Hi, How Can We Help You?
پیدا کردن بهترین بورسیه های تحصیلی مرتبط با شما بصورت رایگان در مجموعه بورسیه

Blog

ژوئن 7, 2022

نمونه انگیزه نامه

دانلود نمونه انگیزه نامه رایگان

انگیزه نامه چیست؟

انگیزه نامه یک سند شخصی است که جزئیات مهارت های حرفه ای و دلایل درخواست برای دوره تحصیلی، بورسیه تحصیلی یا شغل داوطلبانه را نشان می دهد. این نامه همراه با درخواست و مدارک پشتیبان شما، مانند ریز نمرات یا رزومه است. انگیزه نامه گاهی اوقات “بیانیه هدف” یا “نامه انگیزشی” نیز نامیده می شود.

به عبارتی دیگر نامه انگیزشی نامه ای یک صفحه ای است برای توضیح اینکه چرا شما کاندیدای عالی برای یک موقعیت خاص هستید.

دقت کنید انگیزه نامه های زیر فقط جنبه نمونه دارد و تائید نمی شوند. دانلود نمونه sop :

یکی از اشتباهات رایجی که در هنگام نوشتن SOP مرتکب می‌شویم کمک نگرفتن از افراد متخصص است. یادتان باشد همیشه برای انجام دادن کارهای مهم باید از متخصصین امر مشاوره بگیرید. هر چقدر هم دانش زبان انگلیسی شما خوب باشد ساختار بندی جملات و پاراگراف بندی تان باید توسط یک متخصص امر یا کسی که زبان انگلیسی‌اش از شما بهتر است،چک شود تا مطمئن شوید گرامر‌ها صحیح است و قواعدنگارشی به درستی رعایت شده اند.

مجموعه بورسیه متشکل از کارشناسان با تجربه آماده همکاری با شما در زمینه نگارش نامه های مکاتباتی در کمترین زمان با بهترین کیفیت است.

سفارش SOP

کورس دسکریپشن | کاورلتر | انگیزه نامه | نوشتن ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.