک می کند.

وب سایت Study in Australia

دوره هایی در 29 حوزه تحصیلی مختلف در استرالیا، از جمله مهندسی، تجارت و زبان وجود دارد. این وب سایت همه مواردی را که ممکن است یک دانشجو به آن نیاز داشته باشد را فهرست می کند، خواه یک برنامه تحصیل کارشناسی در استرالیا باشد، یا دوره های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارج از کشور (برنامه ELICOS) و یا دوره های تحصیلات تکمیلی. والدین همچنین می توانند از ابزار جستجو برای دسترسی به برنامه های دبیرستان در استرالیا استفاده کنند.
مزیت: برنامه های موجود در این وب سایت توسط چارچوب صلاحیت های استرالیا (AQF) به رسمیت شناخته می شوند. علاوه بر برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در استرالیا، همچنین برنامه های درسی دبیرستان، کلاس های زبان انگلیسی، آموزش فنی حرفه ای (VET) و دوره های آموزش فنی و تکمیلی (TAFE) نیز ارائه می شوند.

لینک وب سایت

وب سایت The Uni Guide

فارغ التحصیلان دبیرستان می توانند هزاران دوره کارشناسی را در وب سایت The Uni Guide تحقیق کنند، فرهست بندی و مقایسه کرده و برای آنها اپلای نمایند. علاوه بر این، به دانشگاه ها و سایر مؤسسات آموزش عالی این فرصت را می دهد تا بهترین برنامه های خود را به گروهی بسیار هدفمند از متقاضیان ارائه دهند.
مزیت: این وب سایت دارای بخش مجزایی برای بورسیه های تحصیلی موجود در استرالیا است. دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند بر اساس برنامه‌های انتخابی انها را فیلتر کرده و از ابزارهای موجود در پلتفرم برای فهرست و مقایسه دوره‌ها استفاده کنند.

لینک وب سایت

وب سایت ComparED

براساس دیدگاه دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان اخیر در استرالیا، وب سایت ComparED به دانشجویان اطلاعات دقیق و شفافی درباره موسسات آموزش عالی استرالیا ارائه می دهد. این اطلاعات مربوط به درآمد فارغ التحصیلان به دست آمده از سوابق مالیاتی می باشد. کاربران با استفاده از این وب سایت می توانند برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد گزینه های خود برای آموزش بیشتر استفاده کنند. با استفاده از طیف گسترده ای از شاخص های عملکردی، وب سایت ComparED ایجاد شد تا به کاربران امکان مقایسه موسسات آموزشی و حوزه های موضوعی مختلف را بدهد.
مزیت: بیشتر اطلاعات موجود در این وب سایت از داده های نظرسنجی به دست آمده است که از دانشجویان در مورد تجربیات آنها در آموزش عالی و شانس آنها برای یافتن شغل پس از فارغ التحصیلی سؤال شده است.

لینک وب سایت

وب سایت Course Seeker

وب سایت Course Seeker یک تلاش مشترک بین مراکز پذیرش دوره سوم (TACs) و دولت استرالیا است. این وب سایت دانشجویان را قادر می سازد تا در مورد تحصیلات آینده خود با کمک این جزئیات دقیق و شفاف در مورد ATAR ها، پیش نیازها، و رویه های ثبت نام توسط مؤسسات آموزش عالی در سراسر استرالیا تصمیم بگیرند.
مزیت: این وب سایت اطلاعاتی را در مورد مراکز ارائه دهنده، دوره، شرایط ورود و مراحل پذیرش نمایش می دهد. علاوه بر این، داده های نظرسنجی را در مورد نتایج فارغ التحصیلان و رضایت دانشجویان هم برای مراکز آموزشی نمایش داده می شود تا از کیفیت مراکز خود اگاهی یابند.

لینک وب سایت

وب سایت QILT

QILT یا شاخص‌های کیفیت برای آموزش و تعلیم، گروهی از نظرسنجی‌ها است که دولت برای استفاده در آموزش عالی تایید کرده است و کل چرخه زندگی دانشجویی، از ثبت نام تا اشتغال را پوشش می دهند. برای ارتقای بهبود کیفیت، QILT داده های عملکرد قابل اعتماد و سازگار ملی را برای آموزش عالی استرالیا در دسترس قرار می دهد.
مزیت: QILT یک منبع عالی برای دانش آموزان و دانشجویان برای یافتن اطلاعات دقیق اماری و سازمانی است که گویای این امر حمایت وزارت آموزش و پرورش دولت استرالیا از QILT می باشد. نظرسنجی های QILT و منابع مرتبط، مانند این وب سایت، توسط مرکز تحقیقات اجتماعی مدیریت می شود.

لینک وب سایت

وب سایت Better Education

وب سایت Better Education یک جامعه آنلاین رایگان برای همه افرادی است که در یادگیری و تدریس و همچنین سایر خدمات مرتبط با آموزش فعالیت دارند. این وب سایت شامل والدین، دانش‌آموزان، معلمان، مدارس، مربیان (دانشگاهی، ورزشی، تناسب اندام، هنر، برنامه فوق‌العاده) و مربیان می‌شود و همچنین پلتفرمی را برای تعامل اجتماعی ارائه می دهد و والدین و کودکان را به مدارس متصل می کند.
مزیت: علاوه بر این موارد گفته شده، این پلتفرم تخفیف هایی را بر روی کتاب های درسی، انتشارات منابع معلمان، کتابچه راهنمای امتحان، محصولات دیجیتال و همچنین کتاب هایی برای مدرسه یا آموزش عالی ارائه می دهد.

لینک وب سایت

وب سایت Australian University Rankings

وب سایت Australian University Rankings، همانطور که از نامش مشخص است، یک فهرست رتبه بندی شده از دانشگاه های استرالیا است. این وب سایت دانشگاه ها را رتبه بندی می کند و رتبه سه تا پنج ستاره را به آنها ارائه می کند. این وب‌سایت معیارهای متعددی را برای استنباط رتبه بندی ترکیب می‌کند، از جمله رتبه‌بندی جهانی، بازخورد دانش‌آموزان و دانشجویان، نتایج نظرسنجی، جنسیت و موارد دیگر.
مزیت: این وب سایت اطلاعات مفیدی را در مورد در رتبه بندی دانشگاه های استرالیا، میانگین حقوق اولیه برای فارغ التحصیلان هر دانشگاه ارائه میدهد. همچنین وب سایت دارای بخش وبلاگ مفیدی است که عموماً بازدید بالایی از دانش آموزان و دانشجویان دریافت می کند.

لینک وب سایت

وب سایت Study Australia

یکی از معتبر ترین وب سایت های دانشجویی برای تحصیل در استرالیا وب سایت Study Australia است. وب سایت Study Australia بیش از 20 سال است که یک منبع معتبر و مجاز دولت استرالیا برای دانشجویان بین المللی، خانواده های آنها و آژانس های آموزشی بوده است. این وب‌سایت به دانشجویان کمک می‌کند تا اطلاعاتی در مورد تحصیل، آموزش در استرالیا پیدا کنند و در مورد آینده و تحصیل خود تصمیم بگیرند. همه اطلاعات لازم برای تحصیل و زندگی و حتی کار در استرالیا توسط این وب سایت پوشش داده شده است.
مزیت: دانش‌آموزان، دانشجویان و والدین می‌توانند مجموعه کاملی از گزینه‌های تحصیلی را توسط این وب سایت با استفاده از ابزار جستجوی دوره مرور کنند.

لینک وب سایت

وب سایت Universities Australia

این وب سایت اهمیت اجتماعی و اقتصادی عظیم آموزش عالی را در استرالیا و سایر نقاط جهان ترویج می کند. این سازمان به نمایندگی از 39 دانشگاه عضو، توصیه ها، خط مشی واجد شرایط، تجزیه و تحلیل، پشتیبانی آماری و تفسیر رسانه ای را در مورد آموزش عالی ارائه می دهد. برای تسهیل مشارکت‌های فرامرزی و بین‌المللی، آنها همچنین پیشنهادهایی ارائه می‌کنند، سیاست‌های گسترده‌ای را ایجاد می‌کنند، دانشگاه‌های استرالیا را در کمیته‌های دولتی و تجاری منصوب می‌کنند و با دانشگاه‌های کشورهای دیگر همکاری می‌کنند.
مزیت: این وب سایت به دانشجویان اجازه می دهد تا مراکز استارتاپ دانشگاه ها را کشف کنند.

لینک وب سایت

وب سایت IHEA | Independent Higher Education Australia

بخش عمده ای از ارائه دهندگان آموزش عالی مستقل تایید شده و ثبت شده استرالیا توسط IHEA نمایندگی می شوند.
کالج ها و دانشگاه های مستقل با پردیس هایی در سراسر استرالیا از جمله اعضای آن هستند. حقوق، مهندسی، علوم کشاورزی، معماری، تجارت، حسابداری، گردشگری، آموزش، علوم بهداشتی، الهیات، هنرهای خلاق، فناوری اطلاعات و علوم اجتماعی تنها تعدادی از رشته هایی هستند که توسط اعضای IHEA تدریس می شوند.
مزیت: دانشجویان می‌توانند در این وب سایت اطلاعات بیشتری کسب کرده و از داستان‌های دانشجویی درباره دانشگاه‌های ثبت‌شده در IHEA بیشتر بیاموزند.

لینک وب سایت

وب سایت ECA – Education Centre of Australia

گروه ECA یک شرکت آموزشی نوآور و پیشرو در بازار است که از زمانی دانشجویان به استرالیا می‌رسند تا زمانی که کار پیدا کنند، خدمات گسترده ای را برای آنها ارائه می‌کند. این سازمان از طریق کلاس های زبان انگلیسی، مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دوره های کارآموزی هدفمند، به ده ها هزار دانشجو از سراسر جهان کمک کرده است. علاوه بر این، این مجموعه با موسسات آموزش عالی معتبر از جمله دانشگاه ویکتوریا و دانشگاه سوینبرن همکاری می کند.
مزیت: ECA اطلاعات دقیق دوره های تحصیلی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. همچنین خدمات دانشجویی مانند پیکاپ فرودگاهی و خدمات اسکان ارائه می دهد.

لینک وب سایت

وب سایت Universities Admissions Centre (UAC)

یکی دیگر از وب سایت های دانشجویی برای تحصیل در استرالیا بخصوص برای تحصیل در مقطع کارشناسی استرالیا وب سایت Universities Admissions Centre (UAC)است. این پلتفرم بیشتر درخواست‌های دوره کارشناسی توسط مرکز پذیرش دانشگاه‌ها (UAC) در دانشگاه‌های عضو (عمدتاً واقع در NSW و ACT) پردازش می‌شوند.
مزیت: UAC برای دانشجویان این محیط را فراهم میکند تا دوره های مورد نظر را مستقیماً از وب سایت خود جستجو کرده و برای ان اپلای نمایند.

لینک وب سایت

وب سایت Good Universities Guide

وب سایت Good Universities Guide بخشی از رسانه آموزشی مفید است که یک موتور جستجوی گسترده برای جستجوی دوره ها، موسسات، گزینه های شغلی، بورسیه ها و رویدادها در استرالیا به حساب می آید.

لینک وب سایت

وب سایت Tafe Courses

دوره های آموزش عالی بسیاری را می توانید در این وب سایت پیدا کنید و دانشجویان به بیش از 700 دوره از بیش از 80 ارائه‌دهنده آموزشی مختلف دسترسی پیدا می‌کنند، که مقایسه و انتخاب بهترین گزینه را متناسب با نیاز آن‌ها را آسان می‌کند.

لینک وب سایت

وب سایت CourseFinder

هدف CourseFinder گردآوری بزرگترین و با کیفیت ترین دوره های آموزش از راه دور است. دانش آموزان می توانند ضمن استفاده از راحتی و انعطاف پذیری آموزش آنلاین، از مزایای آموزش آنلاین بهره مند شوند. این پلتفرم در گردآوری دوره های آموزش آنلاین و از راه دور از دوره های TAFE، مدارس خصوصی و دانشگاه های استرالیا تخصص دارد.
مزیت: CourseFinder فهرست گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی از برترین ارائه‌دهندگان دارد، که آن را به یکی از بهترین سایت‌ها برای دانشجویان و دانش آموزان و متخصصان تبدیل می‌کند.

لینک وب سایت

وب سایت Open Universities Australia

آموزش عالی آنلاین را می توان از طریق وب سایت Open Universities Australia (OUA) یافت. این پلتفرم وب سایتی را فراهم می کند که دانشجویان را قادر می سازد تا در مورد صدها مدرک ارائه شده توسط دانشگاه های برتر استرالیا تحقیق کنند. این پلتفرم غیرانتفاعی در سال 1993 تأسیس شد و برای هر دانشجویی که مایل به تحقیق و ادامه تحصیل در استرالیا است قابل دسترسی می باشد.
مزیت: با OUA، دانشجویان و متخصصان شاغل می توانند به هر دانشگاهی که انتخاب می کنند وارد شوند و تحصیلات با کیفیت را دریافت کنند.

لینک وب سایت

وب سایت Education Review

وب سایت Education Review ، وب سایتی قدیمی و معتبر در زمینه آموزش و تحصیل در استرالیا می باشد و همچنین دارای یک کتابخانه غنی از پادکست ها است که صنعت آموزش را پوشش می دهد.

لینک وب سایت

وب سایت SchoolNews – Australia

پلتفرم SchoolNews آموزش مدارس استرالیا را پوشش می دهد، بطوریکه این سازمان مقالات را به صورت چاپی و دیجیتال منتشر می کند. همچنین این سازمان حوزه‌هایی مانند فناوری و سلامت روان را پوشش می‌دهند که دانش‌آموزان دوره سوم و متخصصان شاغل را به خود جلب می‌کند.

لینک وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.